Jump to content

malvern1

Użytkownicy
 • Content Count

  239
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardzo ładnie wykonane kolumny i świetnie się prezentują. Ciekawe czy usłyszę u Ciebie tą samą sygnaturę Elipticora co wcześniej kiedy miałem przyjemność odsłuchiwać te głośniki. Akustyka prawdopodobnie u Ciebie będzie inna ,ale charakter firmowy brzmienia scanów Elipticor będzie zachowany (walę w ciemno 😀). Tak jak Ci kiedyś mowiłem wg.mnie to top 3 głośników na rynku za przystępne pieniądze choć i tak są strasznie drogie😀. Accuton Diamond w końcu ma godnego rywala w postaci Elipticora.... Pozdro i reszta na priv.
 2. One na drucie od wieszaka zagrają tak jak na kablu za "pierdylion" za metr 😀,ale siła sugestii robi swoje.
 3. Ta melodika to nawet przerost "formy nad treścią",i tak drogo jak na kable 😀
 4. To ma się tylko sprzedać. Ludzie wierzą w opisy i recenzje to dzwignia handlu.
 5. Po kilku latach?....bzdura! A pomierzyłeś je chiciaż przed wymianą?
 6. To po co w zwrotnicach grzebałeś?
 7. Co to znaczy? Na jakiej wyższej uczelni uczą takiej filozofii?
 8. Osłuchasz się i Ci przejdzie euforia 😀 Kiedyś "piałeś" nad kolumienkami Kefa ,ze mają bas z piekła rodem i Ci przeszło...
 9. Nie każdy lubi bogaty dół.... Kwestia gustu. Ja swoje brzmienie od kilku lat "odchudzam" ,jest precyzyjne,konturowe szczegółowe,przejrzyste. Wielu by powiedziało i zresztą mówi ,że za jasne . Mnie ta opinia nie interesuje ,ważne ,że ja jestem szcześliwy. 🙂
 10. Ja nie muszę tego rozumieć,nie narzekam i nie szukam. Ktoś grzecznie pyta to skromie doradzam ,korzystam z mojego osobistego doświadczenia i podsuwam pomysły.Też kiedyś się radziłem i szukałem.... Kolega się nie pytał o akustykę w szerokim tego słowa pojęciu tylko o elektronikę,a to że jedno i drugie chodzi ze sobą w parze to inny temat.
 11. Jasno to też Yamaszka,ale to trzeba iść już wyżej z modelem. Arcamy też nie robią tzw. otuliny i nie pompują tyle powietrza audiofilskiego. I Cdki z tzw.złotej ery audio lata 80- początek 90,wyższe modele Sony ES,Denony,generalnie tamte lata...,ale żeby kupić cdka w idealnym stanie technicznym i fizycznym to trzeba mieć szczęście, najlepiej od pierwszego właściciela, bez przeglądu się też nie obejdzie. 🙂 To są elementarne tematy i każdy kto poważnie podchodzi do audio powinien sobie sprawę z tego zdawać. Są też ludzkie, którzy nie mają możliwości spełnienia tych warunków a też wydają pieniądze i chcą cieszyć sie przyzwoitym dźwiękiem (mają do tego prawo tak jak zacni audiofile z fantastycznie zaadoptowanymi pomieszczeniami i sprzetem za setki K.)
 12. No własnie,one fajnie wypadają z jasną ,analityczną elektroniką,albo lampka na KT88... 🙂
 13. Pamietam,że najlepiej wypadł na Bowersach 805,ale to zasługa kolumn bo grają dźwiękiem precyzyjnym i konturowym a mochican dość wyraźnie uspokoił i złagodził ich brzmienie. Na Prac Pespons D też bez buły bo to lekko grające kolumny,ale już na Dynaudio Special 40 było za dużo miodu i misiowatego dzwięku. To łagodnie,aksamitnie grający odtwarzacz,do cipło grających kolumn i wzmacniacza robi sie juz trochę za duszno.
 14. W tym budżecie masz nowego Arcama Cds50. Oczywiście jak to za nowy klocek to też sporo przepłacony,ale napewno zagra jaśniej,żywiej i czytelniej od spokojnego ,ugłaskanego audiofilskiego Hegla.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.