Jump to content

AL

Użytkownicy
 • Content Count

  834
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

138 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. AL

  Filmowe zapowiedzi

  Jak wszystko.....
 2. Ciekawe, bo raczej produkty tego producenta są chwalone za stosunek jakość-cena. Rozwiniesz ?
 3. Tych piosenek jest multum. Zamiast wymieniać powiem tylko, że ubrałbym to w ramy czasowe. Jak widać po postach forumowiczów zdecydowana większość dobrych polskich piosenek nie przekracza magicznej granicy przełomu lat 80-tych i 90-tych. Zastanawiające.
 4. AL

  Dobry horror

  Niestety nie było.......
 5. Znaczy co wygląda w nim porządnie ? Powietrze ? Bo wiele więcej tam w środku to nie ma :-)))) Piękna błyszcząca obudowa tym bardziej nie, a więc co gra ? Skrzypek na dachu :-) ? Cofając się krokami miarowymi aczkolwiek nie równomiernymi :-))).
 6. Dr. Hackenbusch i jego piosenka " Derma ".....
 7. AL

  Koronawirus z Chin

  Nie tam. Są starsze, sprawdzone metody. Na 3 zdrowaśki ....🤣
 8. AL

  Sprzedam/kupię

  On ci 500...ty mu sto On ci 300...no i co ? Ty mu 200 zechcesz dać On sie wkurzy kurza mać .....
 9. AL

  Plagiaty (?) w muzyce

  Dokładnie to, co rozumiesz :-))))
 10. AL

  Nowa Droga Audio

  Eeeee..luzik, to jak po członku, to gra muzyka :-))))).
 11. Święte słowa. Nic, dosłownie NIC nie wkurza mnie bardziej na polskich drogach !!!. Nawet kobiety malujące się w lusterku, które widzę za sobą !!!
 12. To po pierwsze, a po drugie Polacy mają w genach taką pewną cechę, którą określiłbym opisowo : " tera k...a ja, a inni niech spier..ają ". To się widzi nie tylko na drodze, ale też w życiu codziennym, szczególnie, kiedy ma się pracę polegającą na baaardzo częstym kontakcie z dużą liczbą ludzi. To się naprawdę rzuca w oczy, a już szczególnie jeśli widzi się bezpośrednie porównanie z ludźmi z tzw. zachodu Europy. Jest różnica w tej kwestii i to większa niż się przeciętnemu Kowalskiemu wydaje....
 13. Therion, a kiedy na forum ktokolwiek, cokolwiek wyjaśnił, czy też ustalił :-)))) ? Gdyby tak się stało, zachwianiu uległyby podstawowe prawa fizyki i świat uległby anihilacji w ciągu jednej milionwej części sekundy :-). Posłuchaj profesora Krzysztofa Meissnera: -)))
 14. AL

  Nowa Droga Audio

  Niepokojący jest cudzysłów przy wyrazie "otrzymałem" :-))))))
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.