Jump to content

WHITESNAKE39

Użytkownicy
 • Content Count

  201
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

11 Neutralny

Audiostereo

11

Bocznica

0

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1382 profile views
 1. No no.... odważnie😀 Emotiva już pada???? Czy zaprzestała produkcji tego droższego przedwzmacniacza? Miałem ten zestaw w 2019 u siebie w domu. Dystrybutor ( szacun w jego stronę) za zostawienie zastawu pożyczył mi do tej właśnie końcówki mocy... właśnie ten przedwzmacniacz który proponujesz. Ja czekałem na ten wyższy i droższy model. Nigdy nie dotarł i oddałem zestaw bo tego się słuchać nie dało. Pionek za 1000 lepiej gra. Oj odważnie idważnie proponujesz😉 A zapytam.... może wiesz.... Czy Emotiva już nie robi innych przrdwzmacniaczy? Dzięki że się starałeś ale ja Emotivy nikomu nie poleca
 2. Witam. Chcę kupić wzmacniacz i kolumny. Kwota do 15 tys. Słucham rock ( wszelakiej odmiany... altenrnatywny, progresywny, heard rock itp - 70% a 30% to jazz, pop. Pomieszczenie 22 m. Bardzo proszę o podpowiedzi czym warto się zainteresować, odsłuchać? Raczej nowy sprzęt. Pozdrawiam
 3. Witam. Chcę kupić wzmacniacz i kolumny. Kwota do 15 tys. Słucham rock ( wszelakiej odmiany... altenrnatywny, progresywny, heard rock itp - 70% a 30% to jazz, pop. Pomieszczenie 22 m. Bardzo proszę o podpowiedzi czym warto się zainteresować, odsłuchać? Raczej nowy sprzęt. Pozdrawiam
 4. Dziękuję za odpowiedź. A czy z Roksanem k3 zgrają się te Sonusy?
 5. O..... i to jest treściwa odpowiedz.? Proste pytanie i prosta odpowiedź. Dzięki
 6. To co i ile musi kosztować żeby nie było budżetowe? Bmw za 50 tysi też jest budżetowe? Skąd ktoś i po co wziął to określenie? W końcu co..... ? Luminy grają czy tylko mają stać?.... jak budżetowa figurka w pokoju. A.... budżetowa figurka w pokoju to za 30 zł czy za 300 tysi euro?
 7. Nic nie jest jak kiedyś!!!!! Pytanie było czy warto się tym modelem interesować, odsłuchać, kupić? Proste pytanie.... prosta idpowiedź.
 8. A co z tymi zdjęciami nie tak.....? Co z Nich wyczytać można??
 9. Witam. Czy ktoś może posiada, posiadał, słuchał tych kolumn? Co o nich napiszecie? Jak brzmią? Z jakim wzmakiem fajnie łączyć? Ps. Nie odsyłajcie mnie do klubu Sonus Faber..... tam już byłem? I albo tam śpią? albo taki klub jak marka? albo marka jak klub?
 10. Witam. Czy ktoś może słuchał, zna SF Lumina III? Jak wzmak ewentualnie do nich?
 11. Po co są tworzone takie kolumny właśnie jak Dynavoice?
 12. To miałem na myśli. Podobno akustyka lepsza nawet od filharmonii Wiedeńskiej... Z jakim kablem?? Masz rację. Ja nie ztych co to kupili ode mnie Krella 300 i Ayona cd 07 a do tego dokupili kolumny Dynaudjo Contour 3.4. Po czym kupili okablowanie, listwy i tym podobne za 20 tysi? Kabel grubości węza boa za 5 tysi? Nie nie z tych.
 13. Ale jednak daje dobry efekt. Podobnie chyba jest np. Plenerowe koncerty sylwestrowe. Ja uwielbiam koncerty w filharmonii Katowickiej. Koncert Ive Mendes zawsze będę pamiętał. Zrobię to ale po Świętach. Ok? Tobie także umówić wizytę? Wesołych Świąt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.