Jump to content

Melepeta

Użytkownicy
 • Content Count

  1529
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

227 Dobry

1 Follower

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3134 profile views
 1. Melepeta

  Sprzedam/kupię

  Dzięki Krzysiu. Raczej nie będę potrzebował. Mam kilka par w pudełku.
 2. Melepeta

  Sprzedam/kupię

  To ile to dogadanie miałoby znaczyć?
 3. Siedziba we Wrocławiu Biuro w Ostrowie Wielkopolskim
 4. To nie jest samoprzylepne. A audiofil to nie debil i nie łyknie wszystkiego.
 5. Modyfikacje nie dotyczyły napędu. Nie tu należy upatrywać przyczyny. Nie chce mi się sprawdzać wpływu tej nakładki w innym odtwarzaczu.
 6. Zabobon to miano jakim ignoranci określają własną ignorancję.
 7. Jak najbardziej poważnie. Tak było, jak napisałem. Philips CD960 po wielu modyfikacjach. A jak to się mieści? Normalnie kładzie się na płytę CD. To ma 0,2 mm grubości.
 8. Dzisiaj odwiedził mnie znajomy. Też lubi słuchać na dobrym sprzęcie, ale audiofilem bym go nie nazwał. Co jednak najważniejsze, jest on elektronikiem i ma swój serwis RTV. Facet jest kumaty i jak mi się coś psuje, to właśnie do niego oddaję do naprawy. Przyszedł posłuchać jak gra mój system, bo nie był u mnie ze 3 lata. Pokazałem mu co z dźwiękiem robi nakładka/stabilizator na płytę CD . Włączyłem kawałek utworu bez nakładki, potem zatrzymałem i położyłem nakładkę. Jego mina była bezcenna. Ogromne zdziwienie. Różnica jest tak duża, że nie trzeba się wsłuchiwać. Od razu słychać, że gra inaczej. Potem stwierdził, że gdybym mu opowiedział o tej nakładce i że to ma taki wpływ, to po prostu nie uwierzyłby mi. Z jego zawodowego punktu widzenia, to są herezje i nie ma prawa działać. A jednak słyszał i to bezdyskusyjnie. Nie potrafi tego wyjaśnić. [Hidden Content]
 9. Przecież tego nie da się czytać! Czy ktoś, kto nie potrafi napisać poprawnie oferty sprzedaży, potrafi wykonać wzmacniacz? Może.
 10. Za tę kasę to gra naprawdę dobrze. Są dwa, trzy razy droższe (używane) współczesne wydmuszki, grające gorzej.
 11. Nie zarezerwowana, tylko już u mnie stoi 🙂
 12. Melepeta

  Czar lampy 6SN7

  Moje faworytki: Sylvania 6SN7GT / VT 231 6N8P Metal Base
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.