Jump to content

Misio38

Użytkownicy
 • Content Count

  1025
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

295 Bardzo dobry

About Misio38

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1641 profile views
 1. Misio38

  Audio mity

  Było w starym wątku sprzed chyba lat dziesięciu pisane przez chyba discomaniaka, że winyl to w przeliczeniu rozdzielczość około 12 bitowa. Skąd miał dane - nie wiem.
 2. Ja mam winyl bo chciałem mieć. Lubie wrzucić płytę na talerz i posłuchać patrząc jak się kręci. dlatego też kupiłem sobie kilkadziesiąt płyt by mieć wybór. Tak samo kupiłem przyzwoity magnetofon bo zawsze miałem furę kaset. Nagrywam sobie różne rzeczy czy nawet "odnawiam" stare kasety. Robię to bo lubię, ale nie dorabiam do tego żadnej filozofii. Żeby winyl przyzwoicie grał też można się zmieścić w niewielkiej kwocie. Po co tworzyć mity o niebotycznych sumach pieniędzy by winyl zagrał. Po co ciągnąć ten wątek w nieskończoność zamiast słuchać muzyki? Skoro jeden z drugim lubi słuchać z czarnej płyty to niech słucha, a nie udowadnia komuś kto nie lubi, że tak jest lepiej. I vice versa. Ja słucham i z czarnego krążka, i ze srebrnego, i z kasety i z plików. Do tego na kolumnach albo na słuchawkach.
 3. Myślę, że będzie tak samo dobry jak z każdego innego źródła. Co prawda z Sanyo nie miałem do czynienia, ale wymieniałem KSS213 i niezaleźnie gdzie kupowany jego jakość była loterią. Kiedyś trzeci dopiero mi zadziałał także ten. W Impelu możesz po prostu zadać pytanie.
 4. To Onkyo A9010 jest lepsze od każdego polecanego tu NAD-a. Ciężko zresztą znaleźć coś gorszego od tych NAD-ów. Mogłeś jednak posłuchać kolegów i poszukać A9050. Topazy to świetne kolumny.
 5. Obrazek na okładce wyraźnie zainspirowany zespołem Running Wild. W moim odczuciu zespół jednak wydał tylko jedną dobrą płytę. Argus.
 6. To jakie podłączać jak z 90 procent współczesnych konstrukcji jest ośmioomowa tylko na papierze? Badziew to badziew i tyle.
 7. Bez przasady. Miałem je rok i można spokojnie z nimi żyć. Na dodatek miałem je z PMA700, który to uważam za całkiem sensowny sprzęt, a potem z Onkyo A.9050. Cyrusa już nie doczekały, ale to niezły sprzęt. Opale wydały mi się ciemniejsze. Najlepsze dla mnie z Pylonów jakie słuchałem niezależnie od ceny to były Topazy, ale ich już chyba nie ma produkcji. Tak sobie. Poza tym nie dostaniesz chyba 4 lat gwarancji. Czy pięciu - już nie pamiętam.
 8. W sumie każdy tak może powiedzieć.
 9. Misio38

  Słuchawki

  Ten FX spokojnie je napędzi jeśli spokojnie napędza HD600. A czy to dobre słuchawki. Pewnie dobre choć mi się nie podobały. Także to kwestia gustu i jednak w ciemno nie warto kupowac. Z innej beczki. Zawsze mnie ciekawi, że kolumny poleca się 8 omowe, a nie 4, a przy słuchawkach wydaje się, że niższa ich impedancja załatwia sprawę.
 10. Polecam. Mój ojciec gra na podobnym sprzęcie tyle, że 496 i jest do dobre granie. Ja nie znam. Wiem tylko, że jest. Teraz doczytałem, że chyba już wybrałeś zestaw. Szkoda - Porlicka propozycja była dobra. NAD to bardzo kiepski wzmacniacz. NAD się skończył wraz z wprowadzeniem oznaczeń trzycyfrowych.
 11. Dopiero co zauważyłem pod awatarem, że jestem w klubie Wile. Jakim cudem jak nawet niezbyt dobrze wiem co to jest za firemka poza tym, że jest? Sprawdzałem czy po pijaku kiedyś czegoś nie napisałem w temacie, ale raczej nie widzę.
 12. A z używek : [Hidden Content]
 13. To dobry sprzęt. Z nowych możesz spróbować z Pylon Pearl lub Opal.
 14. Fajnie, że zrobiłem sobie odtwarzacz strumieniowy z małego Zotaca z Kodi. Żadnych problemów mega wygodne sterowanie z komórki, kompa, tabletu. Z czego chcę i co mam pod ręką. Komp kosztował 179 zł. Ma kupę wyjść usb i optyczne. Polecam takie rozwiązanie.
 15. Zmień kolumny. Spoko. Nie trzeba dziękowac.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.