Jump to content

WHITESNAKE39

Użytkownicy
 • Content Count

  189
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1155 profile views
 1. Po co są tworzone takie kolumny właśnie jak Dynavoice?
 2. To miałem na myśli. Podobno akustyka lepsza nawet od filharmonii Wiedeńskiej... Z jakim kablem?😀 Masz rację. Ja nie ztych co to kupili ode mnie Krella 300 i Ayona cd 07 a do tego dokupili kolumny Dynaudjo Contour 3.4. Po czym kupili okablowanie, listwy i tym podobne za 20 tysi😀 Kabel grubości węza boa za 5 tysi😀 Nie nie z tych.
 3. Ale jednak daje dobry efekt. Podobnie chyba jest np. Plenerowe koncerty sylwestrowe. Ja uwielbiam koncerty w filharmonii Katowickiej. Koncert Ive Mendes zawsze będę pamiętał. Zrobię to ale po Świętach. Ok? Tobie także umówić wizytę? Wesołych Świąt.
 4. A ja pamiętam drewnianą scenę w Katowickim Spodku. Byłem wtedy na koncercie Deep Purple. Brzmiało to trochę jak gra w wielkim pudełku. Tak to odebrałem. Potem zrobiono remont Spodka, sceny, akustyki. Kolejne dwa koncerty Deep Purple, Tool, Rammstein, to zupełnie piękniejsza bajka. A np. Krakowska Arena - nie wiem co mi tam nie pasuje ale zawsze po koncercie wychodzę z bólem głowy. Akustyka, złe nagłośnienie....? Na balkonach mam wrażenie że dzwięk dociera po wielu odbiciach. Nie wiem czy to dobrze czy źle.
 5. A właśnie bardzo mi pomogłeś. Pisząc o kablu XLO. Czyli nie jest ze mną aż tak źle. Ja także uważam ten kabel za dobry. Wymieniłem VDH Magnum na XLO ( jeszcze w poprzednim zestawie). VDH a XLO to dwie różne szkoły brzmienia.. Moim zdaniem. Piszecie Panowie o podłodze - beton, panele, parkiet, strop drewniany itp. Nie mam wielkiego doświadczenia ale napiszę jak u mnie było. Wcześniej na betonową podłogę na całej powierzchni miałem położoną dywanowa wykładzinę. Na dwóch ścianach ( za zestawem i na przeciwnej)panele korkowe. Kolumny stały na podstawach granitowych. Praktycznie zero... zero
 6. Tak na zakończenie dnia.... słucham zaproponowaną płytę Rage against the Machine. Narazie yotubek ale już zamówiona w Fan Kielce😀 Syn posłuchał i pyta " tato Ty chcesz być raperem? Ty przecież Whitesnake." A ja mu na to " Synu od klasyki po heavy metal jest muzyka." Niech się młody uczy😀
 7. Zatkałem już tylne. Myślę że kolce trochę zmienią. Teraz kolumna całym spodem stoi na podłożu i wali w podłogę. Przy kolcach będzie prześwit między spodem kolumny a granitem. Spróbuję także porad innych ktorzy mi odpisali. Po kolcach spróbuję podłożyć coś pod a raczej między podłogę a granit.
 8. Cieszę się. Napisałem na wstępie dlaczego szukam tutaj porad. A w późniejszej wypowiedzi że przez lata słuchałem muzyki a nie sprzętu. A w ostatniej wypowiedzi pisałem o moim małym doświadczeniu z gadżetami. Ale nie dziwię się że jesteś czujny. Różni ludzie piszą. Niestety nie miałem okazji.
 9. Nie wkręciłem niestety. W domu to ja jestem kucharzem😀 więc od popołudnia siedzę przy garach i kichcę danka na Wigilię i Święta. Kolumny były bez kolców. O czym nie wiedziałem. Dokupiłem. Miałem Święta pświęcić rodzinie i wkręcić po Świętach ale raczej nie wytrzymam tak długo i rano wkręcę. Myślę że kolce coś zmienią. Ktoś pisał że w budżetowy sprzęt nie warto inwestować w tzw. gadżety. Hmmm? Podstawki to także gadżet a ja jednak je kupiłem. Zrobiłem to już przy poprzednich kolumnach. Bez nich kolumny po prostu "skakały" Przy poprzednim sprzęcie miałem kabel głośnikowy VDH Magnum -c
 10. Co z moim nickiem jest nie tak? 🤔 Czy coś złego napisałem? Jalk ja piszę? Przepraszam ale nie rozumiem. Daleko mi od głupich żartów. Nie rozumiem.
 11. Granity stoją na podłodze wyłożonej drewnianymi panelami a przed zestawem dość gruby dywan.
 12. Odizolować granity od podłogi? Tak to mam rozumieć?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.