Jump to content

Bukaj

Użytkownicy
 • Content Count

  371
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

74 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1162 profile views
 1. VID-20200208-WA0001.mp4
 2. Każdy ksiądz by chciał taką kucharkę 😁
 3. Grzmociłbym jak burza samotne drzewo
 4. On czy ona? W 2002 roku był już pierwszy raz 🤣 Ja przy tym nie bylem ,żeby nie było 😁 To Wikipedia mi tak mówi 😀
 5. A jaki jest tytuł tego tematu? Ulubiony typ i nie typ kobiecej urody. Więc 2 opcja pasuje
 6. Lepiej pod spódnicę nie zaglądać Tu wam wstawię piękną panią. Piekna figura jak i przecudowna twarz. Jestem zakochany 😘 A jej głos to miód dla moich uszu
 7. Szczerze tego nie wiem czy się zaczął po zmianie zasilacza, ponieważ wczesniej nie posiadałem jeszcze sprzętu audio w pokoju.
 8. Używałem parę korektorów, ale po chwili odłączyłem je od mojego zestawu , bo tego dźwięku nie dało się sluchać... A jak kolega używa np Diory to już woła o pomstę do nieba. Lepiej używac zestawu bez tego padła. Nie używałem , drogich korektorów ,bo mnie na nie po prostu nie stać.. Wolę zakupić lepsze kolumny i wzmacniacz i cieszyć się z neutralnego, prawdziwego przekazu dzwieku niż podbitego , którymś z częstotliwości na korektorze i udawaniem, że gra to wspaniałe. A to tego też nie widzisz? Wszystko jasno i czytelnie napisane. "A to nie prawda, że każdy korektor psuje dźwięk, Zgadzam się z tym. Należy jednak zaznaczyć, że robi to przynajmniej 99,9% z nich. Te niepsujące, to sprzęt profesjonalny i studyjny, raczej niedostępny przecietnym uzytkownikom." I odczep się ode mnie , bo czepiasz się jak pijany płotu. Koniec kropka.
 9. Napisał o tym porlick na pierwszej stronie. To Ci wystarczy.
 10. Oryginalny jaki miałem uległ uszkodzeniu i kupiłem taki sam zasilacz( nówkę )na allegro. Mam go już 6 czy 7 lat. Na baterii nic się nie dzieje, wszystkie radia grają jak grać powinny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.