Jump to content

Bukaj

Użytkownicy
 • Content Count

  205
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

660 profile views
 1. Tak jak napisałem wcześniej wymień jeszcze IC na 2x0,5 YTDY i zrób z tego kabelka tez zworki do wzmaka( wiadomo jak najkrótsze). Dopiero wtedy poczujesz różnice. Wiem co piszę , bo sam to zrobiłem i u mnie ten kabelek został. Te praktycznie nic nie kosztujace kabelki pokażą Ci , co masz najsłabiej grającego w sprzęcie. Wtedy będziesz wiedzial co masz wymienić na lepsze, a co możesz zostawić. Zobacz to praktycznie nic nie kosztuje :)
 2. Na początek może wymienić tylko to , na próbę, żeby porównać czy jest lepiej, a później można kupić tego FIIO i inne elementy. Niech kolega sprobuje i da znać. Z samej ciekawosci
 3. Witaj. Zastosuj kable domofonowe do wszystkiego... jako INTERCONNECT, Głośnikowy, zworki do.wzmacniacza, a jak umiesz lutować to rozbierz kolumny , druciki z wysokotonowego wylutuj i domofonowe wlutuj YTDY 2x0,5 , takie same stosukesz w interconnectach w zworkach mozesz też takie dać.. Tu masz ten wtyk kup 15 może z 20 i sobie kabelki sam zmontujesz [Hidden Content] i możesz sie cieszyć dobrą górą . Polecam też wymienić kable głośnikowe na te YTDY tylko, że 8x0,5 , ściągnąć blaszkę z tyłu kolumn łączącą głośniki wysokotowne z niskotonowymi (jeśli jest) włożyć dwa druciki na wysokotowne z tego YTDY, a te sześć pozostałych do niskotonowych, a drugi koniec kabla( w sensie wszystkie 8 drutów) skręcić razem no i wpinasz do wzmacniacza, drugi kabelek robisz taki sam i słuchasz jak to wszystko gra. Na prawdę spróbuj tą opcję :)
 4. Bukaj

  Jaki interkonekt ?

  Bo taka prawda... Ten kabel pokazuje słabe punkty twojego sprzętu. Polecam jeszcze zrobić zworki na tym kablu.
 5. Bukaj

  Jaki interkonekt ?

