Jump to content

Medaaard

Użytkownicy
 • Content Count

  389
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1990 profile views
 1. Niech spoczywa w spokoju. To szokująca wiadomość...
 2. A nie jest w Polsce dystrybutorem Sugdena Pan Wojciech Szemis?
 3. Koledzy, czy ktoś z Was słuchał wzmacniacza słuchawkowego Sugden Masterclass HA-4 i zechciałby podzielić się na jego temat opinią?
 4. Asterix, trochę się uśmiechnąłem czytając Twoją wypowiedź, a to dlatego, że sam mam podobne zapędy w stosunku do moich Orfeo:)
 5. Dla mnie po wielu godzinach odsłuchów i porównań jest jasne, że Orfeo są o wiele lepsze, dlatego bez większego żalu sprzedałem po 7 latach moje XN 250. Wciąż jednak powtarzam, niech każdy sam poczyni porównania i wyrobi sobie opinię.
 6. Właśnie dlatego wspomniałem w mojej wypowiedzi, że to zupełnie naturalne, iż Orfeo są dużo lepsze od XN 250, chociażby ze względu na cenę. Z Ambrą nie czyniłem porównań, ponieważ chciałem kupić najlepsze możliwe monitory Xaviana, dlatego od razu celowałem w Orfeo.
 7. U mnie grały w pokoju 18,5 metra i nie czułem żeby to było dla nich za mało. Czy 16 wystarczy, wydaje mi się, że tak, ale głowy za to nie dam. Musiałbyś sprawdzić.
 8. Cóż, każdy ma prawo do swojego zdania, nie mnie to oceniać. Ja tylko podzieliłem się wrażeniami z odsłuchów i zachęcam każdego do zrobienia takiego porównania. Tylko osobisty odsłuch się liczy.
 9. Drodzy koledzy. W tym roku sprzedałem po 7 latach użytkowania moje Xaviany XN 250. Przez tyle lat zdążyłem dobrze je poznać. To są faktycznie bardzo dobre kolumny, ale... no właśnie. Od 3 miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem modelu Orfeo w jego najnowszej, dębowej wersji. Po takim czasie mogę się już pokusić o wnioski. A ten główny jest następujący: Orfeo to kolumny znacznie, znacznie lepsze od XN 250, pod każdym właściwie względem. Scena, barwa dźwięku, muzykalność, po prostu zakochałem się w nich bez pamięci Nie znajduję ani jednego elementu, w którym starszy model jest lepszy. XN 250 sprzedałem dopiero, gdy byłem pewien, że te nowe są lepsze. I są, zdecydowanie. O wyglądzie nie będę się rozpisywał, bo wyglądają niesamowicie. Zauważcie, że ja swoje wnioski opieram na wielu latach odsłuchu, więc myślę, że mogą być dla innych cenną informacją. I na koniec - to dla mnie zupełnie naturalne, że sporo droższe Orfeo są znacznie lepsze niż XN 250. Pozdrawiam.
 10. Tak, gram na Xavianach, ale od miesiąca już innych. Sprzedałem XN 250 i kupiłem referencyjne monitory Orfeo w ich najnowszej, dębowej wersji. Mam je od miesiąca. Są rewelacyjne.
 11. Hej Ronaldo. To chyba o mnie piszesz:) Faktycznie, jest tak jak wspomniałeś - przy referencyjnym odtwarzaczu SA-10, wzmacniacz PM-11S3 dostał jakby nowe, drugie życie:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.