Jump to content

szymon1977

Użytkownicy
 • Posts

  18631
 • oraz w archiwum

  99
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

4684 Audioholik^3

Audiostereo

1402

Bocznica

3282

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

10937 profile views

szymon1977's Achievements

 1. I przede wszystkim w przyzwoitej (podejżewam) akustyce. To raczej efekt właściwości ludzkiego słuchu, który przy cichym odsłuchu wyostrza się na to co niezbędne by przeżyć w dżungli, a gubi szczegóły (basy, soprany, cichsze dźwięki). Ale jak lubisz słuchać cicho, to warto rozważyć kolumny o bardziej wyrazistym brzmieniu. Spróbuj, ale polecam pożyczyć CD.
 2. Zanim wydasz chociażby 1pln, to pożycz od kogoś dowolny CD-player i porównaj brzmienie tego samego kawałka z Mi-Boxem. Sam się przekonasz, czy winnym braku szczęścia jest Mi-Box, czy cała reszta systemu (obstawiam 1:100, bo DAC to tylko detale, którymi nie zniwelusz niedoskonałości kolumn).
 3. Czy ktoś używa apki Squeezer jako pilota? U mnie od jakiegoś czasu coś się kaszani, a jak puszczam przez przeglądarkę to jest ok. A może jakaś inna darmowa apka? Musi obsługiwać Spotify.
 4. BT to w tym przypadku komplikacja techniczna i większa cena, za to niższa jakość. A kable rozkłada się raz. Choć nie powiem, TEAC TN180BT+Edifier1700BT w cenie £300 wygląda ciekawie i pewnie załatwiłoby sprawę. [Hidden Content]
 5. Mi kiedyś wpadł w oko Teac TN180BT, i na jakieś sensowne głośnivzki by zostało. Ale czy to coś warte? Nie wiem. [Hidden Content]
 6. Ktoś poleca zakup tandety? Ot to! Przede wszystkim nastawiając się na BT ograniczamy wybór o (strzelam) 90%. Po kablu będzie taniej i lepiej.
 7. Niby tak, ale bez przesady, bo czarna płyta puszczona przez BT nie zacznie brzmieć jak CD. Jak dla mnie adapter z BT to bardzo interesująca rzecz, pod warunkiem, że się kolumny sensowne dobierze (nie za słabe ale i nie za dobre) i zbyt wiele nie będzie oczekiwać. Dla rodziców, żeby powspominać stare dobre czasy akurat. Ale raczej nie w tym budżecie.
 8. Dlatego napisałem tylko "spoko": włączasz, oglądasz i dopóki się nad tym nie zastanowisz, to jest właśnie spoko. ----- Tak.
 9. Polecam obejrzeć na YT, bo koncerty wrzuca sama Metallica, więc jakość dźwięku i obrazu spoko. Szkoda, że inne zespoły tak nie robią.
 10. Na mój gust magiczne brzmiwniw czarnej płuty gdzieś umknie gdy puścisz je przez soundbar/bt speaker.
 11. Kończmy zanim nas stąd wywalą za OT. Dzięki.
 12. Zapuściłem ze Spotify: top tracks (czy jakoś tak) - gdybym miał suba to zostałbym fanem, a tak pozostaje mi słuchanie metalu... Muzyka pierwsza klasa! ----- To może po prostu 606 na 603 zamienię (b&w)?
 13. Zaje...piii...ste! Ps. Szukam suba:-)
 14. Nic w tym dziwnego. Bo biorąc pod uwagę, że każda płyta jest nagrana wg kaprysu innego zespołu i innego realizatora, dokładając do tego kaprys własny... nigdy wszystko nie zagra tak, jakbyś chciał.
 15. Porozumienia być nie musi - wystarczy minimum kultury osobistej i szacunek do posiadania odmiennych poglądów. A kto jednego i drugiego nie ma, zobaczysz gdy cofniesz się w tym wątku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.