Jump to content

payong

Użytkownicy
 • Content Count

  114
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A dlaczego porzucasz Daphile?
 2. Dzięki. Teraz dla mnie wszystko jasne 🙂
 3. Wybacz laickie pytanie ale czy na pewno używasz tego zasilacza a nie wersji 3.1V?
 4. payong

  Daphile

  Niestety u mnie to nie pomaga 😞
 5. payong

  Daphile

  Po co to nie wiem, wiem, że nie otwiera. Zastosowanie tego typu plików .cue z wieloma dyrektywami FILE widzę przy plikach zgrywanych z płyt analogowych, gdzie każda strona płyty to osobny .flac
 6. payong

  Daphile

  Dzięki. Ale ten problem ze złymi nazwami znam i nie o to chodzi. Zauważyłem, że jeśli mamy muzykę w jednym pliku i do tego plik .cue z podziałem na utwory to kłopotów nie ma. W pliku .cue jest tylko jedna dyrektywa FILE. Jeśli muzyka jest już w osobnych plikach dla każdego utworu (czyli można odtwarzać bez .cue) i jest dla nich plik .cue to taki plik nie jest rozpoznawany przez Daphile. W pliku .cue jest wielokrotnie dyrektywa FILE.
 7. payong

  Daphile

  Dzięki. Ale ten problem ze złymi nazwami znam i nie o to chodzi.
 8. payong

  Daphile

  Czy ktoś zna rozwiązanie problemu z plikami .cue w Daphile? Jedne się otwierają a inne nie chociaż zawartość wygląda na prawidłową.
 9. payong

  Daphile

  Po kilku dniowym obcowaniu z Volumio powróciłem do Daphile. Moim zdaniem i w moim systemie Daphile gra bardziej przejrzyście, szerzej i klarowniej. Poziom basu jest niższy ale jest bardziej kontrolowany a nie "zmemłany". Za to podoba mi się obsługa Volumio. Kłopoty z plikami .dsf i .cue występowały przy połączeniu z serwerem w trybie DLNA. Po podłączeniu protokołem cifs zniknęły.
 10. payong

  Daphile

  Czy "wymiata" ze względu na jakość dźwięku, czy też z racji funkcjonalności? Jak startujesz Volumio: z USB pendriva czy karty SD? Dzięki. Zaraz sprawdzę czy dobrze zrobiłem pendrive, tylko wyłączę Daphile 🙂 Czy "wymiata" ze względu na jakość dźwięku, czy też z racji funkcjonalności? Jak startujesz Volumio: z USB pendriva czy karty SD? Dzięki. Zaraz sprawdzę czy dobrze zrobiłem pendrive, tylko wyłączę Daphile 🙂 OK. Gra. Ale jeszcze długa droga aby go poznać. Na początek nie widzi plików .cue 😞
 11. payong

  Daphile

  Czy "wymiata" ze względu na jakość dźwięku, czy też z racji funkcjonalności? Jak startujesz Volumio: z USB pendriva czy karty SD?
 12. payong

  Daphile

  Czy "wymiata" ze względu na jakość dźwięku, czy też z racji funkcjonalności?
 13. payong

  Daphile

  @caralooh
 14. Gratuluję, Może opisać z czego zbudowałeś? A jak z elektrostatyką?
 15. payong

  Daphile

  miłego słuchania
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.