Jump to content

rejbis

Użytkownicy
 • Posts

  91
 • oraz w archiwum

  2
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

9 Neutralny

Audiostereo

9

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

rejbis's Achievements

 1. Jeżeli interesuje Cię evolution 2, to mam swojego do sprzedania.
 2. Cześć. Może ktoś z was ma na zbyciu pułapki basowe tudzież jakieś absorbery? Zaczynam prace nad poprawą akustyki.
 3. Jakie podłogowe kolumny zgrywają się dobrze z pma 2020AE na 25 m2?
 4. Przypadek. Przyjechał do mnie od kolegi. Pierwszy właściciel, kupiony chyba w 2016 r., pełen komplet, stan można powiedzieć bliski nowemu.
 5. Cześć. Chcę się przywitać jako posiadacz - od niedawna - pma 2020ae. Został u mnie po konfrontacji z Audio gd Masterem 10, Haiku Audio Sol II Signature, Creekiem 100a, Creekiem 50a, Creekiem Evolution 2:) Jak dla mnie dobrze gra i nieźle wygląda. Póki co - wystarczy. Czy ktoś z posiadaczy mógłby udostępnić polską wersję instrukcji obsługi do tego klocka? A może jest gdzieś do nabycia za peeleny?
 6. Po prostu najlepiej wpasował się do mojego zestawienia. Jak dla mnie gra wystarczająco rozdzielczo i miło dla ucha. Mam i bas i górę, wszystko słychać jak na dłoni. Dźwięk odkleja się od głośników, jest miło przy brzdąkaniu i energicznie przy mocnych rockowych uderzeniach. To tak w dużym skrócie. Szczerze mówiąc najlepiej byłoby porównać z innymi mając wszystkie razem w jednym czasie. Wtedy takie porównania może miałyby większy sens. Z rzeczy mniej ważnych - PMA 2020ae wygląda naprawdę świetnie w porównaniu do Audio GD Mastera, z Haiku też wygrywa. No i pilot z tej samej bandy, ładny i solidny. Na tę chwilę Denon mi całkowicie podpasował. Choć nie ukrywam, że przy nadarzających się okazjach wezmę do posłuchania jeszcze inne wzmacniacze.
 7. Na półce zagościł na stałe (uhm...) Denon pma 2020AE. Z tych sprzętów, które udało mi się porównać wypadł najlepiej. Teraz tylko praca nad poprawą akustyki pomieszczenia. Dziękuję wszystkim za porady i cenne informacje.
 8. Za tydzień powinienem juz mieć w domu Denona pma 2020AE. Zobaczymy co ten klocek pokaże.
 9. Ja nie znajduję sensu w czytaniu tych tekstów. Przy okazji gdzieś mi mignęło ogłoszenie amp voyage za 14 tys...
 10. Nie wiem jak wy, ale ja już nie mam siły czytać tych recenzji gazetowych... Za każdym razem niemal to samo, wystarczy zmienić nazwę urządzenia/producenta i kopiuj/wklej. Co do samego Creeka - nawet nie chciało im się zrobić nowego pilota. Operator kablówki dał mi ładniejszy do dekodera:)
 11. Nie lubię uogolnien. A już takich sugerujacych, że bogatsi bardziej szanują sprzęt szczególnie. Znajomy kupuje drogie w moim rozumieniu auta (typu mustang GT, bmw M5 itp. oczywiście salonowe) i o żadne nie dba w sposób choćby przeciętny. Mówi , że za rok góra dwa i tak zmieni, a stać go na nowy więc. .. Z drugiej strony wielu niezamoznych bardzo dba o swoje graty , bo stanowią dla nich dużo większą wartość. Także ten... Wróćmy do dyskusji.
 12. Panowie, przenieście utarczki w jakieś inne miejsce, najlepiej na pw.
 13. Faktycznie są awaryjne? Ciekawe, bo to byłby klasyczny strzał w kolano. No nic, poszukiwań ciąg dalszy...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.