Jump to content

AL

Użytkownicy
 • Content Count

  901
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

178 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A ja będę się upierał, że NOS-ów w przypadku lamp EL34 już nie ma. Są za to cwaniaki, które jeleniom wciskają, że te lampy były nieużywane, a dziadek płakał jak mu je wyrywali spod poduszki...
 2. Nie ma szans, nie w tym kraju. Żeby baryłka ropy kosztowała 1 dolara, to ten nasz wspaniały kraj i tak zedrze. Te 3,50 to można sobie włożyć...nie nie tam, tylko między bajki :-).
 3. Taaaaaaaaaaaa........................
 4. Pewnie i tak nie dojdą. Nie przepuszczą....
 5. AL

  SERIALE ZAGRANICZNE

  Mówisz o tym serialu o pudernicach ?
 6. No dobra, to znana rzecz, ale ja nie o tym ! Kupując nową lampę wiem, że jest nowa, nawet niech ma 65 mA :-)
 7. I ja się generalnie zgadzam z jednym "ale" :-). Coś mi mówi, że 10 maja kupno dobrej wiejskiej kiełbasy będzie graniczyło już z cudem, żeby nie powiedzieć - będzie śpiewem przeszłości. Niestety...
 8. Rozumiem, że weźmiesz ich wszystkich do siebie, tak ? janunio przeżyłeś tyle lat, masz już luzik. Gorzej mają obecni 25+ :-)))))
 9. Jak ktoś początkujący ( bez mierników ) ma nie dać się zrobić w bambuko ? Tego nie wie nikt :-)
 10. Ja nie mówię, że grają źle ! Odwrócę pytanie :-) Pokaż mi miejsce gdzie można kupić takie lampy z CIENIEM pewności, że nie mają na liczniku 3000 godzin :-). Z tym, że mówimy o pewności bliskiej 100% :-). Acha i w jakiejś sensownej cenie, nie blisko 1000 zł, bo połączenie tych dwóch warunków wydaje mi się niemożliwe, sorry.
 11. Rzekłbym, że nawet ilość gazów wydalonych w tak licznym gronie na małej powierzchni ma wpływ na subiektywną ocenę całego wydarzenia :-)))))) U tych, którzy wąchać to muszą oczywiście :-)))) Eee tam :-). Najważniejsze w jazzie są instrumenty dęte :-)!. Fortepian w jazzie, to jak kwiatek u kożucha ;-).
 12. Tak, z pewnością :-). Ludzie mają dziś za mało problemów, żeby jeszcze pakować się na miny w postaci szrotów. Dajta ludzika spokój...
 13. AL

  SERIALE ZAGRANICZNE

  Bałem się lipy, ale faktycznie jest bardzo dobrze. Nie mam pojęcia jak im się to udało. Szacun.
 14. No i właśnie tu jest ból. Wywalać tonę hajsu na coś, co ktoś sprzedaje Ci jako NOS-y, a tymczasem to może być VOS :-)))))). To już chyba spokojniej spać kupując niezłe nowe lampy za połowę kwoty VOS-ów :-). Dla wyjaśnienia :-) VOS = Very Old Stock :-)) Zajechany jak tirówka na A2 :-).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.