Jump to content

rejbis

Użytkownicy
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cieszę się, że jesteś zadowolony z zakupu.
 2. Jahu007 poszło PW. Co do ceny, to muszę cię zmartwić - sam będziesz musiał ją skalkulować:) Na OLX jest już od bardzo dawna jedna sztuka za 4000 zł (dziś sprzedający podniósł cenę na 4300:) i jakoś nie może się sprzedać. Nic dziwnego, cena z kosmosu moim skromnym zdaniem, biorąc pod uwagę ceny nowych, sprzedawanych przez dilerów na koniec zapasów - można to sobie nawet jeszcze wygooglać - a także konkurencję w z tego przedziału kwotowego. Daj znać jak będziesz już coś wiedział, może się dogadamy, z tym, że bez eposów, bo stoją u mnie Elan 35 i czekają na nowy wzmacniacz. Gr
 3. Ja bym zapytał co innego w tym budżecie zagra lepiej?
 4. No dobrze, 812 stron stuknęło, ale czy ktoś z piszących tutaj uporał się już z argumentem z Proslogionu?
 5. Ja po latach posiadania Evo 2 dopiero kilka dni temu wpiąłem pierwszy raz słuchawki. Niestety jakieś podstawowe Senheisery, stąd jakość dźwięku nie powala. Natomiast żadnego szumu nie stwierdziłem.
 6. Niestety podaż destiny 2 zerowa niemalże... Miałeś ten wzmak? Jak wrażenia, oprócz tego, że zdecydowanie wolisz od 5350 evolution? W tej chwili najbliżej mi do 100a, może słuchałeś?
 7. Czy ktoś ma bezpośrednie porównanie wzmacniaczy evolution 100a i destiny 2? Czy ktoś ma bezpośrednie porównanie wzmacniaczy evolution 100a i destiny 2?
 8. Świetne kable w oryginalnej konfekcji Atlasa.
 9. Dobra, może ktoś podpowie, który wzmacniacz wybrać z tych dwóch: evolution 5350, czy destiny 2. Pieniądze podobne, mam dwa na oku. Odsłuch możliwy tylko w przypadku tego pierwszego, czyli evo 5350. Moje preferencje muzyczne to głównie rock, też ten mocniejszy i bardzo mocny:) Evo 5350 ma więcej mocy przy 4 ohm, a takie właśnie mam kolumny, no i czytałem opinie, że jest dynamiczny i daje radę przy ostrym materiale. Z drugiej strony destiny 2 to niby najwyższy model creeka i też ponoć nie kuca z dynamiką, a dodatkowo kusi mnie tym trybem aktywnym, co daje pewne możliwości zabawy d
 10. Się przypomnę: szukam wzmaka Destiny 2 lub Evolution 5350 SE. Jeśli ktoś coś, to pisać PW.
 11. Jeżeli ktoś zastanawia się nad sprzedażą wzmacniacza Destiny 2, to proszę o info, bo ja rozważam zakup - bez ciśnienia:)
 12. Chyba masz rację, że akustyka w moim przypadku to będzie połowa sukcesu, albo z drugiej strony gwóźdź do trumny tego systemu:) Pomimo powyższego mam wrażenie, że w moim secie potrzebuję wzmacniacza, który będzie grał bardziej detalicznie, przestrzennie i mniej ciepło niż evo 2.
 13. Teraz IC RCA MB Audio Diamond, reszta bez zmian. No i testuję też Creeka 50a integrę.
 14. Cześć. Aktualny secik: evo 2 integra evo 2 cd tuner evo Epos Elan 35 IC MB Audio Diamond głośnikowe Atlas Hyper 2.0 Gra to ładnie, ale może pewnie lepiej:) Jakby ktoś chciał pozbyć się wzmacniacza Destiny 2 ewentualnie 5350SE, to piszcie na PeWu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.