Jump to content

stefek

Użytkownicy
 • Content Count

  5741
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

stefek last won the day on September 18 2015

stefek had the most liked content!

Community Reputation

3457 Audioholik^3

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Jazz.
  Tenis.
  Fotografia.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

28303 profile views
 1. Kolega Krzysztof zdaje się. :)
 2. Bardzo proszę. Oby coś pomogło. :)
 3. Exquisite ciut lepszy niż SLC,bardziej otwarty i żywszy. Nie powiedziałbym,że wyższy model jest łagodniejszy,jest bardziej rozdzielczy, z większą ilością góry,w zbyt jasnych systemach,może być zbyt natarczywy. Raczej to systemów już ułożonych,a nie jako lekarstwo na jakieś dolegliwości. :)
 4. Jeśli nadal masz Dynaudio i Accu,to powinny świetnie pasować, to zupełnie inna klasa niż CS-120. Wszystko dużo lepiej. :)
 5. "Łapy" na zewnątrz ma wersja Limited TOKU. Opis tu: http://www.highfidelity.pl/@main-2816&lang= Wcześniej "zwykła" Limited,i wersja bez Limited. :) Opis "zwykłej" wersji Limited. http://www.highfidelity.pl/@main-1836&lang= I wersji bez Limited. http://www.highfidelity.pl/artykuly/0811/reimyo_cdt_dap.html
 6. Akurat Harmonixy należą do tych najdłużej "dochodzących" do siebie. Nie robiłeś żadnych porównań? Tak czy inaczej dobrze wybrałeś,to kable dla słuchających muzyki,nie dla audiofilów. ;)
 7. P.Koszur od dawna posiadał system Reimyo,starsze modele DACa,czy preampu także. Lata temu widniał na stronie combaka jako dystrybutor,chyba,że się mylę. :) Pewnie chodziło o płyty xrcd.
 8. Widziałem,służył mu wiele lat. :) Od kiedy pamiętam p.Koszur miał Reimyo,starsze modele także.
 9. Nie zetknąłem się,ani nigdy nie słyszałem o takowych. :)
 10. Czyli Ci pozostali także są dyletantami,ponieważ większość z nich,poza jednym zdaje się,słuchali także nie w swoim systemie. Ja także byłem na tym odsłuchu,nic mnie tam na kolana nie powaliło,nawet bym się nie zamienił na dźwięk z tego systemu,jedyne na co bym się zamienił to na pomieszczenie. :) Ale Nadac mnie zainteresował swoimi możliwościami,że chętnie sprawdzę jego granie w swoim systemie, dlatego chwilowo wstrzymuję się z jakimiś kategorycznymi ocenami,póki nie posłucham go w kontrolowanych warunkach.
 11. Ja mam cały czas M2R,ale szczerze mówiąc,to nie wiem czy jest na Furutechu,raczej nie. A o co chodzi? :)
 12. Ja niestety nie będę w Warszawie w żadną lipcową sobotę. :(
 13. Temper. Prośba do Ciebie byś tego typu muzykę prezentował w innych wątkach. :) Czyli nie ma systemu,z którego by nie można wycisnąć jeszcze więcej. :)
 14. Dawaj fotki. :) „Remembrance” to koncertowa wersja albumu „Zamyślenie” z roku 2003 r. Kwintet Wojciecha Majewskiego wystąpił na promocyjnym koncercie w studio im. Agnieszki Osieckiej w radiowej Trójce w styczniu 2004 roku, z nową w porównaniu z wersją studyjną, sekcją rytmiczną. Nasza płyta wzbogacona została o pochodzącą z albumu „Zamyślenie” studyjną wersję piosenki zaśpiewanej przez Grzegorza Turnaua, o dwa nagrania na fortepian solo nagrane w marcu 2013 roku, oraz unikatowy zapis fragmentu radiowego programu Tomasza Ziółkowskiego „Scena kariery” z roku 2002, którego gościem był Czesław Niemen. Jak miało się okazać, było to jego ostatnie pojawienie się na scenie. Z przyczyn zdrowotnych nie mógł już wtedy zaśpiewać, dokonał jednak zapowiedzi występu Wojciecha Majewskiego z Tomaszem Szukalskim, którzy zagrali jego kultową kompozycję „Bema pamięci żałobny rapsod”. Zapowiedź jest umieszczona na naszej płycie, jak również zdjęcie na którym widać jak Niemen nagrywa na swoją kamerę video występ Majewskiego z Szukalskim. Warto również przypomnieć, że to właśnie Kwintet Wojciecha Majewskiego był ostatnim zespołem jazzowym, z którym Tomasz Szukalski - „Szakal” związał się przed swoim – jakże nieoczekiwanym – odejściem. autor: Daniel Wyszogrodzki https://www.youtube.com/watch?v=xzQ_6jj7O00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.