Jump to content

PiotreG

Użytkownicy
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dla mnie fatalnie. Szum własny płyty tak duży, że słychać go w cichych fragmentach. Dźwięk płaski i na dodatek popykuje sobie pomimo umycia. Płyta poszła na zwrot. To był mój pierwszy pikczer, już się wyleczyłem 🙂
 2. 01.02.2020 Galeria Amber - Kalisz [Hidden Content]
 3. Pełna lista na ofertę od poniedziałku: [Hidden Content]
 4. 13.10. Ostrów Wielkopolski [Hidden Content]
 5. Dzięki witek_z. Wymieniłem płytę na inny egzemplarz. Wystąpiły dokładnie te same objawy, więc płyta poszła do zwrotu. Temat do zamknięcia.
 6. Witajcie, Dotarła do mnie wczoraj limitka Madonny - Like a Virgin na białym winylu, dokładnie taka: [Hidden Content] Na pierwszym utworze ze strony B (Dress You Up) występują dziwne, krótkie, sekundowe zniekształcenia, coś w rodzaju mocnego smażenia, tylko w refrenach i tylko w lewym kanale. Czy ktoś z Was posiada tą płytę i może potwierdzić moje spostrzeżenia? Czy skopana jest cała partia (realizacja dźwięku), czy też mój egzemplarz ma jakieś wady tłoczenia. Dodam jeszcze, że cała reszta płyty jest perfekcyjna. Płyta oczywiście umyta. Pozdrawiam 🙂
 7. Uff, dobrze, że dopiero dzisiaj to czytam, zasiałbyś ziarno zwątpienia w sens kupna. Na szczęście moje niebieskie grają bardzo dobrze, żadnych trzasków na obydwóch płytach. Płyty po zakupie były umyte?
 8. 16 maja (czwartek) w Kaliszu: [Hidden Content]
 9. Jutro Galeria Amber Kalisz: [Hidden Content]
 10. Oficjalne info ze strony
 11. W moim mieście po raz pierwszy winyle pokazały się przed czasem. I "przypadkiem" dzisiaj zakupiłem Perfect Strangers Purpli :-).
 12. Wczoraj objechałem całe moje miasto (Ostrów Wielkopolski). Nikt nic nie słyszał, nikt nic nie wie...
 13. A to rewelacja. Mam od kwietnia model Debut Carbon Esprit i mam te śruby wkręcone! Niestety w instrukcji nie ma ani słowa żeby te śruby wykręcić. Dopiero przed chwilą doczytałem, że w przypadku wysyłki gramofonu do serwisu należy te śruby wkręcić. Co najdziwniejsze, wzmianka ta jest tylko w instrukcji polskojęzycznej, nie ma tego wpisu w manualach angielskim i niemieckim. Co więcej są one tam określone jako "Motor brackets with Ortofon pads"??? Jutro wykonam telefon do dystrybutora, ciekaw jestem ich stanowiska.
 14. W kilku sklepach (m.in. Gandalf i Świat Książki) promocja na płyty Deep Purple. Są to remasteryzowane reedycje z tego roku wydane na purpurowych winylach. Ceny w granicach 66,00 zł.Postanowiłem jedną z nich kupić - padło na Machine Head i... jak na moje stare ucho gra zacnie :-)
 15. Lista :-) [Hidden Content]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.