Jump to content

Misio38

Użytkownicy
 • Content Count

  737
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Misio38

 1. W porównaniu do mcintoszy to tak.
 2. Misio38

  Audio mity

  "Mechanicznie dostrojony odstęp, długość i podwójny monofilament." Co to ku..a jest???
 3. Zamiast tych Mission pokombinowałbym z nowym Pylon Pearl. Missiony miałem od M31 do M34 z i i bez i. Byłyby świetne gdyby nie słabe wysokie tony. I nie chodzi o ich ilość, a jakość. Brudne, zapiaszczone. Pylon Pearl 20 to może być za mało nieco na 25 m, ale dołożyć te trzy stówy i można wziąć 25. Wszystkie wymienione przeze mnie kolumny miałem.
 4. A taki McIntosh to wg ciebie jest nie wiadomo jaki cud?
 5. Misio38

  Audio mity

  Może po to, żeby ktoś nie mający pojęcia o sprzęcie dowiedział się, że nie trzeba wydawać kupy kasy na jakieś idiotyzmy po to żeby słuchać muzyki?
 6. Misio38

  Audio mity

  A to nie o to w tym wszystkim chodzi?
 7. Misio38

  Audio mity

  Kielich wódy też tak robi.
 8. Znane mi NAD-y dopiero jako końcówka zaczynały grać. Pre miały tragiczne. Lepiej po prostu poszukaj koncówki Onkyo. NAD to ślepy zaułek prostu w muliste bagno.
 9. Miałem kiedyś taką Diorę, potem takiego NAD-a tylko w postaci 7130. NAD wydał mi się objawieniem, ale po czasie to wydaje mi się, że Diora jednak lepiej grała. Zdecydowanie, z wykopem. Te wszystkie NAD-y(nie znam serii M) to ślepa uliczka.
 10. Nie kupisz Grado - stracisz życie.
 11. Może inaczej. nie trzeba płacić jak się ich nie chce. Po co ktoś kto nie chce maskownic ma za nie płacić w cenie kolumn.
 12. Nie rozumiem jednak tej nagonki. Skoro są chętni na zakup za obecne ceny to znaczy, że wg. tych osób sprzęt jest warty swojej ceny. Ja z Sansui nie mam nic wspólnego, nawet nigdy żadnego egzemplarza nie słyszałem i nie mam nic na handel i dlatego pytam skąd taka nagonka. Co najwyżej a9050 próbuje opchnąć.
 13. Misio38

  B&W CDM7se

  Ja gram obecnie na 30 letnich kolumnach i jakoś nic nie jest zepsute. B&W taki słaby sprzęt robi?
 14. Kolega ma jakąś misję z tymi Sansui czy co? Ciężko się już czyta o tym jakie te Sansui są tanie w Japoni.
 15. To już vintage? Czy czegoś nie zrozumiałem jednak?
 16. Do Pylonów za 80 zł możesz dokupić maskownice. Onkyo używany na gwarancji to 1000-1200 zł. Jak wypada w porównaniu do Yamahy nie wiem. Nadal jednak polecam odwiedzić QBA. Aż sam podjadę zobaczyć czy działają.
 17. Słucham różnych rzeczy od około 20 lat. I zawsze zaskakiwało mnie przy odsłuchach porównawczych przy zakupach to, że wbrew różnym opisom, recenzjom i opiniom różne sprzęty grają podobnie. Im bliżej źródła tym bardziej tak samo. Chyba, że sprzęt jest ewidentnie źle zrobiony lub specjalnie zrobiony by grał tak jak gra. Poprawnie technicznie zrobione źródła czy wzmacniacze grają praktycznie tak samo lub podobnie.
 18. Dobre połączenie Onkyo a9050 z Pylon Pearl. A jak wybierasz się do Trójmiasta to warto w Sopocie odwiedzić firmę QBA.
 19. Jak wiesz, że inaczej gra to gra inaczej. Jak nie wiesz z opowieści co jak gra to różnie może być i w zasadzie gra tak samo. Normalne. Dlatego na odsłuch sprzętu dla siebie wziąć najlepiej kogoś kto o sprzęcie nie ma pojęcia i przed odsłuchem nic mu nie sugerować.
 20. Bez przesady z tą trudnością. Kupujesz sprzęt jaki się podoba i już. Chyba, że owładnie tobą audiovoodo i za czyjąś namową zaczniesz kombinować z kablami sieciowymi, podstawkami pod kable lub pojęciami typu czarne tło, mikroplankton itp. To wtedy po tobie. A tak to za góra kilkanaście tysięcy kupisz docelowy sprzęt, a nawet sporo taniej.
 21. Po zakupie ONE HD już nie kumam o co chodzi z takimi stwierdzeniami. Kiedyś myślałem, że rozumiem teraz już nie. Koledze gra cyfrowo bo może kolega myśli, że to wzmacniacz cyfrowy?
 22. Ja mam stare Arcusy. Na pewno to lepszy wybór niż Harbeth P3ESR. Moim zdaniem oczywiście. Większy dźwięk, dynamika. Dość jasne i ostre jednak co może komuś nie pasować. Jednak za tyle za ile mozna je kupić grzech nie spróbować. Pozostałych z wymienionych kolumn nie znam więc nie porównuję.
 23. To dobry sprzęt. Za 700 stów bierz, sprzedaj dedykowane kolumny za dwie-trzy stówy. Nastepnie dołóż do pozostałych z tysiąca pięćset złotych 800 stów i możesz nawet kupić podłogowe Pyoln Pearl 20. Masz skonfigurowany całkiem dobry sprzęt. Lepiej sprzedaj te Diamondy. One po prostu grają kijowo i niczym tego nie zmienisz.
 24. Żeby mieć lepszy niż ten xindak to1000-1200 zł na uzywany A9050. Na taki który mu dorówna - kilka stów za używkę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.