Jump to content

Gothan

Użytkownicy
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

518 profile views
 1. Czy ktoś już może próbował PI2AES z Usbridge Signature albo ma potwierdzone info czy to będzie działać razem?
 2. Sotm to tylko ultra i najlepiej działa z roon a to jest dodatkowy wydatek. Usbridge signature z dobrym zasilaczem liniowym plus volumio jako player z obsługą ze smartphone lub tableta może być znacznie tanszą opcją i nieznacznie tylko gorszą pod względem jakości dźwięku. Zawsze są jakieś kompromisy.
 3. Pewnie że można lepiej. Jak zawsze to kwestia środków jakie chcemy przeznaczyć i czy reszta toru będzie w stanie wykorzystać cały potencjał transportu.
 4. Chodziło mi raczej o mnogość nowych rozwiązań a nie podanie konkretnej alternatywy. Jednak odpowiadając na twoje pytanie, to tak jakościowo także. Zapraszam do lektury forum.
 5. To było lata świetlne temu. Obecnie można taniej i prościej. Np. Allo digione signature, żeby nie szukać daleko. Proponuję zakładkę PC Audio.
 6. Czyli wychodzi na to że gra nie warta świeczki, zatem chyba jeszcze trochę zostanę przy usbridge albo zamienię na digione signature. Swoją drogą czy ktoś z kolegów miał możliwość porównania ww. urządzeń?
 7. Ale tylko jako streamer czy po analogu? Bo jeśli po analogu to nic dziwnego bo dac jest tam raczej jako freebie sądząc po cenie która jest niewiele wieksza od u1 mini. Porównywałeś może jako sam transport z qutestem
 8. Tak to wygląda. Obsługa z poziomu aplikacji na ipada.
 9. Volumio Virtuoso alo usbridge. Ale ale chcialbym przetestować jakiś dobry streamer. Z tego co czytałem to bardzo dobry soft ma lumin.
 10. Ja już nie mam cierpliwości do CD. Taki Qobuz skutecznie mnie od tego odwiódł.
 11. Dość konserwatywne podejście. Może czas spróbować czegoś nowego np: Auralic Aries G1 albo Lumin U1 mini , Moon mind.
 12. Temat był o zmianie daca a skończyło się na regenarotach cyfrowych. Dziwne że nikt nie spytał o źródło, możliwe że tam można szukać poprawy.
 13. Jeśli wierzyć recenzjom to dla mnie RME dyskwalifikuje ten fakt: "In comparison, the Chord Qutest is a wider purveyor of music. The RME’s only real *comparative* let-down as soundstage difference is the most obvious trait between these DACs"
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.