Jump to content

szymon1977

Użytkownicy
 • Content Count

  6969
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2357 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4380 profile views
 1. Chrześcijaństwo: "Obecnie jest ono największą religią, skupiającą 32% ludności świata, z czego ponad połowa to katolicy, ponad jedna trzecia – protestanci, a pozostali – prawosławni." Po raz kolejny Bobcat dowartościowuje się swoją własną niewiedzą.
 2. Tak, nie rozumiem jak długo możesz oskarażać innych o coś, co sam robisz. Niestety, ale Kk i PiS to głównie Wasz koronny argument. Co najlepiej widać w wątkach z jednym i drugim nie związanych.
 3. Czytałem też, że Onkyo lubi mieć problem z hdmi - jakie są objawy?
 4. Po weekendzie będę działać. Wielke dzięki, bo moja, wiedza nt KD kończy się na przycisku Power mojego małego Sony. Jeszcze się odezwę.
 5. Masz na myśli jazdy aty-PiS/anty-Kk, którymi trolujecie połowę Forum?
 6. A co w tym nadzwyczajnego? Przecież sami pisaliście, że uniesienie religijne, z technicznego punktu widzenia, przypomina orgazm.
 7. Idąc z duchem czasu, pytanie ma formę testu: a). tak, b). jestem homofobem dyskryminującym... Więc panowie, klikać Ani (Hani?) lajki, albo szykować się na wymierzenie sprawiedliwości. Dla Polańskiego albo innego księdza w sam raz.
 8. Wpadł mi w ręce Onkyo TX-NR5008, wg poprzedniego właściciela uszkodzony. Nie był pewien co jest nie tak, ale twierdził, że jeden z kanałów nie działa. Pierwsze co chciałbym zrobić, to jakoś go sprawdzić. Mogę puścić sygnał stereo po optyku. Jak ustawić, żeby na każdym wyjściu szedł taki sam dźwięk? Słyszałem też, że w Onkyo jest możliwość zresetowania ustawień, a wtedy uruchamia się jakaś procedura testująca. Jak to zrobić?
 9. szymon1977

  Deprecha

  Anathema - One Last Goodbye How I needed you How I grieve, now you're gone In my dreams I see you I awake so alone I know you didn't want to leave Your heart yearned to stay But the strength I always loved in you Finally gave way Somehow I knew you would leave me this way Somehow I knew you could never, never stay And in the early morning light After a silent, peaceful night You took my heart away And my being In my dreams I can see you I can tell you how I feel In my dreams I can hold you And it feels so real I still feel the pain I still feel your love And somehow I knew you could never, never stay And somehow I knew you would leave me And in the early morning light After a silent, peaceful night You took my heart away Oh I wish, I wish you could have stayed
 10. szymon1977

  Deprecha

  Spoko, trzymam się. Bo ja uważam, że rozpaczy nie należy się wstydzić, uciekać od niej, zapobiegać... Chwilę temu się zamuliłem, a teraz już jestem odmulony. I to wszystko. Życie.
 11. A ile dałeś? Jesteś pewien, że to orginał, a nie podróbka? Bo ja jak zobaczyłem ceny orginałów, to kupiłem Chińczyka prosto Chin. Bo domyślam się, że cyrk się zaczął po zmianie zasilacza.
 12. Nikt Ci nie odmawia prawa, do posiadania własnego zdania. A w UK, jeśli przekonania uniemożliwiają Ci mycie garów, to wylatujesz ze zmywaka. Mn zbiera na wymioty, gdy wsadzam łapy w resztki jedzenia. Czy królowa powinna zapewnić mi usuwanie resztek jedzenia z naczyń przed dostarczeniem na ich na zmywak?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.