Jump to content

qqrydza

Użytkownicy
 • Content Count

  660
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

107 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

858 profile views
 1. Towar jest warty tyle ile ktoś jest za niego skłonny zapłacić. "Pjontka" w tym przypadku to mokry sem pedofila. 🙂
 2. https://www.discogs.com/The-Jazz-Rockers-Holiday-Moods/release/9853457 vg od 79 Euro Nikt na discogs jeszcze tego nie kupił choć jak widać na stronie chętnych nie brakuje. Pozdrawiam.
 3. Jeszcze raz. https://allegro.pl/uzytkownik/yagnyska?order=m
 4. Mam coś takiego na ten przykład: https://www.discogs.com/Rush-Tom-Sawyer/release/6307516 https://www.ebay.com/itm/RUSH-TOM-SAWYER-LIVE-2LP/292186046308?hash=item4407a53f64:g:qjcAAOSwxbtZbKdM
 5. A może jakaś wymiana?
 6. Starsze płyty z niższymi cenami a z nowych na aukcji to Powerage AC/DC, pierwsza płyta Rush, w momencie wystawiania jedyna oferta tej płyty na allegro oraz dwie płyty Jose Feliciano, "japończyki" z białymi labelami. https://allegro.pl/uzytkownik/yagnyska?order=m Pozdrawiam.
 7. Cześć. Kto z klubu audio-łodzian zna się już osobiście i tworzy już jakąś zwartą, zaufaną grupę? Ja poznałem użytkownika szy_a, w tym miejscu pozdrawiam. Przy kilku "randomowych" osobach może być różnie z akceptacją siebie nawzajem. Słyszałem, że muzyka łączy i łagodzi obyczaje ale jak pójdzie iskra to może być gorąco. ;) Tak teoretyzując... czego oczekujecie na spotkaniu oprócz oczywiście sprzętu, muzyki i doborowego towarzystwa? Drinki, pifko, coś na ząb? Ile osób jest w stanie jednocześnie i zarazem spontanicznie się zorganizować na wypad do "kolegi" z wyprzedzeniem... powiedzmy dwu, trzydniowym?
 8. Cześć. Gdzie mam spytać jak nie tu? ;) Spotkał się ktoś z Was z takim wydaniem? Choć wydana w kraju kwitnącej wiśni to korzenie mocno polskie. Kopera zewnętrzna biała jak na zdjęciu. Wydanie promocyjne. Pozdrawiam.
 9. Cześć. :) Zdjęcia i post z przed trzech lat. :D Animals zostało w kolekcji i bardzo się z tej decyzji cieszę bo to dobra płyta jest a ceny w tej chwili tego wydania są dużo wyższe niż miałem w zamyśle ją sprzedać. Pozdrawiam.
 10. Kilka płyt na sprzedaż. Wszystkie to japońskie wydania. http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=2410484&order=m O.S.T. The Dove JOHN BARRY Great Film Theme Songs PETER NERO Plays Love Sounds DOC WATSON Memories AEROSMITH składanka AEROSMITH Permanent Vacation PEACE FORCE Challenger ABBE LANE Where There's a Man MIKADO GRAND FUNKRAILROAD Grand Funk Hits THIN LIZZY Jailbreak THIN LIZZY Chinatown THIN LIZZY Bad Reputation CANZONE Best of backing tracks Pozdrawiam.
 11. The Best Of Grand Funk Japan VG+ ...od 29 PLN. http://allegro.pl/the-best-of-grand-funk-japan-vg-i6665206094.html Pozdrawiam.
 12. Posiadam do odsprzedaży dwie płyty. Led Zeppelin II Trzecie wydanie Warner Bros. Pioneer Corporation Tokyo, Japan P-10101A Matrix / Runout (A side): P - 8042A1 Matrix / Runout (B side): P - 8042A2 Płyta w bardzo dobrym stanie, kilka papierówek, plakat w stanie doskonałym, na wkładce i label'u charakterystyczne plamki, brak obi. Płyta po myciu wrzucona do nieoryginalnej koszulki antystatycznej. Jeśli komuś zależy na japońskiej koszulce mogę dołączyć. Cena 160 (możemy się potargować) + koszty przesyłki. David Bowie Let's Dance ℗1983 David Bowie under license to EMI America Records, a division of Capito Records, Inc. Manufactured by Toshiba EMI, Ltd., Japan EYS-81580 Matrix / Runout (A side): S01-17093 1S Matrix / Runout (B side): S02-17093 1S2 Płyta, okładka oraz insert w stanie określanym jako Near Mint. Cena 120 PLN + koszty przesyłki. Pozdrawiam. Mam jeszcze Pink Floyd Anomals © 1977 Pink Floyd Music Ltd. ℗ 1977 Pink Floyd Music Ltd. Manufactured by CBS/SONY Inc. (Tokyo Japan) / ® CBS, Inc./ SONY ® Sony Corp./(kp) 25AP 340 Bez obi w bardzo dobrym stanie. Cena... tu jakaś propozycja od zainteresowanego. Kontakt proszę na priv.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.