Jump to content

Misio38

Użytkownicy
 • Content Count

  606
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

117 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

527 profile views
 1. Nie rezygnuj z JBL bo przy niech te Tannoye to popierdółki. Wybrałeś zestaw zywo grający dynamiczny, a po poradach zostaniesz z dychawicznym cherlakiem gdzie może lekki dżezik jakoś zagra.
 2. Bo to bardzo dobre kolumny o ile się nie wie ile kosztują. Co do HK970 obawialbym się, że zepsuje fenomenalną dynamikę tej serii JBL-a. Ale nie miałem okazji ich razem słuchać tylko osobno. JBL-e dodatkowo powinny wytrzymać większość fanaberii użytkownika. Widzę, żę w innym wątku zostałeś przekonany do dychawicznego zestawu NAD plus Tannoy. Powodzenia.
 3. Dlatego ja po dłuższym zapoznaniu się z jakością CA ( choć wykonanie zewnętrzne bez zarzutu) podarowałem sobie wszelkie dalsze kontakty z produktami tej firmy, a to co miałem szybciutko sprzedałem.
 4. Ciekawe co ma być ukryte za tą nagonką. Nie bronię kościoła jakby kto pytał. Jestem satanistą.
 5. Zamianą odtwarzacza nie osiągniesz tego co sobie zamierzyłeś.
 6. Po co ci takie drogie kable? Podepnij jakiekolwiek i zobacz co będzie. Swoją drogą bardzo ciężko czyta się to co napisałeś.
 7. Mała. Chyba, że masz duże oczekiwania to być może będzie duża. Ja miałem kiedyś duże i dziś uważam zewnętrzny dac - o ile nie jest konkretnie potrzebny do podłączenia czegoś co ma tylko wyjścia cyfrowe lub tak kiepskie analogowe jak tani laptop - za bezsensowny wydatek. moim zdaniem
 8. W sumie kłócicie się w innym wątku o ceny sprzętu to mam pytanie. Czemu w tym przypadku w Polsce warto dać mniej niż za granicą?
 9. 👍 Ja przez naście lat miałem trochę różnych kolumn tak do kilku tysięcy zł za sztukę max. Dopiero jak dwa miechy temu kupiłem Arcus TM65 (drogo bo łącznie dałem ponad 700 zł, a normalnie cemy są ok. 400-500 zł) mam dźwiek jaki mi się podoba. Reszta raczej nowoczesna z odtwarzaczem postaci komputera z Kodi. Miałem swego czasu świetny amplituner Akai z 78 roku. Wszystko było ok, grało to bardzo dobrze, ale nie miał pilota.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.