Jump to content

nikx

Użytkownicy
 • Content Count

  1473
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

nikx last won the day on April 11 2012

nikx had the most liked content!

Community Reputation

58 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

23313 profile views
 1. januss73/jar1 Dzięki ! Zaczyna mi się powoli krystalizować sytuacja .... a są jakieś godne uwagi streamery w granicach 1K zł który by można użyć do słuchania radia a może i spotify/tidal ?
 2. no tak .... ale fizycznie nie będzie wisiała na kablu podpięta ze wzmacniaczem. Macie jakieś doświadczenia z wykorzystaniem chromecastu (i podobnych) do tych celów?
 3. szymon1977 / januss73 Dzięki z reakcję Może się nieprecyzyjnie wypowiedziałem - co mam jest w "o mnie" W moim wieku klasyczny sprzęt audio to na pewno nie strumieniowiec czy all-in-one 😉 Nie chcę też podłączać komputera lub komórki - myślałem o jakiś urządzeniach w typie chroemcast - macie z nimi jakieś doświadczenia? Czy są jakieś budżetowe (<1K zł) strumieniowce które mógłbym brać pod uwagę - naprawdę nie chcę iść w koszty, by od czasu do czasu posłuchać jednego radia .... Pozdrawiam!
 4. Szanowni, Chyba nadszedł czas, że chyba muszę się przeprosić z internetem i zacząć słuchać streamowanych stacji radiowych. Zaproponujcie mi proszę najprostszy i najlepszy oraz możliwie tani sposób na słuchanie Radia Nowy Świat i 357 i innych .... Chciałbym ich słuchać na klasycznym sprzędzie audio. Bardzo dziękuję za pomoc!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.