Jump to content

Misio38

Użytkownicy
 • Content Count

  679
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

154 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

613 profile views
 1. Aklurat tu chodziło mi o mniej góry, ale znów nie aż tak mało. Generalnie brzmienie wysokiej klasy, a czy podpasuje to już nie wiem. Dla mnie było za mało tej góry, ale ja lubię dużo góry, a mało stosunkowo basu.
 2. W sumie jeśli komuś zależy na wierności przekazu, brzmieniu takim jakie założył sobie twórca wraz z realizatorami w studiu to powinien mieć dokładnie taki sprzęt na jakim w studiu to było słuchane w trakcie realizacji danej płyty.
 3. Ale do czego ma się nadać? Do czego on ci jest potrzebny?
 4. Nie ma. Chyba, że grasz z komputera np. Tak jak ja. A jeśli już koniecznie dac będziesz chciał to lepiej posłuchaj przed zakupem żeby nie okazało się, że taki za1000 gra tak samo jak taki za 10000. A raczej, o ile nie ulegniesz magii ceny, a któryś dac zwyczajnie nie będzie spieprzony to tak własnie będzie.
 5. Pylony to dobry wybór. Zagrają jednak spokojniej niż B&W. W takim pomieszczeniu powinny się sprawdzić. Pewnie zaraz zostaniesz zarzucony dziesiątkami "lepszych" konstrukcji. Jednak myślę, że z tym Onkyo będzie dobrze. Poza tym masz 4 lata gwarancji.
 6. A co dolega posiadanemu przez rodzica pioneerowi poza wiekiem? Co jest w nim tak złego, że chcesz "uszczęśliwać" słuchaczy s.m.s.l. -em? Nie rób mamie tego.
 7. Skoro to cecha obiektywna to jaka jednostka miary ja opisuje? Dynamika co to jest to wiem. Co to są te mikro i makro? Za pomocą jakich jednostek miary określana jest wielkość makro i mikrodynamiki?
 8. Moim zdaniem NAD grał "nieporównywalnie" gorzej.
 9. Jak chcesz wyrownane brzmienie to AKG K271
 10. Bierz 410 jak w dobrym stanie jest i nie kombinuj.
 11. Jak poprawić? Wpiąć w "tor" jakiś dobry korektor, najlepiej cyfrowy i wymodelować sobie pasmo przenoszenia tak jak będzie pasowało. Nie znam tego Auralica, ale może w jego oprogramowaniu jest taka możliwość?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.