Jump to content

wyspiarski

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

260 profile views
 1. Witam. Panowie co podłączacie do yamaszki aby grać plikami pod USB. O ile pendrive z pojedynczymi plikami jest OK to większy dysk z choćby z dwiema partycjami to się gubi. Co i jak podłączyć aby funkcjonalność był przyjemna, wybór folderów, plików itp. Co do WiFi śmiga u mnie bez zastrzeżeń.
 2. Dla trójki to rzeczywiście jest "podła zmiana" . Odchodzą osobowości, głosy nadające charakteru i splendoru. Na ich miejsce przychodzą nie wiadomo kto. Pozostaje jeszcze Niedźwiedź z listę (gra w tle). Nie chcą, to nie będziemy słuchać tej stacji. Internet ma wiele ofert. Ale zawsze chętnie wrócę do aksmitu Ani i niedzielnego przedpołudnia pana Wojtka a poranną audycję piątkową zawsze.
 3. wyspiarski

  Yamaha WXC-50

  Ale przecież sprzęt gra zacnie. Od dwóch tygodni nie milknie. Testuję darmowy miesiąc Tidala.
 4. wyspiarski

  Yamaha WXC-50

  Cze. Ja nie widzę takiej opcji.
 5. wyspiarski

  Piłka nożna

  Wiara w narodzie musi być. Jak coś 3:0 dla nas.
 6. Jest gdzieś jakaś fajna letnia promocja na te Yamszki. Widzę, że wszystkie sklepy mają tą samą cenę (przynajmniej na Ceneo), chyba wyznaczona przez producenta.
 7. Właśnie czy warto zwiększyć budżet do WXC 50?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.