Jump to content

ayran

Użytkownicy
 • Content Count

  2551
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

ayran last won the day on December 29 2016

ayran had the most liked content!

Community Reputation

2135 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2447 profile views
 1. Twoim problemem nie jest PC. Twoim problemem są: dac, wzmacniacz i kolumny. Wyobraź sobie, że masz CD z wyjściem cyfrowym i zamierzasz używać go jako tzw. transportu czy źródła sygnału wyprowadzanego spdif (coax/toslink) i teraz spróbuj skonfigurować swój zestaw.
 2. Tak wlasnie rozwija się OpenSource, którego rownież ty jesteś beneficjentem. No ale najwyraźniej nie masz dość lat aby to zrozumieć. Dyskusja jest o tym, że dałem ci narzędzie jak wykorzystać twoją wiedzę. No ale ty bardziej wolisz swoją forumową masturbację.
 3. A wysłałeś już te emaile?
 4. ale czasami trzeba wykonać konwersję z DSD64 do PCM. można zrobić to jakoś albo dobrze. jak rozumiem, wiesz jak zrobić to dobrze. nie poleruj pytonga, napisz do ludzi o których już wspomniałem jak zrobić do dobrze.
 5. macie internet, korzystacie bezpośrednio/pośrednio z opensource. nie polerujcie sobie pytonga tylko napiszcie do kellermana od mpd, do ludzi z projektu ffmpeg oraz do ludzi od wtyczki sacd w foobarze bo tam też można wybrać 352,8KHz.
 6. masa ludzi słucha discopolo. mówię do czego dekompresowany jest dsd64. to, że potem robisz sobie z tego 88.2 to już twoja fanaberia. tak właśnie działa DSD2PCM w mpd. DSD64 jest konwertowany do 352,8KHz, a DSD128 do 705,6KHz.
 7. dsd64 powinno być dekompresowane do 352khz.
 8. Nie przesadzaj. Kompresujesz dsd wavpackiem i płyta stereo zajmuje koło 1GB.
 9. szum i trzaski są fajne
 10. No to dupa. Nie mam studio. Dyski kupilem raz i nie chcą sie zepsuć. Trudno zreszta bez NAS ogarnąć 3tb plików. Mi tez wszystko działa. Soft i sprzęt potrafi obsłużyć żona i dzieci. To tak jeśli chodzi o wnioskowanie z pojedynczych przypadków.
 11. PC audio w XX? Jara cię dźwięk wiatraków?
 12. Kluczem jest konwerter usb-toslink/coax lub po prostu dac z usb. Żadna filozofia. Mi działa, innym działa. Ty na forum PC piszesz ze nie wierzysz by ci działało.
 13. Chyba sie ma forum nie odnajdujesz. Masa ludzi używa tu małych PC (tzw. terminale) lub maliny z dedykowanymi systemami Linux i są bardzo zadowoleni. Co do wojny dsd vs pcm należy wziąć plik dsd i przekonwertować go do pcm np. 44.1/16 i wtedy sobie porównywać
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.