Jump to content

tom8848

Użytkownicy
 • Content Count

  176
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

9 Neutralny

Audiostereo

9

Bocznica

0

Karta premium

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://www.finestra-audio.com

Informacje profilowe

 • Branża
  Producent

Recent Profile Visitors

1866 profile views
 1. Mam taki problem - po włączeniu nic nie buczy, jak posłucham 5 min pojawia się buczenie. W czym może być problem?
 2. Też o nim myśle, cenowo wypada bardzo zachecająco. Do mnie idzie ten: [Hidden Content] Oczywiście dam znać jak się sprawdzi.
 3. Ostatnio testuję chińczyka: [Hidden Content] Gra fajnie, lepiej niż opa2228 i Muses8820. Dzisiaj dotarł do mnie opa627 i jest niegorszy od tego dyskretnego z Ali. Czy jest podwójna wersja opa627 lub jego jakościowy odpowiednik?
 4. Małe pytanie - zauważyłem ze u mnie na wyjściu R18 do masy chińczyk zamiast 1M wlutował 47K. Zapytałem go o to, napisał że ma być jak jest. Zostawić? Sprawdziłem też R15, R16 - u mnie siedzą 47K.
 5. Czy wie ktoś moze gdzie namierzyć styroflexy 10pf i 56pf? Na Amptone jest spory wybór ale tych akurat nie ma.
 6. Zamiast Bennic włożyłem tymczasowo CC CSA, jeszcze nie dobrałem wartości pod impedancje wejściową końcówki. A w miejscu Epcosów musi koniecznie być elektrolit?
 7. Już zmieniłem. Czy poleciłbyś coś w miejsce tych elektrolitów?
 8. Zasilacz żarzenia jest dość prosty, czy warto wbijać się z jakimś lepszym zasilaczem? Leży mi w szufladzie Sigma11 chetnie bym użył jeśli by mialo to znaczenie.
 9. Te Zenery mają być 0,5W czy więcej?
 10. Czy zbyt niskie napięcie moze mieć związek z mikrofonowaniem?
 11. Swój preamp odpaliłem narazie prowizorycznie. Przy weryfikacji napięć tam gdzie powinno być 12,6V było 15V, przyczyną był niedbały montaż, wartości rezystorów w zasilaczu zbyt daleko odeszly od tych napisanych na płytce. Po wlutowaniu odpowiednich pojawiło się 12,6V. Wysokie napięcie zamiast 330V pokazuje 317V, z braku czasu jeszcze nie zweryfikowałem wartości rezów w zasilaczu HV. Odczuwalne dość duże mikrofonowanie. Lampy wzbudzają się przy regulacji głośności od pstryknięć przekaźników (Lite V02) Mimo wszystko preamp zagrał bardzo ładnie. Od razu czuć ogromny potencjał nawet na tych słabyc
 12. Czy zmienia się coś w temacie impedancji wejściowej wzmacniacza? H200 - XLR 50KOhm, RCA 11KOhm H20 - XLR 10KOhm, RCA 50KOhm
 13. Ponieważ przymierzam się do któregoś z lepszych kondensatorów na wylocie sygnału chciałbym jeszcze dopytać czy różnca pojemności w przedziale 0,47-2,2uf na coś wpływa? Poza stanem konta oczywiście.
 14. Tak, ale kiedy mowiłeś on już sięgał do wiadra [emoji846] Ale nic straconego, już leci do mnie goła.
 15. Stare. Jak cholera. Tylko po co.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.