Jump to content

payong

Użytkownicy
 • Posts

  494
 • oraz w archiwum

  1
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by payong

Możesz także poprosić po przez przycisk "Wznów ogłoszenie" o ponowne ustawienie ogłoszenia które aktualnie juz wygasło

 1. payong

  Daphile

  Ja używam 4 dyskowego DS414 na procesorze MARVELL Armada XP MV78230 z zegarem 1,33 GHz z przed 5-ciu lat i w zupełności wystarcza. Połączenie sieciowe 1 Gb/s po kablu (oczywiście switche także 1Gb/s). Daje radę na całą chatę łącznie z UHD (4K) w wersji z płyty BD-UHD.
 2. Czyli mp3 (lub jego apple odpowiednik), niestety.
 3. Każdy ma prawo słuchać co i jak chce i to jest jego niezbywalne praw 🙂 Ja nie słucham tylko mp3 (chociaż zapewne stacje radiowe nie odbiegają jakością sygnału od mp3). Jak pokazały się CD byłem zachwycony brakiem trzasków ale tęskniłem za okładkami winyli. Teraz tęsknię za wkładkami płyt CD przy streamingu ....
 4. Dobrze wygląda na półce 😉 Kupiłem w którejś poprzedniej edycji wysypu płyt ale jeszcze nie słuchałem analogu (zapakowana płyta jeszcze w folię). Posłuchałem wersji cyfrowej i taki Vangelis to nie moja bajka.
 5. payong

  Daphile

  a jak nazwałeś serwer w Settings->General->Server name: jeśli Daphile to zawsze możesz go wywołać poprzez wpisanie w pasku adresu przeglądarki internetowej daphile.local i nie jest potrzebna Ci znajomość adresu IP.
 6. Bardzo dziękuję za wyjaśnienia. Skontaktuję się z poprzednim właścicielem, może zachował binarki to spróbuję najpierw wgrać soft i zobaczę co się stanie. Soft pisałeś w C a nie w Arduino 🙂
 7. Dzięki za wyjaśnienia. Ale jeśli pamięta zmienione nazwy wejść to czy to wskazuje na coś? Domyślam się, że teksty typu Bye i Welcome są w kodzie?
 8. Twój, pilot appla, zmiany tekstów według Twojej instrukcji działają.
 9. Nie mogę dojść jak co zrobić aby pre włączało się z zadaną głośnością i wybranym wcześniej wejściem. Czasami przestawia się samoistnie i nie mogę dojść jak to się dzieje. Czy autor może mi udzielić cennych wskazówek 🙂
 10. A jakie DS wziąłęś?
 11. Dziękuję za informację.
 12. I czy są w okładce dwa LP - bo nie ma o tym ani słowa na okładce?
 13. payong

  WIP - DAC AK4499

  Ja nie mam nic przeciwko złączu typu C i nie twierdzę, że jedno jest lepsze od drugiego tylko, że tak jak potwierdziłeś tryb B jest dominujący na rynku i tylko tyle. W przypadku gdybym ja chciał zastosować Twój selektor musiał bym wymienić kable USB 😞
 14. payong

  WIP - DAC AK4499

  No właśnie, a selektor to urządzenie podległe i za nim jest DAC. Wydaje się, że port B jest standardem do tej pory.
 15. payong

  WIP - DAC AK4499

  Przepraszam miałem na myśli B (takie jak w drukarkach). Może czegoś nie rozumiem ale dlaczego większość kabli USB do audio mają USB B np. Cardas? Są kable USB 3.1 z wtykiem B i przepustowości 10 Gbitów/s.
 16. payong

  WIP - DAC AK4499

  Czy dobrze widzę, że masz gniazdo USB typu C a nie A? Jeśli C to z jakiego powodu?
 17. Czy wydanie BinA na 2LP to ze względu na 45 obrotów czy z innego powodu?
 18. payong

  WIP - DAC AK4499

  I jak ja wlutuję podstawki 😂
 19. payong

  WIP - DAC AK4499

  Gratulacje. Jakie opampy zastosowałeś? Tak z punktu widzenia miłośnika testowania różnych konstrukcji opampów trochę mało miejsca na zmianę np. na staccato czy też muzgi.
 20. Ja już dawno nie słuchałem OSH, teraz mam bodajże muzgi "czorne" zwane przez autora wydajnymi ale nie mam czasu na poważne słuchanie, zlecenie w trakcie. Sam jestem ciekaw jak odbiorę stacato po dłuższej przerwie.
 21. Dzięki. A wiesz, że nie zwróciłem uwagi na kolory. Ja też mam teraz czarne 🙂 i do tego oksangi i staccato. Więcej możliwości mieszania w głowie.
 22. payong

  Daphile

  Zacznij od najprostszej czynności. Nagraj Daphile na inny usb i zobacz efekt.
 23. @piku bb Najprościej zadaj pytanie do Twórcy, Jest z nim bardzo dobry kontakt
 24. payong

  Potrzebuję ...

  @kaliman2 Najlepiej u źródła muzgaudio
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.