Jump to content

KonradRak

Branża
 • Content Count

  498
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

81 Neutralny

Metody kontaktu

 • Adres URL
  cncaudio.eu

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  DIY Audio
 • Branża
  Producent

Recent Profile Visitors

3211 profile views
 1. Jest dokładnie odwrotnie. Dlatego większość ludzi nie słyszy zmian, które są z łatwością mierzalne. Natomiast twierdzenie, że ktoś słyszy coś czego nie da się zmierzyć jest zawsze brutalnie obalone.
 2. Nie zarzucam kłamstwa tylko złudzenie. To normalne. Zrób 10 ślepych powtórzeń. Niech ktoś np. żona przełącza kable w różnych kombinacjach (nieregularnie czyli musi oszukać także, że zmieniła). Z zamkniętymi oczami słuchasz i notujesz. Tak samo zapisuje partner. Możemy dopuścić 1 błąd czyli 9 razy musisz trafić. Będziesz bogatszy o ciekawe doświadczenie.
 3. Miałem już nie pisać w tym wątku ale w powiadomieniach pojawia się słaba dyskusja to dodam coś od siebie. Ghjuvanni po pierwsze nie przeprowadziłeś żadnego testu. To co piszesz jest tylko łatwo obalić w prawidłowo przygotowanym teście. Kilka podobnych prób już przeszedłem. Pamiętaj, że różnica +0,2dB będzie już przez osłuchanych audiofiów rozpoznawana jako lepszy odbiór/dźwięk. Akurat w przypadku różnych kabli XLR> XLR takiej różnicy nie może być ale porównując XLR > RCA już trzeba system precyzyjnie skalibrować. Ja mam do tego sprzęt a Ty? Po to wykorzystujemy tor zbalansowan
 4. Proszę o kontakt PW. Pozdrawiam.
 5. Jeśli ma dostęp do zwrotnicy to rezystorami można się pobawić i tylko tyle. Oczywiście żadne poważne modyfikacje nie wchodzą w grę.
 6. Te kolumny to znakomity produkt w tej cenie. Optymalnie dobrane przetworniki. Zwrotnica zaprojektowana przez profesjonalistę. Po prostu brzmienie nie trafiło w Twoje preferencje. Nie daj się wkręcić w "srebrne" kable i wymianę kondensatora MKP na drugi taki sam tylko 10x droższy. Jeśli już miałbymn się czepić to średniotonowego bo są lepsze a niewiele droższe. Pomiary nie są potrzebne. Jeśli dostaniesz się do zwrotnicy to zmniejsz tłumienie rezystorów kopułki o 1ohm. Nie wiem tylko czy tam jest jeden rez przed filtrem czy klasyczny Lpad. Pobaw się tłumieniem wysokiego i średniego. Jeśli nie zn
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.