Jump to content

Medaaard

Użytkownicy
 • Content Count

  379
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1715 profile views
 1. Tak, gram na Xavianach, ale od miesiąca już innych. Sprzedałem XN 250 i kupiłem referencyjne monitory Orfeo w ich najnowszej, dębowej wersji. Mam je od miesiąca. Są rewelacyjne.
 2. Hej Ronaldo. To chyba o mnie piszesz:) Faktycznie, jest tak jak wspomniałeś - przy referencyjnym odtwarzaczu SA-10, wzmacniacz PM-11S3 dostał jakby nowe, drugie życie:)
 3. Tjakubik, a nie myślałeś o przetestowaniu Aster?
 4. Właśnie, ja się przymierzam, by latem przetestować Xavian Orfeo i już one wydawały mi się ekstremalnie drogie... no ale w porównaniu do tych nowych cacuszek, nie jest z tą ceną aż tak źle...
 5. Tak też mi się skojarzyło, Asterix. Tylko cena strasznie wysoka!
 6. Koledzy, Xavian idzie na całosć! https://www.xavian.cz/produkt/quarta/
 7. Ja z kolei gram od początku tylko na RCA, więc o XLR się nie mogę wypowiedzieć.
 8. Z tego co pamiętam, ja miałem Noise Shaper wyłączony, DC Filter chyba też.
 9. Gratulacje Ronaldo! Daj znać jak wrażenia po odsłuchu!
 10. Pasqual, nie słuchałem. W ogóle od ponad miesiąca mam remont i sprzęt stoi odłączony. Nie mogę się już doczekać ponownej sesji odsłuchowej A tutaj jeszcze rubinowy zestaw:
 11. Tak, PM Ki Ruby to najprawdopodobniej stuningowana 14tka, tyle, że zapewne jest to wzmacniacz w klasie D, na co wskazuje stosunkowo mały pobór mocy - 130 W.
 12. Nie ma takiej możliwości żeby Ki Ruby stał wyżej niż seria 10, na co wskazuje chociażby cena, która prawdopodobnie wyniesie na Polskę coś około 36 tysięcy za zestaw. Zaś sam odtwarzacz SA-10 kosztuje przecież 30 tysięcy, natomiast wzmacniacz 35... Co więcej, myślę że wzmacniacz PM KI Ruby nie okaże się lepszy od PM 11S3. Sądzę, że jest to nieco podrasowana wersja PM 14S1. Nie zmienia to faktu, że rubinowy zestaw może zagrać świetnie, ale na pewno nie zajmie miejsca serii referencyjnej.
 13. A oto zapowiedź nowego, rubinowego zestawu: https://www.stereo.net.au/news/exclusive-marantz-announces-sa-12ki-ruby-sacd-player
 14. Sa-10 to jest o klasę lepszy odtwarzacz niż te z serii 11. Tu nie może być cienia wątpliwości.
 15. Ronaldo9, moje podejście może być niemiarodajne, gdyż ja po prostu nigdy nie kupiłem używanego sprzętu. Mam jakąś awersję w tym względzie. Natomiast jeśli Tobie używany sprzęt nie przeszkadza, to jednak brałbym chyba tego Pearla. Gdzieś w necie kiedyś wyczytałem, że to niezwykle przyjemnie brzmiący odtwarzacz. Tym bardziej jeśl jest na niego rok gwarancji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.