Jump to content

farti

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Najpierw w salonie słuchałem Yamahę 1010 z HK 460 i Harman zagrał lepiej, później Denon chyba model 3312 z Marantzem 6006 i tu Marantz zdecydowanie górą. Onkyo nie brałem pod uwagę wcale ponieważ miałem kilka lat cudną brzmieniowo 905 i gdyby się ciągle nie psuła grałaby do dzisiaj, nowsze modele Onkyo oczywiście w cenie do 5k to wg mnie nieporozumienie. Ostatecznie na placu boju został Marantz ale Harman też mi się podobał i tu niespodzianka, za namową jednego z forumowych kolegów ... i kupiłem Cambridge. Niski niepozorny ale jak to gra ;-) Jak dobrze poszukasz to w jednym z angielskich sklepów jest wyprzedaż: np CA 751R jest za 699,95 GPB (czyli niecałe 4 tys zł) a w Polsce prawie 9 tys zł. Jest tylko problem, że nie wysyłają poza wyspy, ale to też chyba nie kłopot bo jak pewnie każdy z nas masz tam rodzinę lub znajomych :-)
 2. Witaj Miałem dwa lata temu podobny dylemat zakupu sprzętu "uniwersalnego" do salonu. Po paru tygodniach porad i odsłuchów różnych ampli na moje ucho najlepiej sprawdził się mało popularny tu na forum CA 551R (w stereo zagrał najlepiej). Gra to u mnie z JBL Studio 590. Tydzień temu kupiłem w richersuonds końcówkę mocy CA 651W za 350 GBP (u nas 3990 zł). Czekam na przesyłkę, jak przyjdzie napiszę wrażenia z odsłuchu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.