Jump to content

szymon1977

Użytkownicy
 • Content Count

  6665
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1582 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3318 profile views
 1. A ja aktualne kawałki Tool chciałbym usłyszeć zagrane i nagrane z takim luzem
 2. Jakoś styl Tool bardziej pasuje mi do garażowej produkcji i młodzieńczej ekspresji. Chyba dla tego choć na wszystkie ich płyty poświęciłem sporo czasu, to najczęściej wracam do Opiate.
 3. Dobre. Ale moją ubioną płytą Tool pozostaje Opiate.
 4. Dobre jest - nie trza psuć! KE zawsze fajnie grali, posłucham z ciekawością.
 5. Zamiast wzmacniacz za 700 i DAC za 400, kupiłbym wznacniacz z wbudowanym DAC za 1100. Bywa i tak, że ten sam wzmacniacz w nowszej wersji różni się tylko dodaniem DAC (np yamaha a-s500/501 i a-s700/701, albo marantz pm600x). Jeśli podłączasz komp, to nie kupuj radia - będziesz mieć z netu.
 6. Ja to kręcę stroikami w mojej gitarze, aż mi dźwięki przypasują, a wtedy rzępolę. Ile Hz? Jak kto chce to niech sobie mierzy Hz. Mito-tito.
 7. Jakbyś pisał na klawiaturze przykrytej kocem.
 8. Koledzy: uziemienie. Gdy sprawą kluczową dla audiofilskiego systemu stanie się uziemienie, to zastrzegam sobie prawo do sprzedaży audiofilskiego nawozu.
 9. A ja wieczorem to obowiązki... ehhh...
 10. Ja jestem na etacie 😞 ale sam ustalam sobie grafik 🙂 Powiedziałem, te 2 godz raz w tygodniu są tylko i wyłącznie dla mnie. Niekoniecznie słucham wtedy muzyki, ale chwila luzu po prostu jest człowiekowi potrzebna.
 11. U mnie ten "wieczorek" to raz w tygodniu... rano. Do roboty wychodzę 2 godz później niż Żona, która zabiera po drodze dzieciaki do szkoły. I są to 2 godz zarezerwowane dla mnie, przeżywam je pozbawiony trosk dnia codziennego. Bez mroku i burbona, za to w odpowiednim nastroju. Moje śmietnikowe lo-fi brzmi wtedy zaj...ście!
 12. To, że nie odnotowaliśmy różnic ie znaczy, że ich nie ma.
 13. Ja porównywałem qued anniversary coś tam, z wyszperanymi z piwnicy kablami od odkurzacza i lampki nocnej - różnic nie odnotowałem. QUED dałem kumplowi, a słucham na ładniejszych z marketu elektronicznego.
 14. Zerknij sobie na zdjęcia m2 i m3, sam oceń. BTW piszę to, co zainteresowany kiedyś zmianą m1 na m2 lub m3 czytałem. Tak budżetowej konstrukcji o jakieś wyrafinowane wyprowadzenie br nie podejżewam. Ale oczywiście mogę się mylić.
 15. Akurat w m3 objętość czynna jest o wiele większa niż w m2, co widać już po umiejscowieniu br.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.