Jump to content

Melepeta

Użytkownicy
 • Content Count

  1569
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

247 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3773 profile views
 1. Grzebany. Gra bardzo dobrze. Co tu pisać. Najlepiej posłuchać. Jest wystawiony na Allegro. I tam jest nr telefonu. Dzwonić, dogadywać się na odsłuch.
 2. Szkoda gadać. Człowiek podzieli się czymś ciekawym do poprawy brzmienia, co kosztuje tyle co jedna płyta, to zaraz zlecą się naukowcy. Tacy co to słuchają na bumboksie. I twierdzą, że ich wiedza jest całkowita i skończona. A zgodnie z tą wiedzą, takie coś nie ma prawa działać. A wszyscy co słyszeli wpływ to durnie bez szkoły,
 3. Po co? Przecież już wyjaśnione zostało, że nie ma prawa działać. A skoro nie ma prawa, to nie działa* *Z nieba nie mogą spadać kamienie, bo w niebie nie ma kamieni.
 4. Nie mam parcia na zaszczyty. I nie bardzo interesuje mnie jak to działa. A działa. I nie kosztuje jak Acoustic Revive RD-3, czy Furutech RD-2.
 5. Pchałem gwoździa. Nic się nie zmieniło. Żyję. Nic nie poczułem. Dziwne? Czary? Voodoo?
 6. Jakie trzeba mieć IQ, by myśleć, że wiedza kończy się na tym czego nas nauczono w szkole podstawowej, średniej a nawet na studiach (gdzie obowiązywała zasada trzech zet).
 7. Oraz ci, którzy wiedzą, że kable na brzmienie wpływają.
 8. Też polecam tego sprzedawcę.
 9. Onkyo A-10 [Hidden Content] Audioquest Indigo+ [Hidden Content] In-Akustik LS 1102 [Hidden Content] In-Akustik LS 1302 [Hidden Content] Audio Note Lexus 50 [Hidden Content]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.