Jump to content

stefek

Użytkownicy
 • Content Count

  5741
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

stefek last won the day on September 18 2015

stefek had the most liked content!

Community Reputation

3457 Audioholik^3

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Jazz.
  Tenis.
  Fotografia.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

28326 profile views
 1. Kolega Krzysztof zdaje się. :)
 2. Bardzo proszę. Oby coś pomogło. :)
 3. Exquisite ciut lepszy niż SLC,bardziej otwarty i żywszy. Nie powiedziałbym,że wyższy model jest łagodniejszy,jest bardziej rozdzielczy, z większą ilością góry,w zbyt jasnych systemach,może być zbyt natarczywy. Raczej to systemów już ułożonych,a nie jako lekarstwo na jakieś dolegliwości. :)
 4. Jeśli nadal masz Dynaudio i Accu,to powinny świetnie pasować, to zupełnie inna klasa niż CS-120. Wszystko dużo lepiej. :)
 5. "Łapy" na zewnątrz ma wersja Limited TOKU. Opis tu: http://www.highfidelity.pl/@main-2816&lang= Wcześniej "zwykła" Limited,i wersja bez Limited. :) Opis "zwykłej" wersji Limited. http://www.highfidelity.pl/@main-1836&lang= I wersji bez Limited. http://www.highfidelity.pl/artykuly/0811/reimyo_cdt_dap.html
 6. Akurat Harmonixy należą do tych najdłużej "dochodzących" do siebie. Nie robiłeś żadnych porównań? Tak czy inaczej dobrze wybrałeś,to kable dla słuchających muzyki,nie dla audiofilów. ;)
 7. P.Koszur od dawna posiadał system Reimyo,starsze modele DACa,czy preampu także. Lata temu widniał na stronie combaka jako dystrybutor,chyba,że się mylę. :) Pewnie chodziło o płyty xrcd.
 8. Widziałem,służył mu wiele lat. :) Od kiedy pamiętam p.Koszur miał Reimyo,starsze modele także.
 9. Nie zetknąłem się,ani nigdy nie słyszałem o takowych. :)
 10. Czyli Ci pozostali także są dyletantami,ponieważ większość z nich,poza jednym zdaje się,słuchali także nie w swoim systemie. Ja także byłem na tym odsłuchu,nic mnie tam na kolana nie powaliło,nawet bym się nie zamienił na dźwięk z tego systemu,jedyne na co bym się zamienił to na pomieszczenie. :) Ale Nadac mnie zainteresował swoimi możliwościami,że chętnie sprawdzę jego granie w swoim systemie, dlatego chwilowo wstrzymuję się z jakimiś kategorycznymi ocenami,póki nie posłucham go w kontrolowanych warunkach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.