Jump to content

shakin

Użytkownicy
 • Content Count

  203
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A co z gapless przy słuchaniu plików FLAC z dysku NAS? Jest, czy nie ma gapless? Nikt nigdzie o tym nie napisał.
 2. RMS, czy w tym urządzeniu, słuchając muzyki z dysku NAS przez wi-fi, jest gapless? To bardzo ważne pytanie, bo jak słuchać np. "The Wall" Floydów, albo "Chill out" The KLF bez gapless? Proszę o odpowiedź, bo chciałbym to ustrojstwo kupić do swojego systemu :-)
 3. U mnie monitory RLS Callisto IV grają ze wzmacniaczem Linear Audio Research IA-120H. Z tego połączenia jestem bardzo zadowolony i muzyka brzmi wspaniale. Warto zastanowić się nad wzmacniaczami LAR, albo hybrydą, albo lampą. Czasami coś się pojawia z drugiej ręki.
 4. Chciałbym się z Wami podzielić wrażeniami z ostatniego mojego kontaktu z Panem Czyżewskim, bo z reguły klient opisuje w Internecie nieprzyjemne doświadczenia z kontaktu z producentem/usługodawcą a te pozytywne traktujemy jako normę i mało kiedy poświęcamy czas na napisanie kilu zdań z perspektywy zadowolonego klienta. Jestem posiadaczem wzmacniacza hybrydowego IA-120H od 2015 roku. Nie będę się tutaj rozwodził, jak gra ten wzmacniacz i jak jestem zadowolony z jego posiadania. Napiszę tylko, że gra cudownie a ja jestem baaardzo zadowolony, że gra u mnie. Odkąd go mam, przestałem w ogóle po
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.