Jump to content

payong

Użytkownicy
 • Content Count

  330
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

48 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @jimmi Ale zastosowanie dwóch mostków coś poprawiło w brzmieniu czy nie ?
 2. Zgadza się ale nie ma jej (moim zdaniem w zestawie) a kolega chce korzystać z USB więc musi ja dokupić.
 3. Co do usb to potrzebana jest chyba dodatkowa płytka XMOS, o której enigmatycznie tam piszą. Zadaj pytanie sprZedawcy czy w zestawie (pakiecie) jest płytka XMOS (daughter board XMOS).
 4. A ja jakoś nie mogę się zebrać w sobie do jej posłuchania. Gdzieś w zakamarkach mojej, nie najlepszej już, pamięci jest mgliste wspomnienie rozczarowania i to sporego skoro istnieje taki opór. Ale po tej rekomendacji spróbuję jutro wygospodarować trochę czasu i posłuchać z należytą uwagą a nie jak "do kotleta".
 5. @thomas_XLR A co pichcisz na tych 10 opampach?
 6. Rozumiem Twój punkt widzenia a raczej słyszenia, mnie nigdy nie udało się zagrać na gitarze nic więcej jak "lotu trzmiela" ale powiem tak, może zbyt rozwlekle jak przysłowiowa baba: Byłem na koncercie DT w Gdyni i dwie rzeczy mnie wkurzały: akustyka i wokalista. Pomyślałem sobie co to by była za kapela z innym wokalem (po prosty nie pasuje mi ten typ głosu). Miałem nadzieję, że Pan P bez wokalisty sprawi mi większą radość. Niestety może nie potrafię docenić jego kunsztu ale to jest nudne (dla mnie). Odbieram to jako granie doskonałe technicznie bez emocji i uczucia.
 7. payong

  Daphile

  Chińska płytka na bazie AK4497, z elemntami z pewnego pochodzenia (sklejał kolega holgin), obudowana zasilaczami produkcji kolegów z forum, amanero z izolacją galwaniczną i odciętym zasilaniem z USB (płytka projektu kolegi gavron04 zasilane zasilaczem kolegi muzga. Komputer to nuc intela na i5 5 generacji (i5-5250U).
 8. Nie wyjaśnię Ci przyczyny sam jestem bardzo sceptyczny ale jak kupiłem nowy kabelek zasilający i wstawiłem do sytemu zamiast "komputerowego" i odpaliłem muzykę to słyszę z kuchni: "Gra inaczej, znowu coś kupiłeś !!!" A myślałem, że uda się przemycić, przecież to nie nowy klocek. No i jak tu nie wierzyć w magie kabelków 🙂
 9. payong

  Daphile

  Mało Ci pomogę moją odpowiedzią ale brzmi ona 1. Nie korzystam z Volume control w Daphile. 2. Nie dotyczy w związku z pkt. 1 (ale przy okazji spróbuję - teraz mam remont i brak warunków). Pytałeś kiedyś o konwersję w Daphile z PCM do DSD a ja odpowiedziałem Ci w zasadzie tym samym pytaniem 🙂 Teraz mogę już odpowiedzieć, korzystam i w konwertuję od jakiegoś pół roku wszystko do DSD256, co ciekawe DSD64 i 128 też się konwertuje. W moim systemie i dla moich warunków akustycznych dźwięk jest mniej ostry, przyjemniejszy dla ucha. Chociaż czasami wracam do PCM żeby sprawdzić, czy
 10. To ja może z pewną dozą nieśmiałości zaproponuję przesłuchanie nowej płyty The Pineapple Thief: Versions of the Truth Całkiem miłe granie i chyba dobrze zrealizowane.
 11. @slawsim Nie zgodzę się z kolegą. Sprawdzaliśmy w dwóch różnych systemach (DAC ten sam i te same opamy kolegi muzga) przy zastosowaniu różnych kabli sieciowych zasilających źródło (DAC) i jednak do basu przy każdej konfiguracji mieliśmy zastrzeżenia. Oczywiście porównywaliśmy także na tych samych kablach sieciowych muzgi i staccato. Podsumowując czekamy z niecierpliwością na kolejną wersję opampów muzga. Porównywaliśmy przy zastosowaniu dość szerokiej gamy kabli sieciowy: 1) zwykły "komputerowy" 2) TAGA-HARMONY TPC-TS 3) HARMONIX PRO AC-11 4) Cardas Parsec
 12. Sprawdziłem, zamówiłem, czekam. @slawsim dziękuję, że przypomniałeś o istnieniu Pana z Korei 🙂
 13. Pytałem go z miesiąc temu i nie wysyłał lub bardzo drogą opcją.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.