  michalfm1 zrób sobie taki jak kolega Ci pisze do tego dołożysz za grosze, bez lutowania wtyki [Hidden Content] i możesz porównywać z innymi, ale założę się , że ten będzie najlepszy. Sam taki mam i te własnie wtyki, no i też porównywałem je z kablami droszymi a dokładnie z SOMMERCABLE, no i powiem Ci tyle, że ten o wiele droższy SOMMERCABLE po porównaniu z YTDY 0,5 poszedł zaraz do szafki. Wszystko w tym domofonowym jest lepsze niż w tym sommer, scena głęboka, poukładana, górne pasmo o wiele wiele lepsze , środek wyraźniejszy, bas powiedziałbym, że bardziej punktowy, ogólnie wszystko lepsze. Jak pusciłem utwór(na próbę), który jest bardziej skupiony na śpiewie niż muzyce to powiem Ci, że jest to coś wspanialego ... jak się slucha śpiewu to przechodzą przez człowieka ciarki, choćby ten właśnie wykonawca stał przed Tobą i śpiewał do Cienie. To samo się dzieje jak się pusci muzykę instrumentalna, wszystko wychodzi z głośników. Dźwięk jest bardzo poukładamy , każdy drobny szczegół jest slyszalny Naprawdę dobrze Ci koledzy radzą . Koniecznie spróbuj. Kto nie próbuje ten nie wygrywa. Polecam też wymienić kable głośnikowe na te YTDY tylko, że 8x0,5 , ściągnąć blaszkę z tyłu kolumn łączącą głośniki wysokotowne z niskotonowymi , włożyć dwa druciki na wysokotowne z tego YTDY, a te sześć pozostałych do niskotonowych, a drugi koniec kabla( w sensie wszystkie 8 drutów) skręcić razem no i wpinasz do wzmacniacza, drugi kabelek robisz taki sam i słuchasz jak to wszystko gra. Wszystko bez stosowania lutowania. Ja tak mam zrobione i wszystko super gra. Ciao :)
 6. Ja posiadam zasilacz "TOMANEK" dedykowany do niego.
 7. Dzięki "muda44" to jest to czego szukałem. Poprawiło się wszystko po zastosowaniu tego DACa . Wszystkie detale słyszalne . Takiego DACa chciałem. Jeszcze raz dzięki :) Ps reszcie też dziękuję za propozycje :)
 8. Zakupiłem arcam rDAC myślę, że pieniędzy nie wywaliłem w błoto ;) Trochę mnie to kosztowało ... Jak przyjdzie do mnie to zaraz go podłączę i dam znać, jak się zgrywa z moim sprzętem. :)
 9. A pod coaxialem i USB rdac zagra tak samo?
 10. Jak tak jest jak mówicie to biorę go bez zastanowienia. A nowego nie idzie już kupić tak? Na OLX stoją po 1100 uzywane
 11. Jeszcze może napiszę jedna rzecz. FIIO podpięte mam przez coax do TV i ten dzwiek jaki wydobywa się jest bardzo przyjemny dla ucha , długo długo można słuchać muzyki, natomiast do laptopa mam podpiętego ENCORE mdsd i jak włączę muzę z lapka dźwięk jest o wiele wyraźniejszy od tego FIIO , ale bardzo taki cyfrowy, wysokie tony bardzo piskliwe, nie lubię takich pisków , nie wiem czy to wina linuksa czy tego encore... Wolałbym jakby wysokie były bardziej spokojne tak jak w FIIO ale z lepsza jakością i lepszym basem :) FIIO gra bardziej analogowo, a encore cyfrowo( po moich odsłuchach) Też jestem w posiadaniu CREATIVE AUDIGY 2 Zs i gra bardzo podobnie do encore. Czy ten Encore ma tak grać?
 12. Właśnie ja nie mam takich bardzo wielkich wymagań co do grania, ale te co mi poleciciliscie na pewno będą dobra propozycja dla mnie , tylko trzeba jeszcze wybrać tego jednego spośród wielu tu wymienionych :) Cambridge Audio DAC Magic 100 Smsl M8 Arcam rDAC Aune X1s Który z nich oferuje najlepsza jakość dźwięku?
 13. Właśnie młodszy od Ciebie 😆 Pewnie za twoim pseudonimem kryje się Twój rok urodzenia :) Puscilem taką muzykę na próbę ,bym mógł porównać ją z jakimś disco polo no i te instrumentalne zagrały wyraźniej i tak dalej i tak dalej.. Nie chciałem tego opisywać, ale będę musiał. Sam nie wiem jak to możliwe, że taki tani chińczyk tak gra. Mnie to dziwi... A słuch mam bardzo dobry , a nie że od razu starszy , że głuchy ,bo dac kosztuje ponad 100zl , że taka muzyka a nie inna. Ogólnie to słucham różnorakich piosenek, ale bardziej bym się skłaniał ku Eurodance, disco polo no i wiele innych ...
 14. Dlatego w sprawie doświadczeń i osłuchań DACów pytam Was :) Raczej dałbym w stanie dać 1500 na DAC ( wolę na to niż mam dać na nowy telefon 😅)
 15. Witaj. Najpierw musisz zakupić porzadne kolumny( najlepiej jakbyś gdzieś odsłuchał) a później dobierzesz pod swoje kolumny wzmacniacz. Pzeznacz te załóżmy 2200zl na kolumny , a te 700 na wzmacniacz. Kolumny w takim pokoju to podłogowe chodź co nie które podstawkowe też dałyby radę :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.