Jump to content

Pieniu75

Użytkownicy
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  muzyka, windsurfing
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pieniu75

  Tidal master-quality

  ale jakie sterowniki? do czego? nie bardzo wiem o co chodzi? Sterowniki mam zainstalowane do daca Younga. Mam też zainstalowany Jplay i sterowniki Asio: Jplay. Ale Jplaya wyłączam jak chcę puścić z Tidala.
 2. Pieniu75

  Tidal master-quality

  witam, temat już dawno nie poruszany, ale nie będę zakładał nowego wątku. Mam problem z wypuszczeniem dźwięku z Tidala master do daca. oczywiście mam wykupiony pakiet w jakości Master. daca mam M2tech Younga - pierwsza wersja. w Tidalu oczywiście zainstalowanym na laptopie w ustawieniach "wyjście audio" wybieram Interfejs SPIDF (YOUNG ) oraz w opcji "więcej ustawień" wybieram opcję "użyj trybu Exclusive" , pozostałe dwa wyłączone. i kiedy puszczam muzykę na dacu pojawia się częstotliwość 96 po czym laptop zawiesza się i wywala jakiś błąd - i laptop się restartuje. Czy ktoś orientuje się co może być tego przyczyną ?
 3. witam, mam pytanie czy bilety można kupić w każdym z 3 punktów wystawy czy tylko na stadionie? Będę dziś pierwszy raz i zastanawiam się jak rozplanować zwiedzanie. Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam
 4. witam, ten upgrage to a czym polegał? wymieniłeś po prostu kolumny? czy jest może możliwość wysyłki kolumn do Pana Michała i on dokonuje jakichś przeróbek ? pozdr.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.