Jump to content

wyspiarski

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

99 profile views
 1. wyspiarski

  Yamaha WXC-50

  Ale przecież sprzęt gra zacnie. Od dwóch tygodni nie milknie. Testuję darmowy miesiąc Tidala.
 2. wyspiarski

  Yamaha WXC-50

  Cze. Ja nie widzę takiej opcji.
 3. Jak w temacie. Oczywiście stan idealny.
 4. Jest gdzieś jakaś fajna letnia promocja na te Yamszki. Widzę, że wszystkie sklepy mają tą samą cenę (przynajmniej na Ceneo), chyba wyznaczona przez producenta.
 5. Właśnie czy warto zwiększyć budżet do WXC 50?
 6. Cze. Będę w Szczecinie za kilka dni (jestem z północnych okolic) gdzie tak mniej więcej na Słonecznym jest ten salon? Pozdrawiam.
 7. Cze. Miałem podobny dylemat jakieś rok temu. Co do a-s500? Pylony czy Heco jak najbardziej ale moje ucho od pół roku cieszą Audio Academy Phoebe III. Może warto w tą stronę pójść. Polecam. PS. Tak na 2018 postawiłem sobie pytanie. Co do Phoebe III?
 8. Witam 4000 pln to sporo np: dla mnie kasy i trochę szkoda wydać ją na sprzęt budżetowy minimum. Twoje propozycje są spoko przyzwoicie zagrają, nie masz dużych wymagań będziesz zadowolony. Zadowolony do czasu, aż dostrzeżesz niedostatki i zachcesz więcej. Kto to odkupi? Myślę, że warto poszukać widziałem na alledrogo tannoy Mercury roczne za 2000 z kawałkiem, Heco Aleva gt602 2400 czy pylony godne zainteresowania. Wzmak chociażby Yamaha a-s 500 to 900 a cd-n300 1000 i już masz zestaw dwie klasy lepszy a zabawa dopiero się zaczyna. Może tą drogą warto pójść. P.S. Gdybyś w tym dziale napisał że 4000 chcesz przeznaczyć na cd to pewnie odpowiedzi i mądrzejszych i ciekawszych miałbyś więcej.
 9. Witam U mnie w przeciwieństwie do kolegi @julius zrobiło się gwarno i głośno. Zajechała para AA Phoebe III i wraz z yamaszką A-S 500 uprzyjemnia popołudnia i wieczory.
 10. Troszkę do tych kolumn zniechęcają te głośniczki, 130 mm nie porywa. Dają radę?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.