Jump to content

qqrydza

Użytkownicy
 • Content Count

  918
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

142 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3340 profile views
 1. Fajna stronka gitarrra. Linn też fajny. Przeglądam właśnie te gramofony i jest na co popatrzeć. 🙂 Abstrahując od ceny mnie zauroczył Kenwood. [Hidden Content] Po drodze wpadłem na Onkyo w podobnej cenie co Linn. [Hidden Content] Temat o nim z archiwum AS. 🙂 Ja bym szukał gramofonu już odpicowanego a nie brudasa do reanimacji.
 2. 😄 Succesful woman Service operator
 3. To nie moje lampy, ta Pani przyszła z tymi lampami i wychodzi z tymi lampami. 😉 Pozdrawiam. M.
 4. Po 60 latach tułaczki... ... chłopcy z trąbkami wrócili zza wielkiej wody na stary kontynent.
 5. qqrydza

  Sprzedam/kupię

  Miło mi, Marcin jestem. Przedstawiłeś się ładnie to teraz napisz co chcesz sprzedać. Czy tylko chciałeś błysnąć jak supernova? 😉
 6. qqrydza

  Sprzedam/kupię

  Mullard z Blackburn ubrany w logo Valvo. Rocznik 1965. [Hidden Content] Pozdrawiam. M.
 7. qqrydza

  Sprzedam/kupię

  Cytowałeś przecież te słowa. Nie przyklejaj mi, proszę, zamiarów, których nie mam czy też pobudek, jakimi się nie kieruję. Ja odpowiadać mogę tylko za swoje oferty i tak jak pisałem wcześniej, nigdy mi nie przyszło do głowy dyskredytować kogoś z powodu w jaki sposób i co sprzedają. Żyjemy w wolnym kraju i każdy odpowiada za swoje, w tym przypadku, oferty. Nie jestem policjantem i nie ścigam nieuczciwych sprzedawców na allegro. Wyszedłbym pewnikiem na zwykłego oszołoma. 🙂 Liczę raczej na rozsądek kupujących. Koń jaki jest, każdy widzi.
 8. qqrydza

  Sprzedam/kupię

  "Odwracanie kota ogonem" i "robienie sztucznego tłumu"... to już doskonale poznałem. Nie odpowiadasz nawet na zadane pytanie. Odnośnie tego czego "WY chcecie"... Jestem zwykłym forumowiczem a moja aktywność na forum jest wynikiem mojego hobby oraz mojej fascynacji lampami 12AX7 i ich pochodnymi. Zauważ, że ten temat to "kupię/sprzedam" i jeśli się komuś nie podoba to mogę udzielić jednej rady. Zupełnie "for free". Załóż sobie forum prywatne i tam będziesz mógł dowolnie chcieć lub nie chcieć kogoś tu czy tam. Pozdrawiam.
 9. qqrydza

  Sprzedam/kupię

  Miałem już odpuścić ale widzę, że dalej wałkujecie temat i mała wojenka Wam się marzy. Nie wiadomo tylko kto dostanie rykoszetem. Ja, "wolny strzelec", nagle wepchnąłem się w temat obstawiony przez starych wyjadaczy. Zlatują się klakierzy kolegów handlujących szrotem i tępią nowe, nieużywane lampy w dodatku podane ze smakiem. Do tej pory daleki byłem od obrzydzania innym, nazwijmy to "konkurencji", hehe, i nie badałem nigdy ofert innych użytkowników. Nie poddawałem pod wątpliwość pomiarów i pochodzenia lamp. Co mnie to interesuje. Sam prezentuje rodzynki i tym mogę się
 10. qqrydza

  Sprzedam/kupię

  Ja rozmawiałem z Panią Stanisławą w mięsnym i potwierdza, że ten "elektronik" to nadaje się do kur macania... a i to nie jest pewne do końca. 😉 Tym humorystycznym akcentem kończę OT i zapraszam do tematu o 12AX7 i im podobnym. Pozdrawiam.
 11. qqrydza

  Sprzedam/kupię

  Niestety mijasz się z prawdą. Rozumiem Twój cel ale bez przesady... [Hidden Content] Można by krótki referat napisać na temat czym zajmowała się firma RTC, nad czym przez lata pracowała i na jakim sprzęcie z jakimi lampami. W to wszystko oczywiście wplątany KULTowy znak towarowy DARIO, stąd oryginalne pudełka Miniwatt DARIO na mojej aukcji z Mullardami. I to są informacje, które można znaleźć w internetach, są ogólnie dostępne i nie trzeba nawet się zbytnio wysilać. Można i czasami trzeba 🙂 ... lecz niech "ma to ręce i nogi" i ma poparcie
 12. qqrydza

  Sprzedam/kupię

  Tak, to znana strona. Po łebkach teraz lecąc wyłapałem kilka przykładów na zasadzie "przypuszczam" lub "tak myślę". Przecież wiadomym jest, że firmy malowały swoje oznaczenia na zamawianych dla siebie lampach. Podoba mi się stwierdzenie, że "ten FAKE musiał być zrobiony dekady temu". Tak, pewnie rebrand. Oczywiście nie neguje oryginalnych fejków. 🙂 A w dobie internetów dogłębnie sprawdzą na co mają wyłożyć kasę z grubego portfela. Jeżeli jednak zdarzyła się taka sytuacja to nie z nich trzeba robić ostatnich frajerów a potępić osobę, która wprowadziła umyślnie w b
 13. qqrydza

  Sprzedam/kupię

  Wystarczy zrobić z innych "idiotów" i wszyscy zakochani. Sypiesz przykładami jak z rękawa. Pokaż proszę takie przypadki. Będziemy wiedzieć jak wyglądają takie podróbki.
 14. qqrydza

  Sprzedam/kupię

  @kazek680 Dokładnie wiem o czym piszesz. 🙂 [Hidden Content] Te lampy były kultowe przed moimi narodzinami i wiem, że osoby czytające moje opisy doskonale rozumieją mój styl i poczucie humoru. Przecież w życiu są ważniejsze rzeczy niż naciąć kogoś na "kilka" złotych... co rozumiem jest powszechne w środowisku. Przykro mi... ja mam inne priorytety. Pozdrawiam. P.S. Masz wiedzę na temat lamp więc możesz podzielić się uwagami na jej temat.
 15. Masz rację, to zdaje się najlepszy stosunek. Ceny do jakości. 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.