Jump to content

sarvaveda

Użytkownicy
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Sztuka,filozofia,audio
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

916 profile views
 1. No dobra, skoro założyłem ten wątek to coś napiszę w temacie. Przewaliłem tych kabli tonę przez system i we wszystkich możliwych konfiguracjach i najlepsze jest -wszystko do PS audio. Pisałem ,że u mnie na wsi prąd skacze jak szalony, ale właśnie teraz zmienili transformator na nówkę i sieć puścili ziemią , do wiochy dali taki przekrój ,że można osiedle na 10 000 mieszkańców podłączyć i konkluzja - prąd ustabilizowany a dźwięk i tak najlepszy przez PS Audio ze wzmacniaczem i resztą wpiętymi do niego. Najlepsze efekty są jak wpięty jest najlepszy przewód od ściany do"kondycjoner
 2. Dziękuję za podpowiedzi, kupiłem KBLsound. A przemądrzałych informuję ,że Podpinam wszystko do PSaudio bo mam napięcie z transformatora wahające się od 215 do 255 Volt i jak chcą to niech swoje końcówki wpinają w ścianę
 3. Myślisz że tego nie wiem? Pytałem Cię o rady odnośnie okna lub pokoju albo kabla w ścianie? Przeczytaj dokładnie pierwszy mój wpis i napisz coś na temat, a jeśli grasz tu rolę eksperta to rób wiochę w innych wątkach. Akurat dobrze wiem i słyszę co zmienia w moim systemie kabel ze ściany do kondycjonera, a ścian nie muszę pruć bo mam całą instalację przystosowaną pod audio. I pozwól o ekspercie że będę sam decydował na co wydaje kasę, swoje rady o przepijaniu zachowaj dla siebie.
 4. Bardzo ciekawa wypowiedz ale nie mająca żadnego pokrycia w rzeczywistości. Cokolwiek wpinam to mi daję kolosalne różnice w brzmieniu. Akurat w PS audio jest specjalne gniazdo na końcówkę mocy i nie zrobiono go na złość twojej teorii.
 5. Bardzo ciekawa wypowiedz ale nie mająca żadnego pokrycia w rzeczywistości. Cokolwiek wpinam to mi daję kolosalne różnice w brzmieniu. Akurat w PS audio jest specjalne gniazdo na końcówkę mocy i nie zrobiono go na złość twojej teorii.
 6. Wszystko wpięte w PSaudio. Dzisiaj będę testował KBL Synchro Master 2 szt. do końcówki tez podłączę , zobaczymy jaki efekt. Dziękuję za podpowiedz, w Shunyacie bardzo nie podoba mi się ten tandetny plastikowy oplot chociaż on nie ma wpływu na dźwięk.
 7. Zapomniałem dodać, że testowałem Acrolinka 7N PC 9500 MEXCEL, Nie był lepszy od Tary Gold
 8. MZTV to dalej ok. 8-9 tyś zł MZTV to dalej ok. 8-9 tyś zł
 9. Dzięki Jeszcze mam łosia, ale temu to ręce opadły więc mu się chyba nie podoba
 10. A masz może pożyczyć bo dystrybutor raczej się wypalił bo nic nie kupiłem od niego a czekałem9 prawie rok. Wypożyczałem jeszcze IC i też się nie wpasował w system
 11. Witam szanownych kolegów. Proszę o poradę -jak w tytule, Jestem od dwóch lat na etapie poszukiwań kabla zasilającego cały system od gniazdka w ścianie do PowerPlanta który podaje prąd dalej do wszystkich klocków. Przedtem Moon zasilany był trzema Harmonixami XDC Srudio Master 350 a PSaudio PowerPlant kablem PSaudio AC 12. Harmonixy zamulały system więc zastąpiły je TaryLabs Gold na CD i Przedwzmacniaczu a AC!2 przeszedł na końcówkę. Próbowałem Harmonixa SM 350 ale zamula i rozmywa bas HIJIRI SM2R Sound Matter - przepiękna góra, czystość, klarowność, środek cudow
 12. Dziękuję za radę, sprawdzę AQ
 13. Jak chcesz komuś sprzedać dywanik to pomyliłeś forum a mój mi się podoba. Skoro nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia w temacie to proszę nie marnuj naszego cennego czasu na czytanie twoich wpisów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.