Jump to content

kaibmoz

Użytkownicy
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kaibmoz

  Wydania Japońskie.

  Powiedzcie proszę jak najtaniej wysłać teraz cd ze Stanów? Chciałbym coś zamówić z mofi.com, ale najtańsza wysyłka to 50 dolarow.
 2. Cześć. Zapytam, czy ktoś z Krakowa lub okolic ma zestaw pomiarowy, zna się cokolwiek na tym i chciałby przeprowadzić u mnie podstawowe pomiary? Wszystko do dogadania.
 3. Witam Czy ktoś z Krakowa lub okolic posiada mikrofon + oprogramowanie do sprawdzenia akustyki pokoju?
 4. Ok po resecie wszystkiego pojawila się biblioteka.
 5. Mam wersję 1 doczytalem w instrukcji, że przy niej trzeba zapodać oddzielne dongiel bluetooth. Tak ustawiam na auto i dźwięku nie ma, jak podłącze przez cd który ma wbudowany dac to gra.
 6. Aha no i jak z tym bluetooth, chce np z telefonu odtwarzać. Mam jakąś mp3 na tel i też nie mogę wysłać dźwięku.
 7. Proszę o informację. Podłączyłem kabel optyczny do tv i do bluesound. Dźwięk przez Tidal leci (rca), ale film z tv nie . Różne kombinacje robię, ale dźwięku z tv nie słychać. Nie mam możliwości wybrania źródła z którego chce odtwarzać. Korzystam przez aplikację. Cos robię nie tak?
 8. Ktoś podpowie jak skonfigurować urządzenie by odtwarzał pliki z NAS? wpisałem ręcznie \\nazwa_nas\folder_muzyka, wybrałem tez folder który mi się wyświetlił z muzyką. Indeksowanie trwa, ale nie mam w menu biblioteki, która z 5 mcy temu była.
 9. Tak się zapytam może ktoś w jakimś wątku znalazł kogoś kto może taki mikrofon, zestaw do przeprowadzenia pomiarów użyczy? U siebie 2-3 razy się skorzysta i będzie leżeć.
 10. kaibmoz

  Wydania Japońskie.

  Ja zamawialem 3 płyty 26 lutego z cdjapan i dotarły do mnie bez cła ok 3 tyg temu, bez śledzenia.
 11. Witam Panowie widze, że śledzicie ceny. Proszę o informację czy warto kupic Nad M3 i Nad M5 w 2020r ale też z mysla o późniejszej odsprzedaży? Sprzęt ma grubo ponad 10 lat. Przesiadlbym się z serii classic 375 i 565. Za ile taki sprzęt mozna znaleźć? nie chodzi mi o pojedyncze oferty które sa teraz. Czy może zbierac dalej na cos nowszego i lepszego?
 12. kaibmoz

  Wydania Japońskie.

  A czy ktoś nie lata/sprawdza płyty ze Stanów? Interesują mnie wydania z mofi.com po 20/30 dolaró z jakąś tanią wysyłką
 13. kaibmoz

  Wydania Japońskie.

  A jeśli zamówię 4cd po 15 dolarów to też dojdzie mi cło? Najtańszą wysylką
 14. kaibmoz

  Wydania Japońskie.

  Zamówiłem 5cd łącznie za 10400yen z przesyłką czyli poniżej 100 dolarów. Odbierając przesyłkę musiałem dopłacić 103.9zl Moze ktoś w Krakowie czasem zamawia z cdjapan pojedyncze tytuły by się złożyć na wspólną wysylke?:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.