Jump to content

Misio38

Użytkownicy
 • Content Count

  1129
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

334 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2361 profile views
 1. Meze 99. Prawie najgorsze jakie znam, ale tobie mogą pasowac.
 2. Misio38

  Audio mity

  IsoAcoustics Delos 1815M1. Ktoś chce wmówić, że deska za 1900 zł to okazja i dumpingowa cena wynikająca z szacunku do inteligencji nabywcy, dźwiękowo czyni cuda ponoć. Jak ktoś się nie zatrzyma na normalnie, technicznie poprawnym sprzęcie i uwierzy w działanie takich rzeczy (bo urządzeniem trudno to nazwać) to chyba przepadł.
 3. Zawsze będę kwestionował płytkę drukowaną w metalowej obudowie (o ile nie jest przeznaczona do bardzo specjalistycznych rzeczy) za naście czy dziesiąt tysięcy. Co do wzmaka to polecam albo to mam w stopce, albo uda się znalżć Onkyo A9070
 4. Misio38

  Wzmacniacz stereo

  Ja bym poszukał Pianocraft 410.
 5. A dlaczego by nie? Przecież cena to nie żadne dane techniczne, tylko wymysł producenta. Cena nie jest żadnym wyznacznikiem jakości grania sprzętu.
 6. Misio38

  Audio mity

  Nie lepiej maskownice załozyć?
 7. Taka drobna manipulacyjka dla tzw. beki zapewne. Może nikt nie zwróci uwagi??? Ale może tym razem chociaż to ich autorski projekt, a nie przekładka flaków z Pioneera za 400 zł i dowalenie ceny 20 tysięcy.
 8. Szkoda, że ktoś inny bez twojej wiedzy nie przepinał kabli.
 9. No kabelek USB mam po drukarce. Fajny, solidny. Drukarka drukowała bez błędów więc uznałem, że kabelek jest dobry. Optyka mam z leclerka za 12 zł. A może nawet 14 to było. Sprawdzałem pod światło przy zakupie. Świecił to wziąłem.
 10. To faktycznie będzie przepaść. Tylko chyba nie o taką przepaść założycielowi wątku chodzi.
 11. W każdym markecie taki kabel dostaniesz.
 12. Cyrus ma wejście phono i dac chocby. To ma raptem trzy wejścia liniowe. O mocy, o zasilaczu nawet nie będę wspominał. Po co bronisz badziewia? Za te pieniądze, a nawet za znacznie mniej masz Onkyo 9150. O czym tu w ogóle piszemy?
 13. Z tysiaka można za to dać.
 14. Misio38

  Wasze ustroje.

  U mnie taka sytuacja.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.