Jump to content

szymon1977

Użytkownicy
 • Content Count

  8259
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3441 Audioholik^3

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

6641 profile views
 1. Niektórzy nie wiedzą co to humor. Ale doceń, że szukają. Aktualnie wydaje im się, że humor to jak powiesz cokolwiek i dodasz "Kraśnik".
 2. Proszę bardzo: [Hidden Content] Racji mi nie przyznasz, bo swojego błędu nie zrozumiesz.
 3. Niczemu nie wystawiam oceny. Tym bardziej nie wystawiam oceny samemu sobie. Ja pier...
 4. Też tak kiedyś myślałem o UK. Jak stałem się posiadaczem... no dobrze, jak moja żona stała się posiadaczem cabrio, to ptzekonałem się, że są może 3 miesiące w roku, kiedy nie ma okazji pojeździć bez dachu. A jak dach się założy, to można jeździć bez wyrzeczeń.
 5. Że niczego nie oceniasz, a tylko stwierdzasz czegoś zaistnienie.
 6. No dobrze. Więc jakie znaczenie wg Ciebie ma wymiana gadżetu, którą obiektywnie uznać należy za bez znaczenia, bo nie ma żadnego wpływu na wytwarzaną przez system falę dźwiękową? ..."uszeregowanie znaczenia".
 7. Onteresujące, ale nie czuję się na siłach by negować coś, na czym się nie znam. ----- To jaki procentowy udział w brzmieniu systemu zamierzasz przyznać bzdetom, które na brzmienie nie wpływają? No bo uczciwe i rzetelne 0% dla kabli zbulwesowało co poniektórych audiofilów.
 8. Nie może siadać w salonie, bo test musi być ślepy. ----- To napisz na temat, w jaki sposób odróżnić gra gadżet czy to tylko psychoakustyka? A spostrzeżeniami na podstawie tego, czego nie słyszę też mogę się dzielić? ----- Umknął Ci sposób działania zmysłu słuchu. Tak, ale jeśli sygnał na końcu badanego przewodu się nie zmienił, to nie zmieni się też fala akustyczna wytwarzana przez głośnik. Serce kontra rozum... a nie można serce i rozum?
 9. I w tym cały problem, że obserwacje nie spełniające warunków bycia testem, nazywa a się testem, i nadaje się im wiarygodność testu. Podobno basen olimpijski ma 50m, ale mi na kroki wyszło 50 i jeszcze pół. To dowód, że Wiki się myli.
 10. Bezpiecznik to tylko przykład, moją metodę można zastosować do każdego gadżetu, który rzekomo wnosi zmianę na granicy percepcji. Kilka minut słuchania i sam się przekonasz, czy warto było wydać chociażby 1gr.
 11. Tym samym potwierdzasz potrzebę istnienia loudness w jednym uniwersalnym systemie. Ok.
 12. Jak to wyliczyłeś? ----- Wychodzą wieczorem tam, gdzie w dobrym tonie w dresie? ----- Niby fajna, ale na tle Cascady baaardzo nijaka. ----- Czy mógłbyś czytać to, co komentujesz?
 13. Racja! Powiem tak: wystarczy poprosić przed wyjściem do pracy żonę, aby poprzekręcała bezpiecznik, a po powrocie z pracy posłuchać ulubioną płytę. Jeśli prawidłowo ocenimy, w którą stronę jest bezpiecznik, to kierunkowość bezpiecznika ma istotny wpływ na brzmienie - jeśli nie, to wpływ na brzmienie nawet jeśli jest, to nieistotny, więc szkoda czasu na rozpatrywanie, czy wogóle jakiś jest.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.