Jump to content

szymon1977

Użytkownicy
 • Content Count

  6634
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1194 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2955 profile views
 1. Metallica "Ride The Lightning"? Link do tego albumu powinien być na Wiki pod hasłem "metal". Są płyty bardziej zadziorne, szybsze, bardziej artystyczne, liryczne... tu jest wszystko i nic ponadto. 100% I nic, że niezbyt często słucham - za to zawsze z pełną satysfakcją.
 2. Czyli ze wszystkich, które wymieniłem bas najlepszy w Mercury M1? Ale lipa! To chyba Mercury M2 lub M2,5 trzeba będzie poszukać. Ehhh...
 3. Ktokolwiek, cokolwiek nt monitorów Q Acoustic?
 4. Dokładnie. I zarówno discopolo jak i hiphop doskonale wymagania odbiorców spełnia. To, że ani jedno, ani drugie nie zadowala miłośnika gatunków "lepszych" jest bez znaczenia. PS. A Porsche jest ch...e bo 7 osób nie wejdzie. A Ferrari jeszcze gorsze od Porsche. Megane Scenic rulez!
 5. Mogę poprosić o kilka tytułów, które wpasowałyby się w ten termin?
 6. Nie robią tego, bo podobieństwo jest idiotycznym urojeniem Twojej głowy, a nie głów ich. W latach 90-tych, jako nastoletni metal ideologia nie pozwalała mi uczciwie tego posłuchać. Dziś mogę. Na moim "The Best Of szymon1977" jet trochę zarówno Hip-Hopu, jak i discopolo.
 7. Ktokolwiek, cokolwiek na temat Q Acoustic 2020 lub 3020? Z czym mieliście porównanie?
 8. Skoro jest Castle Knight 2, to może warto rozważyć nieco tańsze (chyba) Tannoy Mercury M2 lub M2,5? Z tego co czytałem, to podobny, spokojny charakter grania. A do ostrej muzyki ostro grające kolumny stanowczo odradzam!
 9. Dzięki. A teraz jakby do porównania Mercury M1 z Zensor 1 dołożyć Q Acoustics 2020 lub 3020?
 10. szymon1977

  Dobór kabli

  Więc zamiast wyrzucać pieniądze w błoto kupując audiofilskie kable, to oszczędź trochę kasy i zmień Yamahę.
 11. Jeśli autor za te pieniądze chciał kupić malutkue 2+1, to bardzo dobrze wybrał. Sam otwórz oczy, bo mącisz nie na temat.
 12. Dali Zensor 1 vs Tannoy Mercury M1 - można prosić o kilka słów od kogoś, kto słuchał obu tych konstrukcji?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.