Jump to content

Piotr Seb

Użytkownicy
 • Content Count

  598
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

923 profile views
 1. Mam jakieś 20 picutere vinyls i żaden z nich, powtarzam żaden nie brzmi dobrze. Najczęściej szumią, słabsza dynamika... Nie polecam, no chyba że na ścianę do pooglądania.
 2. Szczerze wątpię w skuteczność owej "pułapki" w zakresie niskich częstotliwości.
 3. Do 15.XII w empiku 4 za 3. Nawet z taką promocją to i tak za drogo.... IMO. Pzdr
 4. A u mnie dalej po 49.99....niestety. Kupiłem Zappa Chungas Revange i... to nie moje klimaty. Z chęcią wyminilbym na Gabriela jak ktoś ma dwa.
 5. [Hidden Content] Moje klimaty, ale drogo.
 6. Mój Massive Attack brzmi ok. Jak to Massive Attack mocno dołem. Co prawda to taki inny MA, ale jest ok. Kupiłem też OMD i również nie narzekam.
 7. Jest. Mam...... długo ale nie zginęła. Przepraszam za alarm. Dodax niczego nie winien!
 8. Napisałem do dodax, odpowiedzieli że im przykro i prosili aby poszukać na poczcie. Jak nie znajdę to wyśą jeszcze raz....Obietnica piękna. No nic, poczekam jeszcze kilka dni.
 9. Witam. Przepraszam za nowy/stary temat, ale może ktoś mi podpowie co robić dalej. Zamówiony winyl w dodax.pl, na stronie z moimi zamówieniami, zamówienie z 15.01.2019 wyświetlone jako zrealizowane.....Płyty nie mam. Co mam zrobić? Dziękuję za podpowiedź.
 10. AT120 to bardzo dobra wkładka, kolejny krok to AT440. Co do MC to raczej taki tor to nieporozumienie. Wracając do treści Twojego postu, to AT120-CP2-A2, najsłabszym ogniwem jest wzmacniacz. AT gra bardzo detalicznie, Cambridge ma problem z basem + Kolumny MA Bronze2 w mojej opinii to nie będzie przyjemny, miękki analog, a raczej męczący jazgot. Przepraszam za taki wpis, chyba mam zły dzień.
 11. Wszystkie płyty Dire Straits są "zrobione" w podobnej, dobrej jakości.
 12. Super zakup....lepiej nie będzie, no chyba że za darmo.... Co do Massive Attack to płyty są super nagrane. To tak odnośnie wpisu, że coś z nimi nie tak... MA, polecam. Piotr
 13. Dziekuję. Oj głupi ja.....
 14. Poza topikiem, ale się podzielę. Dodax..... no właśnie. Kupiłem płytę, wpisałem poprawnie adres, a płytę przyniósł mi życzliwy sąsiad. Mój adres to nr 29, a dodax wysłał na 23. Dobrze, że trafiło na znajomego. Ciekawe jak by płyta trafiła do mniej życzliwej osoby? Dodax wysłał, ja nie mam....szach mat. Pozdrawiam.
 15. Mam Lehmanna i jestem w końcu zadowolony.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.