Jump to content

Misio38

Użytkownicy
 • Content Count

  843
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

215 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

907 profile views
 1. Misio38

  DAC do 3tys zł

  Tego własnie nie wiem.
 2. https://allegro.pl/oferta/metallica-master-of-puppets-9-7872993207 Dla mnie to już jest chore po prostu.
 3. Misio38

  DAC do 3tys zł

  A po co "konkretne" zasilanie do sprzętu o poborze kilka do kilkanaście watów?
 4. Nie mogę się zgodzić. To w wersji dzielonej do serii 410/810 włącznie uniwersalny sprzęt do wszystkiego. Dobre kolumny i metal czy rock gra tak, że nic więcej nie potrzeba. O jazzie czy kameralnej nawet nie wspominam. Tylko kolumny z zestawu bardzo kiepskie są. Ja miałem kiedyś fazę, że sprzedałem "duży" sprzęt i kupiłem za 300 zł używkę Pianocrafta na chwilę, a słuchałem na tym potem 3 lata. Myślę, że gdzieś w głębi miałem poczucie braku audiofilskości i zero pkt do zajebi..ości i dlatego już nie używam tego - bez bicia się przyznaję, że taki był powód. Co do płyt. Kupiłem z ciekawości reamster ...and justice for all za dyszkę na wyprzedaży w MM. Dowalona głośność i mniejsza dynamika niż w oryginale - standard obecnie. Obecne remastery ironów jeszcze gorzej. Wygładzone brzmienie bez dynamiki.
 5. Takie coś to chyba tylko z KORG DS-DAC-10R
 6. To częste i normalne zjawisko. Nie ma się co boczyć. Nie przeczę przecież, że koledze obecnie się podoba. Mogę być i anomalią. Mi to w niczym nie przeszkadza.
 7. Tak bardzo chciałeś tego Hegla, że mimo iż kompletnie ci się nie podobał w salonie to przytargałeś go do domu. I pięknie gra. Gra bo tak bardzo chcesz go posiadać, że ci gra. To jest wytłumaczenie i tyle. Tak często bywa. Ja też tak miałem.
 8. Jak słucham przykładowo Manowar to oczami wyobraźni widzę nap........ących się wojowników i rycerzy.
 9. Dobrze, że tego nie wiedziałem tak ze 30 lat temu i o zgrozo słuchałem muzyki (nie dźwięków) na plastikowej wieży Sony z gramofonem na jej szczycie.
 10. Miałem Pearl 20. Właśnie dość wymagające się wydają by zagrały dynamicznie
 11. Ja bym nie sprzedał za 2,5. Zwłaszcza w miarę nowego.
 12. To już troszkę męczące z tym nawiedzeniem jest. Dalej nie czytam.
 13. Miałem A9050 co prawda, a nie 9150. Odpowiedź brzmi - moim zdaniem dobrze się ma. Dla mnie już wtedy dodatkowy dac stał się zbędny. Mam wrażenie, że lepiej upolować A9050 niż następcę. Natomiast NAD i rozdzielczość wysokich to trochę oksymoron.
 14. Nie lepiej zamiast tego posłuchać muzyki? Po co się na tym skupiasz? Obecnie mam pierwszy w życiu wzmacniacz w klasie D i nie słyszę żadnego świergolenia, charczenia czy innego syfu. Chyba jednak jest odfiltrowany.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.