Jump to content

AL

Użytkownicy
 • Content Count

  735
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

96 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. AL

  Klub DALI

  Ten zestaw za bardzo przekracza mój budżet ;-).
 2. AL

  Klub DALI

  Grales tym Onkyo na Dali ?
 3. AL

  Klub DALI

  ...Ktoś zasugerował mi już, że Ikonki 6 wymagają bardzo wydajnego prądowo wzmacniacza na 4 ohmach, moja końcówka najwyraźniej taka nie jest.....w dodatku obsługuje tylko 8 ohm....Jakie są Wasze doświadczenia z tymi kolumnami ? Jak wyglądała droga do wycisnięcia z nich tego, co najlepsze ? Czy to raczej przypadek beznadziejny ?
 4. AL

  Klub DALI

  Rozumiem, że to musi być bardzo wydajny prądowo wzmak, tak ? Ten NAD pociągnąłby Ikony 6-tki ? No powiedzmy w używce do 3-3,5 tys? Może być też jakaś końcówka mocy. Oczekuję wzmaka, który otworzy dźwięk na Ikonkach,bo póki co z końcówka 8-ohmową Denona POA 1500 jakiś przygaszony ten dźwięk, średnica schowama, matowa...nudą z Ikonek wieje. Ponieważ czytam zaś wszędzie opinie, jakie to żywiołowe kolumny, chcę dać im szansę.....
 5. AL

  Klub DALI

  Dobra Panowie, pierwsze "wooow" minęło i pojawia się pytanie do posiadaczy Ikon 6 - óstek, czym je warto napędzić, żeby wykorzystać ich maximum możliwości ? Jestem ciekaw Waszych propozycji :-) Z góry dziękuję :-).
 6. AL

  Klub DALI

  Jesli tak graja Ikony, to nie "straszcie" mnie, jak graja topowe kolumny Dali. To bez watpienia najlepsze kolumny, jakie mialem (!) :) Geba sie cieszy ! :-))))))))))))))))))
 7. AL

  Klub DALI

  Puk puk ;-). Przyjmiecie mnie z Ikonami 6 MK I ;-) ?
 8. Nie pisz tego za głośno, bo agenci "łojca derektora" nie śpią ;-)))).
 9. Wzmacniacz cokolwiek nie za bardzo ostygnie ;-) ?
 10. Czy wiadomo na co artysta wziął i zszedł ? Choroba, czy narkotyki ?
 11. 5 lat czekałeś ?
 12. Zdejmie się kaloryfery ze ściany w pokoju, bo po co grzać podwójnie :-)))) ?
 13. I oba światy idealnie łączy doświadczenie, które było dziś moim udziałem, tn. rip dwóch vinyli Autechre do gęstego pliku 24/96 we flacu. Chyba jedyny hi-res w życiu, który mnie autentycznie oczarował. Można ? Można :-).
 14. :-))))))))) ale Japończykom się jednak od Ciebie dostało :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Takiej perełki nie mogłem przepuścić :-))))))))))))))))) Aż sam się sobie dziwię :-)))))))))))))))))))))))))))))))
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.