Jump to content

szymon1977

Użytkownicy
 • Content Count

  7106
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2790 Audioholik^3

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4694 profile views
 1. Fałszywi prorocy na takich samych manipulacjach się opierają, co nasze forumowe antyklerykały... no może poza "pseudobjawieniami". Choć biorąc pod uwagę ulotny związek z rzeczywistością niektórych wpisów, i to wydaje się być wątpliwe.
 2. szymon1977

  Daphile

  Mam też netbook sprzed 10lat na Atomie i na nim nie ma problemu.
 3. O czym mówisz userze @Bobcat? O swoim publicznym odgrażaniu się, że z pomocą moderacji i administracji pozbędziesz się oponentów?
 4. Nie, powinno zagrać spoko. Zawsze jest ryzyko, że brzmienie Ci nie podejdzie. Ale tego nie da się uniknąć. Zwłaszcza, gdy kupujesz swoje pierwsze hifi i tak na prawdę to sam nie wiesz, czego chcesz. Na pewno po 2.1 będziesz w szoku, i niekoniecznie będzie to szok pozytywny. Po plastikach grających V-ką, do w miarę neutralnej charakterystyki będziesz się musiał przyzwyczaić. Ale warto. Jak tylko sprzęt dotrze to daj znać. Jeśli kupujesz przez internet, to będziesz mieć 2tygodnie na zwrot.
 5. Korektor może komuś uprzyjemnić odsłuch, ale bez jaj, jakości materiału zamieszczonego na YT nie przywróci. Jak ktoś lubi korektor to niech sobie kupi, ale uczciwie polecić zakupu się nie da.
 6. szymon1977

  Daphile

  Którą masz wersję Daphile? Bo mi nic od 16.00 w górę się nie uruchamia.
 7. Bez przesady! Niech wsadzi w TV pendrive z dobrze brzmiącym mp3, a jak zagra spoko, to się przekona, że wina w marnej jakości materiałów na YT. Nie ma na to innej rady, niż omijanie szerokim łukiem piratów.
 8. Panie Jarosławue K. - powinno być może?
 9. Zaraz, zaraz! Nauczyciel popełnił błąd w sztuce (prawdopodobnie postąpił niezgodnie z wytycznymi), więc to nauczyciel zostanie ukarany za nieumyślne spowodowanie śmierci. Natomiast rodzice oddali dziecko pod opiekę szkoły, więc to od szkoły należałoby się domagać ewentualnego odszkodowania. A czy szkoła na odszkodawanie da z własnej kasy, czy wyciągnie od nauczyciela, to już nie rodziców sprawa.
 10. szymon1977

  Daphile

  Fajny! A jaki procesor?
 11. Tak czy siak trolowanie tamatu, w którym się nie ma nic do powiedzenia. ----- No może poza userem @Bobcat, który stał się wzorem cnót wszelakich... a przynajmniej tak mu się wydaje, od kiedy moderacja, wymusiła na nim szacunek dla Regulaminu. ----- No dobrze. A co Twoim zdaniem z tego wynika?
 12. Czy Twoim zdaniem, ocena, kto pisze na temat, a kto przyłazi tu tylko po to, żeby się do innych przypier...lać, wymaga jakiegoś wysokiego" intelektu?
 13. szymon1977

  Daphile

  Dopłata zbędna: mój Atom pod Daphile ma taktowanie zmniejszone z 1667 na 1000. A do mp3 wystarczał Pentium I 60 🙂 Jak ktoś ma za daleko żeby podpiąć kablem, to chyba można wetknąć jakąś w USB?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.