Jump to content

Kubek76

Użytkownicy
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzieki bardzo za sugestie. Bez pożyczenia podłogowych kolumn i sprawdzenia manualnie, i na wlasne ucho nie stwierdze jak to bedzie z taką konstrukcją w moim nieszczęsnym pokoju. Poprzesuwam, po ustawiam i zobaczę jak zagra to. Druga opcja która mi się nasunęła to nieduże podstawki ale "dopalone" subwooferem zamkniętym. Dam znać co się sprawdziło.
 2. Ciężko z kolumnami bez BR szczególnie o mniejszych rozmiarach
 3. Nikt nie wspomniał o podłogowych wysokich kolumnach jak opisałem na samym początku więc uznaję to zły pomysł i mam sobie odpuścić takie rozwiązanie, i że nie zda to egzaminu. Pożyczę standy i popytam kamieniarzy o takie płyty aby zapobiec rezonowaniu szafki tv. Porównam co będzie lepsze. Jeśli chodzi o kolumny podstawkowe w cenie do 3tysi za parę to nie wiem czy będzie tak różowo. Zamierzam odsłuchać Kef q150 350, B&W z serii 600 i Elac Debut 2.0B i Uni-Fi BS U5 oraz Mission QX-3 ale wszystkie z BR Masz rację najlepszy efekt miałem gdy ustawiłem to co mam w odległości 1,8-2m od siebie
 4. Ten gościu w fotelu przypomina mi Pata z czeskiej kultowej dobranocki.
 5. Żona lubi muzykę, nawet kupuje mi wynyle przy różnych okazjach ale nie do tego stopnia aby aby pozbyć się swoich szkiełek i nie da ruszyć. Przesunąć też już nie ma gdzie. Czasami zazdroszczę młodym ludziom jak się urządzają i nie są obarczeni spadkami i darowiznami po rodzicach i nie mają tego wszystkiego do poupychania w domu. A wywalić kieliszki z dobrego kryształu niektóre po nawet po 100 za sztukę trochę chore. Przy tych kolumnach co mam najlepsze warunki do sluchania są gdy je jeszcze zozsunę 0,5 - 1,0m i ustawię na wys. uszu.
 6. Niestety nie da rady.
 7. Niestety nie wchodź zamiana w grę drugą połową jest jeszcze w domu😉
 8. Witam. Co byście radzili do tak kiepsko ustawnego pomieszczenia fotka w załączeniu dla kolumn. Mam obecnie stare Jamo Studio 120 i myślałem o zmianie. Tylko czy się nie rozczaruję. Szerokość pokoju to 3,6m a odległość obecnie do głośników od kanapy 3,9m. Czy dać małe podłogówki Dali Oberon 5 lub MA Bronze 5 po obu stronach szafki RTV przed komorą i witryną czy wyższe jak Elac Debut F5.2 czy Heco Aurora 700 na brzegach przy ścianach bocznych tylko wtedy jedną kolumną ląduje za stołem i dlatego pomysł z wysoką podłogową kolumną aby kopułka i średni znalazł się ponad blatem stołu. No chyba, że lepiej pozostać przy takim ustawieniu i myślałem o monitorach kef q350 czy Elac B6.2 Mój sprzęt budżetowa Yamaha A-S500 i CD-300
 9. Dzięki wszystkim, cd wraca do sprzedawcy. Ujawniło się dodatkowo oprócz brumienia po dłuższym słuchaniu przeskakiwanie ścieżek, coś laser szwankuje. Jeszcze raz dzięki wszystkim. Chyba jednak na nowy trzeba dołożyć.
 10. Piszę generalnie do osób które mają doczynienia z CD Yamaha jak w temacie. Czy występuje u was również przedzwięk 50Hz z trafa znaczy się słyszalne buczenie. Kupiłem używkę i tak ma. Nie jest tragiczne i słyszalne tylko gdy brak muzyki i napęd nie kręci. Poza tym cd pracuje ok. Skok jakościowy między tym, a starym bluray sony czy cd philipsa 721 milowy na korzyść Yamaha. Kiedyś takie buczenie trafo mialem w starym ampli kina. Proszę o info.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.