Jump to content

Balum Balum

Użytkownicy
 • Content Count

  747
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

374 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5659 profile views
 1. Uwaga! Otwieram 46794875 naradę wodzów starszych i administracji terenowej, dzisiaj opowiem wam dowcip... - Ten o gąsce Balbince?!! - Ależ wodzu, co wódz... To ja przepraszam.
 2. Długi czas słuchałem 375bee z Elac'kami 208.2. Bardzo dobrze było również z podstawkowymi Elac'kami 510 - do mojego pokoju były jednak zbyt małe. Góra (JET) w tych kolumnach jest bardzo dobra. W mojej opinii było to świetne połączenie, może warto zwrócić uwagę. Do Twojego pokoju takie 510 byłyby jak znalazł.
 3. Gratuluje zakupu! Życzę żeby sprawiał Ci wiele radości. U mnie Rouge gra dalej i nie wygląda na to, że to się zmieni. A odsłuchałem od tego czasu (pierwszego wpisu) sporo zacnych konfigów. 🙂 Jedyna zmiana to wymiana Telefunkena ECC82, na (nomen omen 😉) Amperexa Bugle Boy. W tym momencie mój układ jest następujący: W przedwzmacniaczu Amperex Bugle Boy - 1szt., stopień sterujący Dario 12au7 - 2szt oraz na stopniu wejściowym ITT 12ax7. Zrób dokładnie jak napisałeś - oswój się z dźwiękiem i pobaw trochę lampkami. Jest ich sporo jeszcze w miarę normalnych cenach - Raytheon, Brimar, Valvo. Tego doświadczenia nic Ci nie zastąpi. Na początku pomocne mogą być tabelki z pierwszej strony wątku.
 4. Dom który zbudował Jack (The House That Jack Built, 2018) reżyseria: Lars von Trier gatunek: Dramat produkcja: Dania, Francja, Niemcy, Szwecja wyst. Matt Dillon, Bruno Ganz, Uma Thurman Sam nie wiem - polecić, czy nie? W każdym razie dawno mnie tak film nie "ruszył". A o to też w tym chodzi. Więc polecam.
 5. Teheran Tabu (Theran Taboo, 2017) Film prod. Austria, Niemcy Dramat, Animacja dla dorosłych Reż. Ali Soozandeh Bardzo dobry film - polecam!
 6. Przy tej "reakcji" ranking bez zmian :) W trybie prywatnym Firefoxa, bez zmian. Za to przeglądarce Microsoft Edge działa jak należy. Dokładnie jak pisaliście. Pogrzebię trochę w opcjach Firefoxa
 7. Bez zmian... p.s. "cytuj ten fragment" wyskakuje i działa dobrze
 8. Wszędzie działa tak samo. Kliniecie "start" powoduje pojawienie się działów. Kliknięcie "magazyn", "sponsorowane", nowości", "blogi", "ranking" nic się nie pojawia na szarym. trzeba kliknąć drugi raz i wtedy wchodzi w ten dział. Reszta działów (z białego tła - opinie. ogłoszenia, itp.) po kliknięciu pokazuje działy na szarym polu, które - uwaga - nie znikają z szarego tła jak te z "forum"
 9. Nie pojawia się. Skórka red, desktop, firefox, win10 p.s. na skórce IBP tak samo
 10. U mnie jest tak jak ja napisałem :) Nie muszę się sprawnie przemieszczać, działy każdorazowo i stabilnie pokazują się po kliknięciu "forum". Po kliknięciu w dany dział znikają i pokazują się znowu po kliknięciu "forum" Sprawność nie jest wymagana - one nie znikają, nie podświetlają się ,itp. - wymagane jest dodatkowe kliknięcie
 11. Nie wiem czy się rozumiemy. U mnie po kliknięciu "forum" wyświetlają się działy na szarym pasku (tak jak dawniej). Natomiast po kliknięciu np. "bocznica" działy znikają z szarego paska i znowu muszę kliknąć "forum" żeby się pojawiły. Kiedyś na szarym pasku wyświetlały się działy cały czas, można było np. z działu "hifi" wskoczyć od razu do "muzyka" bez klikania "forum" po drodze
 12. Z szarego paska znikają działy "hiend", "hifi", "muzyka" "bocznica", itd. Za każdym razem trzeba klikać forum żeby się znowu pojawiły. Chyba niedawno działało to dobrze
 13. Jeszcze jedna rzecz. Kiedyś po wejściu na daną zakładkę np. "bocznica", "kluby", "hifi", itd. Widać było wszystkie osoby które są w tej zakładce. Teraz jest inaczej. Osoby będące np. w jakimś temacie z działu "hifi" nie są już widoczne po wejściu w ten dział. W sumie to nie ma większego znaczenia, choć może wcześniej było to lepiej rozwiązane?
 14. Wcześniej po podświetleniu widać było sporo informacji 2-3 zdania. Dla mnie to było ok. To zawsze jest szybciej i nie musiałem od razu kogoś penetrować.... ;) P.S. Nie działa powiadomienie po dostaniu "lubię to" - dzięki arkadowski! ;)
 15. Kwadracik z bieżącą stroną jest podświetlany. Od razu bardziej przejrzyście. Super! P.S. Uda się wyświetlić pierwsze zdania z "o mnie" po najechaniu na nick'a. Tak jak było wcześniej. Nie trzeba wchodzić na czyjś profil, żeby uzyskać podstawowe informacje
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.