Jump to content

tom8848

Użytkownicy
 • Content Count

  105
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://www.finestra-audio.com

Informacje profilowe

 • Branża
  Producent

Recent Profile Visitors

526 profile views
 1. Kupię Jantzen Z-cap Silver 6,8uf, 8,2uf lub 10uf. Ewentualnie większy. Zainteresowaną osobę zapraszam na priv. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 2. tom8848

  Sprzedam/kupię

  Kupię parę kondów 1uF dobrej jakość np: Mundorf SG/SGO Audyn True Copper Cap/True Copper Max Jantzen Silver Gold Z-Cap Przeznaczenie - sprzegający we wzmacniaczu. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 3. tom8848

  Sprzedam/kupię

  Kupię Jantzen Superior Zcap, potrzebuję 2 sztuki. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka Chodzi o 6,8uF Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 4. tom8848

  MBL 6010 klon

  Czy ktoś słyszał konstrukcje tego typu? W necie można znaleźć sporo propozycji, klonują go na różne sposoby. Niedawno był taki na allegro ale właściciel nie napisał nic o jego brzmieniu.
 5. Czy wie ktoś może gdzie kupić albo ma do sprzedania scalak PGA2311P? Złożyłem zamówienie w Farnellu ale milczą od tygodnia, w TME jest jedynie wersja smd. Pozdrawiam
 6. Dalej bez XLR. Nie rozumiem dlaczego z tego rezygnują.
 7. Miał ktoś może do czynienia z odtwarzaczem 823? Ja kiedyś posiadałem 288 i bardzo dobrze go wspominam, teraz gram na Goldenote Stibbert ale może czas na zmiany.
 8. U mnie H200 spięty z odtwarzaczem po XLR kablem za 25zł zagrał zdecydowanie lepiej niż po RCA Equilibrium Aria. Ważne które wyjście ze źródła jest korzystniejsze.
 9. tom8848

  Accuphase c2810 klon

  Czy jest ktoś w Warszawie lub okolicy posiadający ukończony projekt przedwzmacniacza lub innego klona Accu? Chętnie wprosiłbym się na odsłuch lub zaprosił do siebie. U mnie Finestra No.2.0 Pozdrawiam!
 10. W swoim H200 przeprowadziłem tuning jakościowy, na pierwszy rzut poszły Rubycony YK. W przedwzmacniaczu zastąpiły je Nichicony Muse ES i efekt jest ewidentny. Początkowo zmieniłem na Elne Slimic ll dla testu ale Muse ES brzmią wyraźnie lepiej. Według mnie produkty Hegla aż proszą się o taki tuning.
 11. tom8848

  kolumny życia

  Czy może być piękniejsza ozdoba salonu niż monobloki Accu? :-)
 12. Kiedyś zrobiłem kolumny w oparciu o Cantona Chrono 509. Z Cantona pozostały jedynie głośniki. Tuning samej zwrotnicy był niewystarczający ze względu na 'dudnistość' obudowy, z kolei do nowej obudowy potrzebna była zwrotnica na lepszych elementach niż fabryczne, okablowanie też do wymiany. Canton robi dość fajne głośniki jak na swoją cenę, reszta zaniża cały projekt. Jest to celowy zabieg żeby seria Reference nie była zagrożona.
 13. Odtwarzacz to Goldenote Stibbert. Kawał dobrego źródła, szkoda że nie ma wejścia digital.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.