Jump to content

Basstech

Użytkownicy
 • Content Count

  251
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

51 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

1056 profile views
 1. Poszukaj Sony HAP-Z1ES. Wszystko mający streamer z bdb DAC na pokładzie z wyjściami XLR. Sam tego modelu szukam od paru miesięcy. Zarządzanie z pozycji samego urządzenia lub tabletu. Może trochę toporny przy wgrywaniu muzyki na dysk wewnętrzny przez komputer ale robi się to raz na jakiś czas. Dysk można upgradeowac do 2TB lub korzystać z biblioteki po ŁAN. Był kiedyś na OLX w okolicach 4000 ale niestety spoźniłem się bo chciałem go wziąć od ręki bez żadnej negocjacji ceny. Był też komplet z dedykowanym wzmacniaczem za 8000pln. Też okazja. W US można kupić za ok. 5000pln. Wbydowane Spot
 2. Nie ma czegoś takiego. Miałem analogiczną sytuację w A-S2100 - od razu po zakupie prawy wskaźnik był wychylony bardziej niż lewy przy tym samym poziomie sygnału na obydwu kanałach. Został wymieniony na gwarancji w serwisie na nowy i jest wszystko ok. Dzwoniłem w tej sprawie do serwisu z pytaniem, że może regulacja wystarczy. Ale niestety takowej brak i został wymieniony cały element.
 3. Parę dni temu złożyłem zamówienie w serwisie Audioklan na zapasowy laser właśnie do CD-S2100. Niestety po merytorycznej i ciekawej rozmowie z serwisem, okazuje się, że do CD-S2100 trzeba kupować cały Laser Traverse Unit (czyli cały kompletny napęd) bez możliwości rozdzielenia tego za prawie 1800pln. Ale gdyby coś się działo z laserem, to prawdopodobnie byłaby możliwość przeszczepienia go z CD-S2000 gdzie występuje jako osobna część serwisowa lub inne kombinacje. Również czytałem na innych forach o problemach z odczytem płyt SACD i problem podobno sporadycznie występuje. Pytałem o to w serwisie
 4. Słucham tak w tej chwili bo dzieciaki śpią i jest max. do -40dB. Bywa nie raz że nawet nie drgną. Wszystko zależy od rodzaju muzyki.
 5. No właśnie nie rozważam nowego DAC. Szukam używanego DAC najlepiej w połączeniu ze wzmacniaczem słuchawkowym do poziomu 4-5tys. Warunek odtwarzanie DSD i plików do 192kHz. Biorę pod uwagę Burson Conductor Virtuoso + gdyż miałem do czynienia z HA-160, który pięknie napędzał wysokoomowe słuchawki.
 6. Fakt, suche dane techniczne vs wrażenia słuchowe to dwa różne światy.
 7. No nie wiem czy mogę się zgodzić. Sam szukam DAC do 4000pln i sam się nad nim zastanawiam. Na forum ASR same zachwyty nad D90. Zeos czy Soundnews również się nim zachwycają więc trudno wierzyć by Ci wszyscy wciskali ciemnotę. [Hidden Content] Patrząc na suche dane to faktycznie robi wrażenie. Jeśli chodzi o zniekształcenia harmoniczne czy stosunek sygnał/szum to również jest w pierwszej trójce SINAD. Nie zauważyłem nigdzie by ktoś sprzedawał D90 w tej chwili a trochę ofert zakupu było.
 8. Żadnych płynów itd. bo zrobisz plamę i jej nie usuniesz. Ja używam mikrofibry Sonax (ma dużą gramaturę) i jest w porządku, generalnie tej mikrofibry używam do czyszczenia sprzętu i matrycy TV, żadnych smug nie pozostawia i jest antystayczna.
 9. Wczoraj zakończona [Hidden Content] 300$ + ew. opłaty myślę, że warto.
 10. Też zastanawiałem się na NP2000 bo jak widać następcy chyba się nie doczekamy. Nie rozumiem takiego podejścia firmy w dobie streamingu. Nie każdy chce wydawać kupę kasy na CD z dobrym DAC. Powiedz mi jak on sobie radzi w dzisiejszych czasach z odtwarzaniem gęstych formatów, DSD, 24/96 czy 24/192 oraz obsługą TIDAL? Wychodzi jeszcze jakiekolwiek wsparcie do niego? Czym to obsługujesz? Jak z radiem bo chyba Tune In już nie działa? Pozdr.
 11. Zgodzę się z przedmówcą. A-S2100 i A-S3000 mają ok. 40 punktów zabezpieczeń gdzie CD-S2100 ok. ma ich ok.20. Mój wzmacniacz dwa razy wyłączył się (wpadł w tryb awaryjny). Pierwszym razem wysłałem do serwisu, Panowie odblokowali sprzęt i testowali 2 tygodnie. Nic się nie działo przez ten czas. Padły pytania czy w momencie wyłączenia urządzenia, coś działo się w sieci elektrycznej. Faktycznie miało miejsce wiercenie dziur w ścianie wiertarką przez sąsiada. Taka sytuacja mogła być właśnie przyczyną takiego zachowania się wzmacniacza, przy czym odtwarzacz nawet na to nie zareagował. Drugi raz wzma
 12. Ja nigdy do połowy nie doszedłem, max u mnie przy Chario to 1/3 i jest wystarczająco głośno.
 13. Panowie, czy ktoś miał do czynienia z końcówka mocy MX2000? Bardzo mnie to interesuje i ciekawi jak wygląda porównanie w zestawieniu z A-S2100 (biorąc pod uwagę samo wzmocnienie i jakoś dźwięku a nie funckjonalność). Wygląd mnie powala. Pytanie również czy poziom cenowy za MX2000 czyli pomiędzy 7000 a 9000 jest wart zachodu. Z góry dzięki za info i sugestie.
 14. Auralic Aries Mini z dobrym zasilaniem np. Tomanek i całe sterowanie apka LDS na iPad. Bardzo stabilne działanie, aplikacja bardzo intuicyjna a player odtwarza niemal wszystkie formaty. Używam od ponad roku i jestem bardzo zadowolony. Podpięty do DAC przez USB. Po głowie już mi chodzi Altair G1 lub Vega G1.
 15. Witam. Jako, że nie widzę takiego tematu a myślę, że warto parę słów wspomnieć więc zakładam Klub użytkowników aplikacji Roon Labs. Przechodziłem przez kilka możliwych aplikacji do odtwarzania muzyki, zaczynając od iTunes przez JRiver i Audirvanę właśnie na Roon kończąc. I tutaj zatrzymałem się na bardzo długą chwilę (wykupiona roczna subskrypcja). Kapitalny kombajn do słuchania, a przede wszystkim edytowania metadanych itd. Po dodaniu źródeł z muzyką, program sam pobiera dane n/t artysty, albumu i to w jak najbardziej możliwie rozbudowany sposób gdzie konkurencja - której nota bene racze
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.