Jump to content

AL

Użytkownicy
 • Content Count

  946
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

213 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czasy się zmieniły, teraz w tytule wątku powinien być jeszcze OLX ;-).
 2. Wracając do pytania w wątku. Istnieją :-) Byłem zawsze raczej sceptykiem kablowym, ale po wymianie zwykłych, wręcz ordynarnych miedziaków za 3 zł z metra na QED Ruby Evolution skok jest znaczący.
 3. Dołączam do klubu, jako nowy właściciel Neotechów. Kupiłem używki. Dotarł do mnie już IC 3001, a w drodze jest coaxial 3003. Nie mam zakrętu na punkcie kabli, ale po podłączeniu IC faktycznie moje spostrzeżenia co do sygnatury dźwięku są praktycznie idealnie zbieżne z Waszymi. Jestem jeszcze ciekaw, czy ktoś testował ten coaxial 3003 ? Mało o nim informacji na forach.
 4. AL

  Fascynacje jazzowe

  Trafiliśmy w tym samym czasie na tę płytę :-). Potwierdzam - słucha się tego świetnie :-) Bo Coltrane nie należy do muzyki łatwej w odbiorze i zapewne ( tak przypuszczam ) wymaga już większego osłuchania w jazzie, aby móc wychwycić w Jego muzyce to, co najważniejsze....
 5. AL

  Fascynacje jazzowe

  Kenny Dorham : - Afro-Cuban - Quiet Kenny
 6. AL

  Fascynacje jazzowe

  Będę, jeśli można dorzucał tu swoje "odkrycia". To z wczoraj. Dexter Gordon - Go!
 7. AL

  Fascynacje jazzowe

  Racja. Nazwałem to starym jazzem, bo wcześniej nigdy nie słuchałem muzy z lat 50-tych ;-).
 8. AL

  Koronawirus z Chin

  To ja tu widzę duże możliwości nowej loterii w Lotto. Nagroda główna - respirator, nagroda II stopnia - test, nagroda III stopnia - książka pani Kaji G. " Jestem boskom istotom " :-)))))))))))))
 9. AL

  Polityka

  Już raczej niedługo....
 10. AL

  Fascynacje jazzowe

  Dzięki. Chyba najbardziej z powyższych podpasował mi Benny Golson :-)!. Będę szukał dalej, bo wkręcam się coraz bardziej w strary jazz.
 11. AL

  Fascynacje jazzowe

  Chicago, możesz polecić coś w stylu płyty Curtisa Fullera "Blues-ette" ? Chodzi mi o tak dość łatwy, słuchliwy jazz z tamtej epoki. Przy okazji, kto nie zna - polecam ! :-)
 12. :-)))))))))) A durni elektronicy kombinują, jak ułożyć dobry dźwięk bebechami.
 13. Kalasanty, a jakie masz wrażenia odnośnie mixowania lamp sterujących ? Może się podzielisz ? Jakie pary zagrały dobrze, jakie źle ? Zawsze fajnie poczytać o takich doświadczeniach.
 14. Właśnie widzę jakie bajkowe. Na aukro 8 sztuk nówek Tesli poszło za 1066 zł. Może to i konkurencyjnie, co do nówek, ale do bajki daleko. I co najciekawsze tych lamp na aukro tyle, co kot napłakał.............
 15. Panowie, a lustrował ktoś temat, jak wygląda sytuacja u "źródła", czyli u kolegów z Czech ?:-) Coś mi mówi, że być może tam mają jakieś zapasy tych Tesli w cenie zdroworozsądkowej ? Mylę się ? :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.