Jump to content

Hrehor

Użytkownicy
 • Content Count

  287
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

377 profile views
 1. Hrehor

  Klub XiangSheng

  Witam Panowie, Czy ktoś z Klubowiczów ma, badz miął styczność z Xiang Sheng DAC-01A ? Szukam czegoś pod słuchawki - Tidal - PC
 2. Hrehor

  Klub Audio-gd

  Witam Panowie. Zakupiłem NFB 15,1 i mam najwyraźniej kłopot ze sterownikami pod Win 7. Macie może jakieś doświadczenia w tej materii ?
 3. Hrehor

  Klub XiangSheng

  Panowie. Jeżeli zaczniecie się przesiadać na B... Chętnie odkupie A.
 4. Hrehor

  Klub XiangSheng

  Panowie, czy w stajni Xiang-a jest jakieś urządzenie... DAC z wzmacniaczem słuchawkowym, godne polecenia ? Założenie, TIDAL, PC i dobra jakość muzyki umilająca pracę.
 5. Hrehor

  Klub XiangSheng

  Panowie... Gdzie najbezpieczniej kupić wersje A... Na dodatek w dobrej cenie :)
 6. Uważasz ze PD 50 to tak dobra skrzynka, że nie ma potrzeby już nic pod nią podłączać, mam na myśli dodatkowy DAC ?
 7. Czyli dwie drogi... DAC + transport jako Pioneer PD 50 lub Denon 720, doskonale ocenione jako transport... Swoją drogą ciekawe, patrząc przez pryzmat ceny... Z drugiej strony... Nie łatwo znaleźć zadbane CD, na dodatek z ciągle produkowanymi częściami w kwocie do 3k. Przyznaję również, że nie zdecyduje się na zakup CD za 3k, które ma kilkanaście lat...
 8. U mnie CD 400 potrzebował mniej niż 24h i umarł. Co prawda nie z Q... Ale tam też rozmawiałem o nim i usłyszałem o fabrycznej wadzie pierwszej serii.... W 2018 roku. Tak jak kolega pisze. Wyraźnie wypychają jakieś magazynowe zaszłości.
 9. Teoretycznie tak ;) Chyba się skuszę i jutro tam zadzwonię. Pytanie... czy ta maszyna rzeczywiście jest taka fantastyczna.
 10. Już jestem na niego zdecydowany. Pozostaje ustalenie jak toto cudo "bezpiecznie" kupić.
 11. MInas Anor S16Hz + Cayin A55 Preferuję wszelakie gatunki muzyki, może poza ostrym rockowym graniem. Masz to urządzenie ?
 12. Hrehor

  Klub XiangSheng

  Chętnie kupię Xiangsheng DAC-05A. Z tego co piszecie sunny_audio. Jakieś inne opcje ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.