Jump to content

ayran

Użytkownicy
 • Content Count

  2568
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

ayran last won the day on December 29 2016

ayran had the most liked content!

Community Reputation

2152 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2882 profile views
 1. ayran

  Daphile

  mpd i jak sądzę inne rozwiązania opensource, konwertują dsd64 do 352.8/24. konwersja to 352.8 do 176.4 jest mniej wymagająca obliczeniowo niż do 192/24. po prostu w Daphile tak to ustawiono pod kątem wydajności.
 2. ayran

  Daphile

  Dopóki nie ma konwersji/upsamplingu/downsamplingu/cyfrowej kontroli głośności to jest bitperfect.
 3. ayran

  Daphile

  Posłuchasz i to spokojnie. Na fx170 podpiętym do konwertera 96/24 spokojnie idzie mi 192/24 i dsd64. Ponieważ mam dsd2pcm to dsd128 juz nie działa. Maszyna się nie wyrabia. Ale jak podłączyłem amanero (to było jakis czas temu bo pożyczone) to bez niczego szedł dsd256 i 384/24. Dsd512 tez jest pewnie nudne tak długo jak nie trzeba robić dsd2pcm. faktem jest, że używałem swojego shadow, a pliki dsd były zapakowane w wavpack. Jeśli nie ma dsd2pcm to player musi tylko wypakowywać kolejne dane z wavpack.
 4. ayran

  Daphile

  czy to jeszcze aktualne? Jeśli tak to za ile i jakie chłodzenie ma ten komputer?
 5. Ja mam 6x4TB seagate ironwolf w zfs2 i też mi działa.
 6. Jestem z Poznania i mam bdp-s490. Można wyłączyć udostępnianie. Mam tak w Linuksie. No i nie ma problemu z wirusami.
 7. ayran

  Audio over IP

  no to dzisiaj piję. na trzeźwo nie daję rady. zostanę alkoholikiem. przez ciebie.
 8. To są te specjalne głośniki do słuchania winylów? Ale tylko tych starych tj. zajechanych czy tez tych współczesnych robionych DDA?
 9. Jak jest z głośnikami do winyla? Trzeba jakieś specjalne aby usłyszeć te 50khz?
 10. Co sobie do tego podepniesz i co będziesz słuchać to twoja sprawa. Ludzie na forum, którzy poszli w takie rozwiązanie chyba nie słuchają martyniuka.
 11. 2TB w obudowie sieciowej WD kosztuje 600 zł. Tyle o szumie. Jak pisze kolega: to się wpina w domowy router i działa. Ma się dostęp do plików na dysku ze wszystkich urządzeń wypiętych po kablu albo bezprzewodowo w domowy lan.
 12. dysk 80GB to jest jakiś zabytek. myślę że potrzebuje dużo prądu. ale jak sobie zrzucisz film bluray 4k na dysk bez żadnej zmiany formatu bo spokojnie może ci wyjść 50GB. gdzieś 10 lat temu miałem dysk usb, który był podpinany do dwóch gniazd usb. nie bardzo wiem co ta informacja wnosi do tej dyskusji. współczesne dyski twarde mają objętości liczone w TB. windows xp wskazuje że chodzi o czasy sprzed tak mniej więcej 15 lat (nie wiem, nie nie używam). w ogóle mam wrażenie, że za bardzo odwołujesz się do swojego historycznego doświadczenia.
 13. 1. jakbyś podpiął NAS to pewnie problem by zniknął. 2. miałeś syfny sprzęt -- problemem nie był dysk twardy tylko płyta główna. no i pytanie podstawowe: po co ci myszka w pc audio?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.