Jump to content

Pygar

Użytkownicy
 • Content Count

  1916
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Pygar last won the day on August 19 2017

Pygar had the most liked content!

Community Reputation

456 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  理学療法士, サンスイ
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2663 profile views
 1. Witam Byłych, obecnych i przyszłych użytkowników produktów marki Acoustic Revive. Zapraszam do wymiany wrażeń i doświadczeń z obcowania z urządzeniami, akcesoriami i kablami tej zacnej, japońskiej firmy. Pozdrawiam Pygar P.s. Osoby piszące nie na temat otrzymają w promocji propozycję wycieczki na "wakacje od pisania".
 2. Szukam sprawdzonego rozwiązania dla zasilania systemu pracującego na napięciu 100V 50/60Hz (japońskie zasilanie). Transformator obniżający napięcie z "+-" 230V do 100V. Ktoś z Was posiada i stosuje na codzień któryś z produktów firmy "Airlink transformers" lub innej wartej uwagi ? W sieci trafiłem na kilka "sekcji" ich produktów wraz z opisami: 1. Transformator izolowany [Hidden Content] 2. Transformator zbalansowany [Hidden Content]! 3. Transformator zbalansowany [Hidden Content] 4. Wątek o transformatorach zbalansowanych i innych urządzeniach poprawiających parametry zasilania [Hidden Content] z uwzględnieniem produktów AirLink. W powyższych wątkach można również znaleźć dużo informacji w temacie "lepszego prądu" dla urządzeń zasilanych napięciem 230V. Szukam wszelkich zdjęć, opisów użytkowników itd. Proszę o wasze propozycje i doświadczenia z odsłuchów. Na którym transformatorze zagrało Wam najlepiej ? Propozycje ulepszeń poparte doświadczeniem bardzo mile widziane. Ze względu na wahania napięcia w sieci zależy mi na konwersji najbliższej ideałowi czyli = 100V. Szukam rozwiązań niedegradujących brzmienia. W grą wchodzą gotowe urządzenia oraz projekty DIY. Pozdrawiam Pygar
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.