Jump to content

payong

Użytkownicy
 • Content Count

  461
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

96 Neutralny

Audiostereo

95

Bocznica

1

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. payong

  Daphile

  [Hidden Content]
 2. payong

  Potrzebuję ...

  Koledzy, temat ciekawy ale nie w tym wątku, proszę.
 3. Byłem swego czasu z kolegą z wizytą w jednym z salonów w Gdańsku i tam doznaliśmy szoku. Wpadamy do salonu a tam Pan Właściciel na kolanach przed solidną kolumną z notesem i długopisem zapisuje coś. Pytamy: co Pan robi? Pan: Stroję podstawkę do kolumny? My: ????? Pan: Przekręcam "stopy" i sprawdzam jaki jest wpływ na dźwięk. Przygotowuję do instalacji u klienta. My: A może Pan zademonstrować efekt. Pan: Usiądźcie wygodnie ... I Pan zademonstrował ... a nam szczęki opadły na podłogę. Przy każdym przekręceniu "stopy" dźwięk był inny. "Stopy" były cztery na
 4. payong

  Daphile

  Ja mam Daphile podłączonego przez ethernet (kabel)
 5. payong

  Daphile

  Dziękuję za odpowiedzi. Spróbuję pokopać w świecie,może uda mi się zgłosić problem do Mistrza.
 6. payong

  Daphile

  Czy ktoś z szanownego grona spotkał się z następującym problemem: 1. Po pierwszym włączeniu (na noc odcinam prąd od moich zabawek DIY) w oknie Audio Player/Home w grupie My App nie mam wszystkich zainstalowanych aplikacji (zrzut ekranu 1) 2. Po restarcie programowym Daphile (Shutdown -> Restart) są dostępne wszystkie (zrzut ekranu 2) Czy znacie receptę, pojawił się ten problem po ostatniej aktualizacji (21.01)
 7. payong

  Daphile

  @Oskar290598 Wybacz jeśli zbyt naiwne pytanie zadam: A czy przy instalacji podawałeś dla wifi SSID i hasło? Bo jeśli nie to Daphile uruchamia się z własnym WiFi
 8. Z płytą Brygady Kryzys mam taką anegdotkę: W czasach gdy mój synek był bardzo mały ale już mówił a ja już miałem tą płytę i często jej słuchałem, zdarzało się tak, że dziecko mówiło: "Mama poszla, tata puść czarna plyta". Żona nie kocha takiej muzyki. Dla niezorientowanych: płyta Brygady miała czarną okładkę.
 9. Poprawka: Brygada Kryzys dla mnie ale mam już wydanie z epoki i teraźniejsze 🙂
 10. Rewelacja 😪 Nic dla mnie.
 11. payong

  Daphile

  A wytłumacz mi proszę na co w tym zestawieniu malinka? Daphile przekazuje po USB do daca i po sprawie 🙂
 12. payong

  Daphile

  Najprościej to sprawdź sam. Zainstaluj Daphile na pendrivie lub uruchom wersję LIVE z pendriva i będziesz wszystko wiedział odnośnie pytań: 3 i 5. Cały proces instalacji/uruchomienia to kilka minut. Nie musisz instalować na dysku wew. komputera.
 13. payong

  Daphile

  Cześć, 1. Na pewno istnieje ale płatne. Darmowe moim zdaniem najlepsze jest Daphile. 2. Jak dla mnie Windows jest nie dobre dla muzyki wysokiej jakości. 3. Nie wiem. CD odtwarzam z dobrej klasy (kiedyś) odtwarzacza CD, ripuje w windows bo mi tak wygodniej. 4. Tak 5. Tak można, o ile pamiętam to jest taki sam interfejs jak w przeglądarce ale nie dam sobie głowy uciąć 🙂
 14. payong

  Potrzebuję ...

  @McGyver Wobec tego pytanie o polecany model pozostaje nadal aktualne 🙂
 15. payong

  Potrzebuję ...

  @McGyver Nie śledziłem xmos'a ostatnio. Który model uważasz, że jest najlepszy? Czy jest to ten, który robi DIYINHK: Isolated XMOS 768kHz DXD DSD512(DSD1024) high-quality USB to I2S/DSD PCB Type-C ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.