Jump to content

kaibmoz

Użytkownicy
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy ktoś w Krakowie amatorsko raczej nie chciałby odwiedziec mnie i zrobić pomiarów? Zapraszam w któreś popołudnie, może ktoś podpowie cokolwiek da jakiś pomysł co i jak zrobić dla poprawy akustyki ?
 2. Witam Czy do pokoju ok 19m Diamondy 28 mogą być za duże? Odsunięcie od ściany ok 40cm max. Nie mogę nigdzie sprawdzić 25 bo tylko 28 sprzedają a one są b. duże. Dźwiękowa 28 grały super. Miejsce odsluchu 2m od środka kolumn.
 3. Hifiberry raczej chce to podpiąć pod cd który ma dac wbudowany i gniazdo Digital Audio In: Optical. (Nad 565)
 4. Kupie digi dac+pro jeśli ktoś ma na sprzedaż. Czy coś wiadomo co może być w jakimś nowym hacie który ma wyjść za ok miesiąc?
 5. Może znajdzie się ktoś z Krakowa kto na jeden wieczór wpadłby przetestowac Maline z wyjściem optycznym w innym systemie?
 6. Witam forumowiczów Czy ktoś w Krakowie posiada Maline z Dac digi+ pro lub Allo digione i byłby chętny wypozyczyc lub wpasc spawdzic w innym systemie jak gra? Chodzi o połączenie z Dać przez kapel optyczny
 7. Ok cena Clearway to ok 50zl/MB Przy 2x2m to koszt 200zl, zaś zarobiony wtykiem banan to już prawie 800zl (q21). Za co to się tyle płaci? Czy można używać ich bez konfekcji? Chciałbym coś kupić
 8. Czy model 826 do pokoju 18m^2 nie będzie za duży? Odległość od ścian 30/40cm. Czy jest spora różnica w dźwięku do modelu 816?
 9. witam Mozecie mi powiedziec czy jako dac dziala 24/192? grac bedzie z NASa. i czy dziala na nim wimp? mam roczna waznosc akurat w tym serwisie. i czy bedzie roznica np w radiu 3fm a tym puszczanym po sieci? jakim kablem najlepiej polaczyc z nad 375?
 10. kaibmoz

  Klub NAD

  Czyli Nad 375 jest słabym wzmacniaczem?? bo własnie wymieniłem z 326. Jakie kolumny w takim razie będą najlepsze do 18m^2? używka do 5-6 tysięcy, lubie rocka i nocne plumkanie.
 11. Po zmianie elektroniki chciałbym wymienić moje RothOli40 na coś więcej, nie wiem czy te dużo więcej wniosą a nie mam jak teraz podjechać do Wawy (krk) by posłuchać...
 12. kaibmoz

  Klub Audiolaba

  Mi tez to napisz albo jeslj jest czarny i cena nie wieksza niz 2500zl
 13. smog jak sie by sprawdzily z nad565 i wzmacniaczem375? czy do pokoju 18 nie sa za duze?
 14. a Wimp jaka ma jakosc? sprawdzal ktos?
 15. kaibmoz

  Klub NAD

  23031970 -> Kupiłem nowe RothOli40, miałem 5tys na nowy wzmak + kolumny i po przesłuchaniu kilku zestawów tak się skończyło. Teraz jednak odłożyłem kilka groszy i udało się kupić nowy cd 565, i chyba zakupię 375 używany. Co do kolumn to nie mam pojęcia, ale na prawdę te co mam mi się podoba brzmienie, powiem tak: nie słyszałem droższych kolumn niż 5tys...i w przyszłości chciałbym tyle poświęcić na coś używanego w BDB stanie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.