Jump to content

ach

Użytkownicy
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

262 profile views
 1. Mam prośbę. Może ktoś doradzić którą wersję malinki oraz jaką nakładkę hifiberry z dac wybrać, aby jak najlepiej się to obsługiwało i jak najlepiej grało? Jakie akcesoria są jeszcze potrzebne aby to ustrojstwo było kompletne i gotowe do użytkowania po poskładaniu? Sorry że pytam o takie rzeczy , ale wątek jest baaaardzo rozbudowany i przeczytanie całego trochę by trwało.
 2. A możesz napisać ile kosztuje ten kabel który polecasz do tej Yamaszki?
 3. A gdyby do tej pary dorzucić AURALiC Aries Mini, przebije te Yamahy obsługą użytkowania, możliwościami i jakością dźwięku?
 4. Jak w tytule. Poproszę osoby które miały styczność z tymi urządzeniami o pomoc w wyborze, uzasadniając to jakimiś za i przeciw : )
 5. ach

  Pylon czy inny monitor

  Kolego, nie znam się na opornościach i innych duperelach, ale mam uszy i trochę jeszcze słyszę.Przykład pierwszy.Pod moje KEFy podłączyłem kabel Melodika purple coś tam 4mm, dźwięk ciemny , przygaszony.Zmiana na ProCab, dźwięk się otworzyl, zrobił się jasny.Drugi przykład.Gdy parę lat temu kupiłem te procaby kolega elektryk z pracy doradził abym końcówki pobielił cyną.Efekt? Jakby ktoś mi grube koce na kolumny zarzucił.Po ucięciu tych pobielanych końcówek koce ściągnięte z kolumn. To był mój pierwszy i ostatni post w dyskusji z tobą.Nie chce mi się karmić troli.Pozdrawiam
 6. ach

  Pylon czy inny monitor

  Daj już sobie z nim spokój... jak grochem o ścianę
 7. ach

  Pylon czy inny monitor

  Czy warto kupując Primare i22 dopłacić 700 zł do wersji z DAC? Czy lepiej bez DAC i dokupić zewnętrzny?
 8. ach

  Pylon czy inny monitor

  A Primare i22 bylby ok?
 9. ach

  Pylon czy inny monitor

  Jest o niebo lepiej niż na Ikonach. Np. CXA80 ma taką samą moc na kanał jak Hegel i z sieci pobiera 750 W, więc dlaczego miałby być za słaby na R300?
 10. ach

  Pylon czy inny monitor

  Dlaczego tak twierdzisz? Mój Marantz PM6006 już fajnie gra z tymi Kefami w porównaniu do moich poprzednich Ikonów 6, mimo że jest znacznie tańszy i słabszy od wymienionych wzmacniaczy.
 11. ach

  Pylon czy inny monitor

  Nie chodziło mi o linki do sprzętu, bo te, to sam umiem sobie poszukać, tylko o opinię osób które miały styczność z tym sprzętem.
 12. ach

  Pylon czy inny monitor

  Ostatecznie pylonów nie kupiłem, tylko Kef R300. Podłączyłem je do tego PM6006 i basu jest aż nadto , i to fajnego, sprężystego i zróżnicowanego. Z tych R300 jestem bardzo zadowolony.W porównaniu do moich poprzednich kolumn (Dali Ikon 6), wszystko mi się lepiej podoba w Kefach. Dynamika , bas, rozdzielczość, wokale, scena wgłąb i wszerz , wszystko jest takie poukładane, a w tych Ikonach była jedna wielka zmielona kula dźwięku.Bardzo męczyło mnie słuchanie muzyki na nich. Chcę teraz iść krok dalej, bo wiem że z tych R300 można wyciągnąć więcej i planuję zmienić wzmacniacz na trochę lepszy i mocniejszy od mojego.Wybór ograniczam do używek, max 3-4 letnich z sekcją cyfrową, pilotem, do 3 tysięcy. Po sprawdzeniu w sieci jak to wygląda na placu boju pozostały: - Cambridge CXA80 , Rotel AR12 , Rotel A12, Onkyo A9070, Hegel H80. Tego CXA80 odsłuchiwałem, ale nie kupiłem.Gość miał go podłączony pod Pylon Shafire 31, stały bez kolców na podłodze i nie wiem czy nie dlatego dźwięk był taki pudełkowy, jakby z głośników komputerowych, bez życia i wyrazu.Nie chce mi się wierzyć że to była wina tego CXA.Chciałem go na 2 godziny pożyczyć do domu , ale gość nie chciał, nie chciał też za bardzo negocjować ceny, nie mial oryginalnego kartonu, więc zrezygnowałem, ale nadal CXA pozostaje jednym z kilku faworytów do kupna. Proszę o porady w kwestii wzmacniacza do tych KEFów, dobrze by było jakby wzmacniacz minimalnie uwydatnił wysokie tony. I na koniec kwestia kabli.Nie chcę na tak budżetowy zestaw wydawać milionów na kable, ale aktualnie mam RCA za 30 zł, a głośnikowe to ProCab LS25 za chyba 5 zł/m. Potrzebuję (a może nie) RCA, głośnikowe i coś na zworki do tych KEFów, bo czytalem opinie że wewnątrz te oryginalne , to jakaś słabizna.
 13. Wracając do tematu. Chyba wybiorę jednak między Heglem H80 a Cambridge CXA80. Obydwa do wyjęcia poniżej 3.000. Tylko który : (
 14. Niebawem mój Marantz PM6006 będzie do sprzedania.Jeszcze na gwarancji, zero rysek, komplet jak ze sklepu, no i z wbudowanym DACiem. Dozbieraj trochę , za 1200 oddam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.