Jump to content

qqrydza

Użytkownicy
 • Content Count

  668
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

109 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

993 profile views
 1. Jestem jednak szybki Bill. Rzuciłem się na te ultrony... cztery.
 2. Warto zainteresować się lampami z nadrukiem ULTRON, które były wyprodukowane w fabryce hyperlec brive we Francji? Najprawdopodobniej fabryka PHILIPS.
 3. qqrydza

  Sprzedam/kupię

  Na dobry początek potrzebuję pary lamp ECC83 / 12AX7 docelowo dwie pary ale to nie na gwałt. Jeszcze lepiej gdyby była możliwość przetestowania u siebie w systemie. Interesuje mnie telefunken, amperex, philips. Może jakieś propozycje? NOS jak najbardziej.
 4. Mam jeszcze coś takiego Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o rozsądną ofertę (priv) i jeśli będzie satysfakcjonująca dla obu stron to dobijemy targu. Pozdrawiam.
 5. "brbr nie może otrzymywać wiadomości." Na priv nie udało mi się.
 6. Takie płytki chcę odsprzedać Japońskie tłoczenia w w bardzo dobrym stanie. Wszystkie wydania jazz są dwupłytowe. Zastanawia mnie czy całość "the jazz street" może wzbudzić większe zainteresowanie niż sprzedawane pojedynczo?
 7. Jedna z koncepcji na ścianę za sprzętem.
 8. Parę nowych pozycji na aukcji. OST Silent Movie OST The Lord Of The Rings OST Tron Wendy Carlos RUSH Tom Sawyer KISS Destroyer KISS Love Gun UFO Misdemeanor Wszystkie japońskie wydania w stanie kolekcjonerskim. Część z nich w wersjach promocyjnych. [Hidden Content]
 9. Towar jest warty tyle ile ktoś jest za niego skłonny zapłacić. "Pjontka" w tym przypadku to mokry sem pedofila. 🙂
 10. [Hidden Content] vg od 79 Euro Nikt na discogs jeszcze tego nie kupił choć jak widać na stronie chętnych nie brakuje. Pozdrawiam.
 11. Jeszcze raz. [Hidden Content]
 12. Mam coś takiego na ten przykład: [Hidden Content] [Hidden Content]
 13. A może jakaś wymiana?
 14. Starsze płyty z niższymi cenami a z nowych na aukcji to Powerage AC/DC, pierwsza płyta Rush, w momencie wystawiania jedyna oferta tej płyty na allegro oraz dwie płyty Jose Feliciano, "japończyki" z białymi labelami. [Hidden Content] Pozdrawiam.
 15. Cześć. Kto z klubu audio-łodzian zna się już osobiście i tworzy już jakąś zwartą, zaufaną grupę? Ja poznałem użytkownika szy_a, w tym miejscu pozdrawiam. Przy kilku "randomowych" osobach może być różnie z akceptacją siebie nawzajem. Słyszałem, że muzyka łączy i łagodzi obyczaje ale jak pójdzie iskra to może być gorąco. ;) Tak teoretyzując... czego oczekujecie na spotkaniu oprócz oczywiście sprzętu, muzyki i doborowego towarzystwa? Drinki, pifko, coś na ząb? Ile osób jest w stanie jednocześnie i zarazem spontanicznie się zorganizować na wypad do "kolegi" z wyprzedzeniem... powiedzmy dwu, trzydniowym?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.