Jump to content

szymon1977

Użytkownicy
 • Content Count

  6880
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2111 Audioholik^2

About szymon1977

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3989 profile views
 1. No i git! O ile się nie mylę, to nie tylko masz wbudowany DAC, ale nawet wejście USB. Wystarczy więc dowolny komputer, z dowolnym systemem i połączenie kablem USB. Za jakość dźwięku w całości odpowiadać będzie wzmacniacz, a komputer będzie tylko dostarczać dane. Szczerze polecam przetestować Daphile na pierwszym lepszym komouterze, który masz pod ręką.
 2. W przeciwieństwie do dominującego dziś w mediach, a co za tym idzie także w tym wątku, bezrefleksyjnego g...a, Regan wiedział co to satyra.
 3. To było pytanie retoryczne. Bo który burak czuje się dumny, z wklejania tu buraczanych memów, po prostu widać. Widać też, że to zasługa PiS.
 4. Jak to było z tym PiS i burakem, co się czuje dumny ze swojego buractwa?
 5. Zwykły konsument. A po co zwykłemu konsumentowi to wiedzieć? Kur...a... Jak ja bym chciał być zwykłym konsumentem. Po prostu wsiąść i jechać. Bez wschłuchiwania się w pracę silnika, skrzyni, zawieszenia...
 6. Albo monitory aktywne jakieś. Wieża? Całkiem fajna. Tylko po co?
 7. To wrzuć swoje nagrania na YT, i odtwórz z YT na swoich kolumnach, albo na jakichś innych.
 8. Malinowo! Na Win10, czy jakiś inny system? W weekend możesz bez inwestycji sprawdzić Daphile - wystarczy zrobić pendrive z systemem, odpalić i słuchać.
 9. To zdecyduj się, czy jitter będzie tak duży, że doprowadzi do przekłamania odbioru choć jednego bita, czy nie. Bo podobno jest conajmniej 10x za mały.
 10. Tak... ale thin client +daphile wyjdzie 3x taniej, a jeśli chodzi o muzykę z dysku, to na jedno wyjdzie.
 11. Jeśli chodzi o Daphile, to wystarczy malutka stacja robocza Thin Client. Monitor potrzebny tylko do wstępnego skonfigurowania. A jeśli ma możliwość zdalnego startowania, to można schować za półkę, bo nawet dostęp do przycisku Power niepotrzebny.
 12. Tak. Choć ja, po rozpoznaniu tematu, zdecydowałem się grać z windows+foobar2000+pcm2704. Ale Daphile było git. Miałemnajednym komlie razem z Windowsem 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.