Jump to content

soundgarden

Użytkownicy
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

121 profile views
 1. Z małych systemów mam Denona dm-40 i Yamahę Pianocraft mcr-640. Grają z chromecastem i airplay (airport express). Polecam obie wieże, ze wskazaniem na Yamahę do większego pomieszczenia. Gra w kuchni/jadalni ok. 24m2 i świetnie daje sobie radę. Głośniki są dość blisko ściany i bas dzięki temu jest wystarczający jak na kuchenne odsluchy. Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
 2. A rozważałeś użycie Airport Express? Używanego kupisz poniżej 200 zł. Ma wyjście optyczne, którym połączysz go ze wzmacniaczem. AE możesz skonfigurować na różne sposoby (z użyciem kabla, bezprzewodowo jako punkt dostępu, jako osobną sieć wifi), jak większość routerów. No i główna zaleta w tym przypadku to Airplay, który właśnie wykorzystasz posiadając iPada. Ja tak właśnie gram, chwilowo wykorzystując wyjście analogowe AE i dodatkowo mam iPada podłączonego przez przejściówkę do kabla ethernetowego i zasilania.
 3. Cześć, prośba o wskazanie kierunku poszukiwań kolumn do wzmacniacza Goldenote S1 Signature. Podstawkowe lub małe podłogówki, do ustawienia w rogach pokoju (w odległości ok. 2.5m), odsłuch w bliskim polu (ok. 1m). Aktualnie mam Monitor Audio RX2, które grają przyjemnie z S1, ale chcę pójść o krok dalej. Szukam dźwięku bardziej naturalnego (jak z dużych, papierowych membran), głębszego i krótszego basu. Aktualnie gram głównie z CD Goldenote Koala mk2.
 4. Czy odtwarzanie plików audio na rpi z HiFiBerry DAC+ Pro z karty sd wiąże się z odczuwalnym spadkiem jakości dźwięku w stosunku do odtwarzania plików z sieci (np. nas) ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.