Jump to content

szymon1977

Użytkownicy
 • Content Count

  6646
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1355 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3122 profile views
 1. Ostro panowie jedziecie - dla odmiany post-metal. Mike Moss w charakterystycznym dla siebie stylu, tym razem bez zbędnych prób stworzenia przeboju. Jak dla mnie mistrzostwo w takich klimatach. Piękna muzyka!
 2. W Angielskiej TV wczoraj leciał The Cure live z Glastonbury. Całkiem niezłe!
 3. A co powiesz o tym? Chciałbym tam być!
 4. Podbij gałką bas o 1-2mm. Dla audiofila to grzech ideowy, a dla zwykłego użytkownika potrzeba, wprost wynikającą z rozmijania się charakterystyki sprzętu audio, z charakterystyką ludzkiego słuchu. Możesz oczywiście szukać kolumn grających v-ką, ale skoro dźwięk m3 Ci odpowiada byłoby to bez sensu. Możesz też poszukać nowoczesnego wzmacniacza z cyfrową korekcją akustyki (np Yamaha YOAO), ale to spory wydatek.
 5. Nie jest dobrze, jeśli Popek jest wyżej od Martyniuka.
 6. szymon1977

  yahama as 501

  Takie tam wspomnienie czasów, gdy na tylnej szybie Malucha pisało Panasonic, a w środku grał Panasonix.
 7. Ale wypracowanie! Wiesz co jest najgorsze? Że nikomu pewnie nie chce się czytać. Bo każdy ma swój gust, i nie da, się dobrać idealnie sprzętu po opisie. Mam dla Ciebie taką propozycję: kup Tannoy Mercury M1 + Marantz Pm400x. Posłuchaj pół roku, wtedy wróć i napisz, co Cię wkur... Przynajmniej będzie wiadomo w jakim iść kierunku.
 8. szymon1977

  yahama as 501

  Rozumie się. Przecza to jak Panasonic i Panasonix. Targowa podróba nie może być lepsza od oryginalnej Yahamy!
 9. Witam, w związku z zasadnymi zgłoszeniami wpisów mulsa dostał  bana na 10 dni.

 10. Metallica "Ride The Lightning"? Link do tego albumu powinien być na Wiki pod hasłem "metal". Są płyty bardziej zadziorne, szybsze, bardziej artystyczne, liryczne... tu jest wszystko i nic ponadto. 100% I nic, że niezbyt często słucham - za to zawsze z pełną satysfakcją.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.