Jump to content

ach

Użytkownicy
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

432 profile views
 1. ach

  Atoll in80se vs Hegel H80

  Jak je rozpoznać? Nie chciałbym wersji ze zworkami.
 2. ach

  Atoll in80se vs Hegel H80

  Wejście liniowe RCA ?
 3. ach

  Atoll in80se vs Hegel H80

  U mnie priorytetem nie jest dac, tylko wejście by-pass, które In100 ma, a Hegel niestety nie.
 4. ach

  Atoll in80se vs Hegel H80

  Dzięki, Marcin
 5. ach

  Atoll in80se vs Hegel H80

  A niedłubany, ale już po gwarancji? 2500 to dobra cena?
 6. ach

  Atoll in80se vs Hegel H80

  Giagi, z ciekawością śledziłem ten wątek o Atollu i Heglu , bo też wybór ograniczyłem między IN 100, a H 80.Z uwagi na to że ja nie mam możliwości odsłuchu, twoja opinia bardzo pomogła mi wyborze. Raczej będzie to IN100 plus dac. Na koniec pytanie. Ile maksymalnie warto dać za używkę Atolla in100?
 7. Mam prośbę. Może ktoś doradzić którą wersję malinki oraz jaką nakładkę hifiberry z dac wybrać, aby jak najlepiej się to obsługiwało i jak najlepiej grało? Jakie akcesoria są jeszcze potrzebne aby to ustrojstwo było kompletne i gotowe do użytkowania po poskładaniu? Sorry że pytam o takie rzeczy , ale wątek jest baaaardzo rozbudowany i przeczytanie całego trochę by trwało.
 8. A możesz napisać ile kosztuje ten kabel który polecasz do tej Yamaszki?
 9. A gdyby do tej pary dorzucić AURALiC Aries Mini, przebije te Yamahy obsługą użytkowania, możliwościami i jakością dźwięku?
 10. Jak w tytule. Poproszę osoby które miały styczność z tymi urządzeniami o pomoc w wyborze, uzasadniając to jakimiś za i przeciw : )
 11. ach

  Pylon czy inny monitor

  Kolego, nie znam się na opornościach i innych duperelach, ale mam uszy i trochę jeszcze słyszę.Przykład pierwszy.Pod moje KEFy podłączyłem kabel Melodika purple coś tam 4mm, dźwięk ciemny , przygaszony.Zmiana na ProCab, dźwięk się otworzyl, zrobił się jasny.Drugi przykład.Gdy parę lat temu kupiłem te procaby kolega elektryk z pracy doradził abym końcówki pobielił cyną.Efekt? Jakby ktoś mi grube koce na kolumny zarzucił.Po ucięciu tych pobielanych końcówek koce ściągnięte z kolumn. To był mój pierwszy i ostatni post w dyskusji z tobą.Nie chce mi się karmić troli.Pozdrawiam
 12. ach

  Pylon czy inny monitor

  Daj już sobie z nim spokój... jak grochem o ścianę
 13. ach

  Pylon czy inny monitor

  Czy warto kupując Primare i22 dopłacić 700 zł do wersji z DAC? Czy lepiej bez DAC i dokupić zewnętrzny?
 14. ach

  Pylon czy inny monitor

  A Primare i22 bylby ok?
 15. ach

  Pylon czy inny monitor

  Jest o niebo lepiej niż na Ikonach. Np. CXA80 ma taką samą moc na kanał jak Hegel i z sieci pobiera 750 W, więc dlaczego miałby być za słaby na R300?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.