Jump to content

Bruno

Użytkownicy
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Naprawa gramofonów, konfekcjonowanie kabli audio, zasilających.
 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

579 profile views
 1. Jakie wtyki do tego? U mnie odcinek gniazdko - sprzęt jest niewielka, ale słyszałem, że najlepszy jest odcinek 1,5 m Winyle to jest to :)
 2. Podasz link do tego kabla. Ja się przymierzam do kupna drugiego kabla pod amplituner i rozważałem zakup od producenta, ale milczy. Winyle to jest to :)
 3. Mam taki kabelek od Tomanka oparty o Lapp kabel i moim zdaniem w połączeniu z nowym zasilaczem gra super. Odnośnie do trafa i wpływu na brzmienie to się nie wypowiadam. Wszak robotę robi przedwzmacniacz lampowy do gramofonu :) Winyle to jest to :)
 4. Ja zamówiłem zasilacz, ale z zaliczką 20/80%. Zgodził się i zamówienie miałem po 3 tygodniach. Czyli 100% zadowolenia. Ale obiecał mi dorobić kable, bo nie miał odpowiedniego oplotu i jak na razie ich nie dostałem. 3x już deklarował wysyłkę, ostatnio w czwartek czy piątek. Wierzę w ludzi i mam nadzieję, że tym razem dotrzyma słowa i mi je wyślę na dniach. Winyle to jest to :)
 5. Panowie wy macie zdrowie 5 rano, a wy piszecie. Normalnie z głębokiego snu zostałem wyrwany :) Winyle to jest to :)
 6. Proszę o link na priv lub tu. Chętnie obejrzę ich produkty. Dziękuję! Winyle to jest to :)
 7. Znów zalicza opóźnienie. Miałem z nim dobre doświadczenie, ale chciałem jeszcze coś domówić i zonk. Wysyłka opóźnia się i kontakt słaby. Winyle to jest to :)
 8. Tak robi, mi wykonał Tomanek zasilacz 18 i 15V pod preamp i gramofon. Oczywiście było pod zamówienie. Winyle to jest to :)
 9. Czy tam była dioda led czy ir? Na przestrzeni lat w Danielu było kilka rozwiązań. Jeżeli jesteś z Warszawy to mogę pomóc. Zapraszam na priv. Winyle to jest to :)
 10. Na allegro.pl jest kilku sprzedawców części. Jest kilku miłych i jeden niemiły, ale ma wszystko czego potrzebujesz. Wpisz w szukaj: części do Unitra lub części do Bernard lub części do gramofonu. Na bank znajdziesz. Jak nie będą mieli to warto napisać wiadomość, wysłać zdjęcie twojego włącznika. Mi tak pomogli jak potrzebowałem części do Bernardów. Pozdrawiam i życzę powodzenia! Winyle to jest to :)
 11. A jeszcze wcześniej była fotodioda LED. Winyle to jest to :)
 12. W pewnym sensie tak, ale żarówka nie służy do ich stabilizacji, a taka teza została postawiona :) Winyle to jest to :)
 13. To nie jest dławik, ani nie odpowiada za poprawne obroty. Ta mała żarówka T5 jest jedynie sygnałem dla fotorezystora RPP131, który to odbiera sygnały świetlne przerywane przez obracany razem z osią silnika element zębaty :) Winyle to jest to :)
 14. Na razie zasilacz od Tomanka został podłączony do preampa lampowego i starego gramofonu Unitry. Powiem tak. Po odłączeniu zasilacza impulsowego preampa brumienie prawie całkowicie ustało. Wcześniej było słychać dość wyraźnie. Na moim domowym projectcie na starym zasilaczu nie było słychać brumu, ale przy dużym wzmocnieniu było słychać lekkie zakłócenia. Ciekawe jak będzie na tym nowym zasilaczu? Winyle to jest to :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.