Jump to content

Misio38

Użytkownicy
 • Content Count

  1293
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

413 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4094 profile views
 1. Czy to nie za niska cena? Czy producent nie pozwie sprzedającego do sądu?
 2. W odpowiedzi na pytanie. Oczywiście, że Denon. Reszta to jakieś garażowce.
 3. Ale Topaz znacznie lepszy. Słuchałem tych kolumn dawno temu. O ile pamiętam to dosyć drogi gramofon z wkładką mc chyba AT był źródłem i jakiś wzmacniacz tranzystorowy. Jak mówił właściciel elektronika kosztowała go 20x tyle co te kolumny. I kolumny zostały docelowo. Grało to tak, że siedziałem dość długo wtedy, a byłem tylko odkupić gramofon. I bym kupił te głośniki, ale uznałem, że do ciężkiej, ostrej muzyki są nie bardzo. Choć to gdybanie bo takowej muzy na nich nie słuchałem.
 4. Z pewnością lepiej je kupić niż jakieś Yary.
 5. Spokojnie można znaleźć znakomite kolumny w tej cenie. Jeśli nie boisz się czegoś mocno starszego to poszukaj wśród Arcusów. Z nowszych np. Mission M32i i wbrew wielu opiniom JBL E30. Wharfedale raczej nie. A gdyby ci udało się upolować Pylon Topaz to już w ogóle, chyba, że słuchasz ostrej muzyki to wtedy nie. No i w ogóle Pylon to dobry trop. W tej cenie myślę, że możesz upolować dosyć nowe Pearl lub nawet coś z Opali. Może nawet jeszcze z gwarancją.
 6. Tego jak to nazwałeś vintage nie znam, ale jeśli jest to dobre vintage to jaki słupek współczesny zagra lepiej? Zwłaszcza słupek z podbitym przez otwór z tego samego powodu rozlazłym basem?
 7. Tylko co to znaczy za małe. Mój ojciec kupił sobie MA Bronze. Chyba 2, bo takie małe. Gra to u niego w około 30 metrach, bo wszystko otwarte i gra to spoko. Może w metalu jest słabiej już, ale rock i jazz gra. Ale ja czy on nie jesteśmy fanatykami basu więc może ta opinia się nie liczy.
 8. Tylko jaki jest sens kupować studyjne monitory i karmić je lampowymi zniekształceniami? Zresztą każdych innych głośników też to dotyczy.
 9. Misio38

  Audio mity

  W przypadku zegarka tak. Chyba o to w zegarkach chodzi.
 10. Misio38

  Audio mity

  Najdroższe to może tak, ale czy najlepsze? Każdy kwarcowy za kilka zł jest dokładniejszy.
 11. Jak nie. Ma do dyspozycji choćby Fiio K5PRO.
 12. Misio38

  Yamaha vs Rotel

  Dlaczego? Ja jednak bym tak śmiało nie stawiał tezy bez porównania. Bo mozna się zdziwić co do takich starych kolumn, o ile są w dobrym stanie. Choć tego Technicsa to nie znam.
 13. Obiektywne są tylko pomiary. Reszta jest subiektywna. LCD4 nie słuchałem więc nie wiem czy są lepsze od KPP. Może są, może nie. Ale jestem całkowicie subiektywnie przekonany, że HD600 (które nie bardzo mi się podobają) są lepsze od LCD2.
 14. Co za różnica. Uruchamiasz rękojmię i to sprzedawca się buja z uszkodzonym sprzętem. I ma na to 14 dni. To jednak lepiej wybrać Yamahę. Równie ładne, a gra lepiej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.