Jump to content

hudykot

Użytkownicy
 • Content Count

  1297
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

192 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka wszelkiej maści ;-) Jestem wielkim fanem wzmacniaczy lampowych do gitar oraz samych gitar, na których uwielbiam amatorsko pogrywać. Sprzęt audio to ASR Emitter I HD, klon Proac 2.5, Nostromo 4, RaspberryPI +AlloDigi One, Cocktail Audio X10, monitory DIY, Dual CS 505-4
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3656 profile views
 1. Kup kod premium na alle za parę zł. Jak się sprawdzi to poproś rodziców by ci podpieli kartę kredytową do nowego konta, które sobie potem utworzysz w Spotify. Co do kompa to może odinstaluj i zainstaluj jeszcze raz jak nie wiesz jak to obejść.
 2. Raczej tymczasowe konto tu potrzebne. A jak się sprawdzi to po kartę do banku.
 3. hudykot

  Rega a VTA

  Zdradzisz zasadę? Suwmiarkę mam 😉
 4. Nic dodać i nic ująć 😄 Moja ładniejsza połówka często się nabija, jak wpadną znajomi, że taszczę w tą i z powrotem klamoty, że siedzimy z kumplami i tylko słuchamy i gadamy o muzyce. A jak spyta co słychać u jednego czy drugiego, to wzruszam ramionami 😄 Nigdy nie miała problemu z ilością i wielkością sprzętów. Ostatnio jechałem 1000 km po wzmacniacz, w obie strony, nawet nie zrobiła grymasa. Wie, że hobby dla każdego człowieka jest ważne i potrzebne, by szara rzeczywistość była kolorowa. Oczywiście w ramach rozsądku. Sam nigdy jej nie ograniczam, choć pomysły wydają się dyskusyjne 😉. To nawet nie kompromisy, tylko dopasowanie partnerów, jak wzmaka i kolumn. Na koniec przyznaje, że wraz z postępem ma większą przyjemność ze słuchania muzyki. I o to chodzi.
 5. hudykot

  Kolumny, monitory

  @porlick nie dyskutuj z gościem, to klon nabijający posty 😟
 6. hudykot

  Firmy kurierskie

  @SynSama wcale nie 😉 albo mam szczęście i tam gdzie mieszkam na dwóch pocztach jest jak piszę. Często dostaję paczki i nie narzekam. Ktoś poodkopywał stare tematy by nabić statystyki?? 😄😄
 7. Prawdopodobnie posypało się oprogramowanie. Miałem podobny problem w X10. Jak wyżej kolega podpowiada, skontaktuj się z 4hifi, pomogą 😉
 8. hudykot

  Jak walczyć z kurzem

  @payong na razie nie pochodził za długo. Włączony przez dwa dni w celu sprawdzenia, czy wszystko ok. Myślę, że testy należy robić przy zamkniętych oknach, ale teraz się nie da 😉. Wyświetlacz pokazuje aktualną temperaturę na zmianę z wilgotnością co parę sekund. Można ustawić intensywność pary i poziom wilgotności. Urządzenie chodzi cicho, to jego plus. Jest nawet pilot, tylko po co? 😄 Jak będzie walczył z kurzem, to się jeszcze okaże. Jestem dobrej myśli.
 9. Albo - Ładnie, ku.... ładnie 😁
 10. hudykot

  Jak walczyć z kurzem

  Na szczęście podobno go nie produkuje 😄 Mi się przyda zimą, gdy kominek śmiga. Powietrze wtedy suche, a jonizator poprawi i tak dobre samopoczucie.
 11. hudykot

  Jak walczyć z kurzem

  Heh wczoraj go kupiłem, jutro ma być w paczkomacie. Jestem pełen nadziei na pozytywne działanie.
 12. hudykot

  Klub Fezz Audio

  Jak jest w biedrze promocja na cd, to z automatu jest na winyle i gry. To oczywiście dalej x 5.
 13. Heh, ciekawe, czy ktoś jeszcze się spyta: - Naprawdę ...........??? 🙄
 14. Gwiazdą odsłuchu będzie sprzęt z torx-ami 😂😂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.