Jump to content

Piotr Seb

Użytkownicy
 • Content Count

  592
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

681 profile views
 1. Jest. Mam...... długo ale nie zginęła. Przepraszam za alarm. Dodax niczego nie winien!
 2. Napisałem do dodax, odpowiedzieli że im przykro i prosili aby poszukać na poczcie. Jak nie znajdę to wyśą jeszcze raz....Obietnica piękna. No nic, poczekam jeszcze kilka dni.
 3. Witam. Przepraszam za nowy/stary temat, ale może ktoś mi podpowie co robić dalej. Zamówiony winyl w dodax.pl, na stronie z moimi zamówieniami, zamówienie z 15.01.2019 wyświetlone jako zrealizowane.....Płyty nie mam. Co mam zrobić? Dziękuję za podpowiedź.
 4. AT120 to bardzo dobra wkładka, kolejny krok to AT440. Co do MC to raczej taki tor to nieporozumienie. Wracając do treści Twojego postu, to AT120-CP2-A2, najsłabszym ogniwem jest wzmacniacz. AT gra bardzo detalicznie, Cambridge ma problem z basem + Kolumny MA Bronze2 w mojej opinii to nie będzie przyjemny, miękki analog, a raczej męczący jazgot. Przepraszam za taki wpis, chyba mam zły dzień.
 5. Wszystkie płyty Dire Straits są "zrobione" w podobnej, dobrej jakości.
 6. Super zakup....lepiej nie będzie, no chyba że za darmo.... Co do Massive Attack to płyty są super nagrane. To tak odnośnie wpisu, że coś z nimi nie tak... MA, polecam. Piotr
 7. Dziekuję. Oj głupi ja.....
 8. Poza topikiem, ale się podzielę. Dodax..... no właśnie. Kupiłem płytę, wpisałem poprawnie adres, a płytę przyniósł mi życzliwy sąsiad. Mój adres to nr 29, a dodax wysłał na 23. Dobrze, że trafiło na znajomego. Ciekawe jak by płyta trafiła do mniej życzliwej osoby? Dodax wysłał, ja nie mam....szach mat. Pozdrawiam.
 9. Mam Lehmanna i jestem w końcu zadowolony.
 10. Perfect, po pierwszym przesłuchaniu. Jest dobrze. AyaRL, jest dobrze. Lady Pank, jest dobrze. Jak ktoś chce mieć te płyty, a ma płyty z epoki, które już nie są w stanie "mint"....chyba nigdy nie były, to nowe wydania uczczciwie mogę polecić. Pozdrawiam.
 11. Mleko, chleb, 2 x bułka i Perfect, AyaRL oraz Lady Pank.....:-)
 12. Pomieszczenie ok 20m2, otwarte, prawie prostokąt.
 13. Oj, przepraszam. Amplituner i kolumny.
 14. Dzień dobry, tak jak w temacie. Mam zielone światło na kino domowe do 5k PLN. Co do stereo to jestem w miarę na czasie, natomiast kino domowe to raczej tereny obce dla mojego ucha. Używki nie wchodzą w grę ponieważ druga połowa nie będzie akceptowała takiego zakupu. Proszę o jakieś podpowiedzi. Tak jak wspomniałem 5k zł to sufit. Dziękuję i liczę na życzliwe podpowiedzi.... Pozdrawiam, Piotr
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.