Jump to content

Misio38

Użytkownicy
 • Content Count

  944
 • Joined

 • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by Misio38

 1. Misio38

  Co po AKG K701 ???

  To chyba dobrze. Zdrowsi będziecie. Wszak śmiech to zdrowie.
 2. Misio38

  Co po AKG K701 ???

  Nie przesadzaj. dokładnie tak samo jak w systemach kolumnowych głośniki to ponad 90 procent brzmienia. Te wszystkie obecne planary to wymysły firm garażowych nie mających szans zaistnieć w dynamikach bo tam już były firmy z renomą. Sennheiser, Beyerdynamic, AKG, Audiotechnica czy inne. To zabrały się za porzucona technologię sprzed lat. Ja jeszcze nie słyszałem dobrze brzmiących planarów. A najlepszym przykładem tego są koszmarne D8000. Fakt, że nie slyszałem wszystkich planarów, ale nie jestem wariatem zmieniającym sprzęt co dwa tygodnie.
 3. Misio38

  Co po AKG K701 ???

  Moim skromnym zdaniem Staxy niczego nie zamiatają. Jeśli pasują ci K701 to raczej Night Hawk kompletnie nie podejdzie. Zresztą napisałem, że K701 niczym nie zastąpisz i tyle. Możesz jedynie zmienić je na coś innego. Napisałbym ci co posłuchać na spokojnie, ale że cena tego śmieszna, aparycja marna, a kabelek krótki i chudziutki to nie napiszę.
 4. Pójdź na szkolenie z uprawnień energetycznych to się dowiesz. A najlepiej tego nie robić. Jak ktoś w rozdzielnicy się pomyli to masz napięcie na obudowie.
 5. Osobiście uważam A9050 za lepszy wzmacniacz od Denona. Ale to moje zdanie w sumie.
 6. Pytałem kolegi ohmygod, który strasznie odradza używanie słuchawek. Nie napisał do tej pory dlaczego.
 7. Co z tą szkodliwością słuchawek? Nadal nie wiem ohmygod.
 8. Misio38

  Co po AKG K701 ???

  Tego nie jestem pewien, bo przynajmniej ja zostałem przy K701.
 9. Powtórzę to co wyżej z tym, że phono boxa nie musisz przecież wywalać, a będziesz mógł go sprzedać. Mocny, solidny wzmacniacz. do tego prawie nowy, a jak się trafi tak jak ja sprzedawałem swojego to jeszcze będzie sporo miał gwarancji. Do tego dac, sterowanie pilotem itp. Po co się pchać w ulepy?
 10. Ciekawe czy w tych lidlach dostają jakieś dodatki za szkodliwe warunki pracy. Chodzi o te słuchawki.
 11. Cyrusa na razie nie spaliły. Ceny faktycznie poszły w górę. A dokupiłbym choćby jeden egzemplarz TM65 na części.
 12. Szkoda, że taki Roksan wygląda jak tani chiński wzmacniaczyk do karaoke.
 13. Kup Onkyo A9050 i po sprawie. Do tego phono boxa będziesz mógł wywalić.
 14. Misio38

  Co po AKG K701 ???

  Stwierdzam fakt po prostu.
 15. Misio38

  Co po AKG K701 ???

  Nie, bo nie słuchałem Audeze na swoim systemie (o za szumne nazwy) tylko na 50x droższym od swojego i na innym tańszym nieco. Audeze i ogólnie praktycznie wszystkie planary z tych co słuchałem to zamulony badziew. Poza tym z Audeze bywa tak, że egzemplarz który kupiliśmy na podstawie odsłuchu egzemplarza sklepowego gra inaczej niż ten odsłuchowy. Taki tam rozrzucik brzmienia.
 16. Misio38

  Co po AKG K701 ???

  Słuchałem dłużej niż godzinę, ale ich nie miałem bo to kiepski pomysł. Dla mnie to zamulony muł. Ale jak ktoś lubi to czemu nie.
 17. Misio38

  Co po AKG K701 ???

  A jeśli już się upierać przy zmianie to może K812 z tego co słuchałem.
 18. Misio38

  Co po AKG K701 ???

  Nie ma czegoś takiego. Sam próbowałem przez 4 lata i wyszło na to, że kupię zapasowe K701.
 19. Ciekawe jest to twierdzenie w świetle tego: "Charakterystyka impedancji jest o tyle ciekawa, że pokazuje jedyną w tym teście konstrukcję, którą można uczciwie uznać za 8-omową - minima leżą powyżej poziomu 6 omów. W związku z tym będzie to bardzo łatwe obciążenie dla każdego wzmacniacza, ale wiązać się będzie z niską efektywnością napięciową - 82dB.". Każdy poprawnie zaprojektowany wzmacniacz o ile nie będzie jakimś 10 watowym egzotem z problemami, zrobi z tymi kolumnami co zechce, zwłaszcza, że producent deklaruje moc maksymalna na 50 W. Te legendy o wymagających mini kolumienkach.
 20. Mam inne zdanie i nie czuję potrzeby dokupowania dac-a do tego co mam. A cenię sobie mniejszą ilość pudeł. Do 1500 zł, a na pewno znajdziesz znacznie taniej, kup sobie Onkyo A9050. Będzie w prawie nowy, może nawet na gwarancji. W tysiaku się zmieścisz raczej. W nim też nie miałem potrzeby mieć osobnego dac-a, a podłączałem dla sprawdzenia zewnętrzne.
 21. Odnośnie tego jaka muzyka jest dobra, czego nalezy słuchac, a czego nie polecam ten wywiad:
 22. Ja kupiłem za 15 zł, a normalnie za trzy dychy. Ta za piętnaście przejechałem szczotą na starcie i gra. Nie trzeszczy, nie szumi.
 23. Miałem Onkyo A9050. Bardzo dobry wzmacniacz.
 24. Te wszystkie boenicke itp to sztuczny, napompowany do granic możliwości przetworników dźwięk. Badziew krótko mówiąc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.