Jump to content

qqrydza

Użytkownicy
 • Content Count

  984
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

152 Dobry

Audiostereo

149

Bocznica

3

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3823 profile views
 1. Uderz w stół a nożyce się odezwą. 🙂 Które to lampy w horrendalnych cenach przedstawione jako ósmy cud świata? Możesz wskazać? Lampy, które mam, wszystkie mi pasują. Każdy rodzaj zachowuje dla siebie.
 2. Nikt nic? Moim zdaniem bass z tymi lampami jest pierwszoligowy (jak zresztą całe pasmo) i raczej inne lampy w tym względzie więcej u Ciebie nie wniosą. Pozostaje tylko kwestia kondycji tej lampy. Pozdrawiam. M. P.S. Wracając do cen lamp to myślę, że nawet mogłem zapłacić za parę 5 funtów a sprzedawca mógł wystrzelić je do mnie z procy by ominąć koszty przesyłki i cło to nie znaczy, że nie sprzedadzą się drożej. 🙂 Mogę wystawić sobie co chcę i za ile chcę. Choćby Brimary za 2000. I co wtedy? Będziecie rzucać klątwy i odczyniać egzorcyzmy
 3. Chodzi o ogólne wrażenia, jak to bassem gra? Jak wysokie? Itd, itp.
 4. qqrydza

  Sprzedam/kupię

  Używane ECC83 Valvo z Herleen. Oferta "grzecznościowa" lecz biorę odpowiedzialność za ofertę. [Hidden Content] 350 PLN.
 5. Wzruszyły mnie Wasze historie. 🙂
 6. Poniżej znajdziesz kody Brimara i sposób w jaki je trzeba odczytywać i interpretować. [Hidden Content] Pierwsza cyfra litera cyfra- data produkcji / trzy lub cztery kolejne cyfry określają model lampy. Data produkcji w/w to 5 tydzień września 1961 roku. 3977 oznacza, że wyprodukowana w latach 60tych. Jeśli by było 977 znaczyło by to, że lampy pochodzą z lat 50tych. 5I1/3977
 7. Dil nie był tani... ... ale mogę zdradzić, że z Wielkiej Brytanii. Chciałem już napisać, że z Rynku Bałuckiego lecz znowu mogło wyniknąć coś z tego. 😉 Pozdrawiam ciepło dźwiękiem lampowym. Takie pozdrowienie właśnie przyszło mi do głowy. M.
 8. Ekhm, ekhm... Trochę inna odsłona lamp Brimar a mianowicie wersja 6057. Bardzo rzadkie lampy produkowane wyłącznie na potrzeby armii. Są to odpowiedniki lamp E83CC czy ECC803S. Te lampy "grają" fantastycznie. Grają z typowym brytyjskim ciepełkiem, esencjonalną średnicą oraz przyjemną, otwartą górą z ogromną ilością przestrzeni. Kolejne lampy próżniowe, gdzie aż dziw bierze, skąd w nich tyle powietrza? ... aż nie wierzę. 😄
 9. Tak, masz, inni również, całkowitą rację. Było tego sporo. Dla niektórych nie jest istotne czy się pisze źle czy dobrze. Najważniejsze, że jest szum na ich temat. Widać też, że jego to akurat bawi i nawet tego nie ukrywał.
 10. Ogólnie to sami robicie Winylomaniakowi dobrą reklamę. Spojrzałem na jego oferty na olx i widzę ładnie odpicowane gramiaki za, wydaje mi się, niewielkie pieniądze.
 11. Najpierw napisz kto Cię tak w maliny wpuszcza.
 12. @Robert, ponownie przytaczasz niepełną wypowiedź. Pisałem wtedy również, że wspominałem wcześniej na forum o tych TFK. Wyobrażasz sobie bym "latał" po allegro i wyszukiwał nieuczciwych sprzedawców? Życia by brakło. 🙂 Cały czas są oferty z bajkami w opisie. 12AX7 WA - wojskowa bo "W" oznacza WAR. Myślałem, że ze śmiechu spadnę z fotela. "Pomiary wraz z balansowaniem tej lampy" - kolejna bzdura. Takie kwiatki odnajduję zupełnie przy okazji a nie szukając haka na któregoś ze sprzedających.
 13. Nie fafarskid, chodzi o to, że handlarze szrotem nie ponoszą żadnych konsekwencji swoich szwindli. Często są to ludzie uchodzący za mentorów, postrzeganych jako krystalicznie uczciwych. Naprawdę? Ja oczekuję gwarancji od osoby, która sprzedaje sprzęt. Stan ma być jak w opisie, taki jaki przedstawia sprzedający.
 14. Po pierwsze, nie jestem handlarzem. To właśnie handlarze szrotem lubią innych nazywać "handlarzynami" i taką łatkę starają się mi przykleić. 🙂 Z ostatnich wpisów wynika, że nic się nie stało. Zwroty typu: "przestań płakać na forum" , "nie ma co dramatyzować" itd, itp. wiele mówią. Najlepiej z poszkodowanego zrobić głąba i wszystko będzie cacy.
 15. Ja męczennik? Proszę Cię. 🙂 Niestety Zbyszek szuka oszczędności i jak widać nie jest to dobre bo inni to wykorzystają. Nie mam problemu z tymi, że podzielę się z kimś swoją wiedzą a ta osoba później skorzysta z oferty kogoś innego. Prowadzimy wszyscy tutaj dialog ze Zbyszkiem i staramy się naprowadzić na właściwe tory ale jak widać korzystają z tego najbardziej naciągacze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.