Jump to content

kaibmoz

Użytkownicy
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kaibmoz

  Wydania Japońskie.

  A czy ktoś nie lata/sprawdza płyty ze Stanów? Interesują mnie wydania z mofi.com po 20/30 dolaró z jakąś tanią wysyłką
 2. kaibmoz

  Wydania Japońskie.

  A jeśli zamówię 4cd po 15 dolarów to też dojdzie mi cło? Najtańszą wysylką
 3. kaibmoz

  Wydania Japońskie.

  Zamówiłem 5cd łącznie za 10400yen z przesyłką czyli poniżej 100 dolarów. Odbierając przesyłkę musiałem dopłacić 103.9zl Moze ktoś w Krakowie czasem zamawia z cdjapan pojedyncze tytuły by się złożyć na wspólną wysylke?:)
 4. Czy ktoś w Krakowie amatorsko raczej nie chciałby odwiedziec mnie i zrobić pomiarów? Zapraszam w któreś popołudnie, może ktoś podpowie cokolwiek da jakiś pomysł co i jak zrobić dla poprawy akustyki ?
 5. Witam Czy do pokoju ok 19m Diamondy 28 mogą być za duże? Odsunięcie od ściany ok 40cm max. Nie mogę nigdzie sprawdzić 25 bo tylko 28 sprzedają a one są b. duże. Dźwiękowa 28 grały super. Miejsce odsluchu 2m od środka kolumn.
 6. Hifiberry raczej chce to podpiąć pod cd który ma dac wbudowany i gniazdo Digital Audio In: Optical. (Nad 565)
 7. Kupie digi dac+pro jeśli ktoś ma na sprzedaż. Czy coś wiadomo co może być w jakimś nowym hacie który ma wyjść za ok miesiąc?
 8. Może znajdzie się ktoś z Krakowa kto na jeden wieczór wpadłby przetestowac Maline z wyjściem optycznym w innym systemie?
 9. Witam forumowiczów Czy ktoś w Krakowie posiada Maline z Dac digi+ pro lub Allo digione i byłby chętny wypozyczyc lub wpasc spawdzic w innym systemie jak gra? Chodzi o połączenie z Dać przez kapel optyczny
 10. Ok cena Clearway to ok 50zl/MB Przy 2x2m to koszt 200zl, zaś zarobiony wtykiem banan to już prawie 800zl (q21). Za co to się tyle płaci? Czy można używać ich bez konfekcji? Chciałbym coś kupić
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.