Jump to content

qqrydza

Użytkownicy
 • Content Count

  681
 • Joined

 • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by qqrydza

 1. qqrydza

  Sprzedam/kupię

  Gdzie Ty byłeś jak Cię nie było? Niestety teraz to musztarda po obiedzie. Żałuję i pozdrawiam. 🙂
 2. Jeszcze philips miniwatt dario i bastuję na ten czas.
 3. qqrydza

  Sprzedam/kupię

  [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content]
 4. Headshell i headsell plus wkładka [Hidden Content] [Hidden Content]
 5. Może po prostu spadła gumka. 🙂 To obstawiam bo ostatnio miałem tak u siebie. Po rozłożeniu okazało się, że gumowy pasek spadł. Rozleciał się gdy wziąłem go w palce. Jeśli nie masz zdolności manualnych i nie bawiłeś się elektroniką to proponuje oddać do serwisu. Dostać się tam i potem złożyć wymaga umiejętności, uwagi i czego tam jeszcze... wiedzy. Można przy okazji uszkodzić bardziej. Pozdrawiam.
 6. Tak ampman. Doszedłem do tego wcześniej i pisałem o tym wyżej. 😉 Opinia jest taka, że raczej trzeba kierować się producentem, konkretną fabryką, w której wyprodukowano dane lampy a nie logo na lampie. Cóż, może już jutro Ultrony dotrą do mnie. Pozostanie mi sprawdzić i się przekonać osobiście. Nastraja jednak pozytywnie to, że brandował te lampy Mullard a fabryka w Hyperlec Brive to Philips. Może coś z tego będzie.
 7. Najwięcej się dowiem jak sam wyszperam. Dorzuciłem Simens & Halske i będę się bawił jak wszystko dojdzie. Pozdrawiam.
 8. No to specjalnie dla Ciebie przetłumaczę... Ciągle za lampami się rozglądam i rozglądam, oczy wypatruję i znalazłem takie oto lampy ewidentnie oznaczone jako fabryka hyperlec brive czyli E. Może coś będzie z tych ultronów, pociecha jakaś czy coś. 🙂 Myślałem już, że coś o ultron'ach z hyperlec brive ktoś napisał w końcu a tu lipa. Tylu użytkowników i nikt się nie spotkał z lampami z tamtej fabryki? Fajnie, że wytwarzali dla Mullard'a bo jest szansa, na poznanie charakteru tych lamp na własne uszy ale też nie jestem do końca szczęśliwy ponieważ kierując się opisami przeczytanymi na różnych forach wydumałem sobie lampy, które będą bliżej do lamp Philips'a czy Amperex'a. W większości opinie na temat poszczególnych lamp się pokrywają i spokojnie można wyciągnąć pierwsze czy też podstawowe wnioski. Posiadam pre Hiraga na 4xecc83. Według osoby, która popełniła ten przedwzmacniacz, wejściowe lampy mają największe znaczenie. O.K. ale zanim dojdzie zamówiony przeze mnie nowy zestaw lamp chciałem spytać co teoria i Wasze doświadczenie mówi o wpływie lamp na wyjściu w takiej sytuacji. Jak duże różnice mogą one wnieść według lamp na wejściu? EDIT: Znalazłem jeszcze taką aukcję. [Hidden Content] Z poważaniem. 🙂
 9. Dołożyłem kilka nowych płyt. [Hidden Content]
 10. Mam takie płyty... jednej z nich właśnie słucham. 🙂 Amerykańskie tłoczenie mogę przekazać w dobre ręce za rozsądną kwotę. Choć od dawna korci mnie odsłuchanie tej płytki. 1982 MCA Records ‎– MCA-1566 zafoliowana! (tzw mint) Jeśli jest zainteresowany ktoś z forumowiczów proszę o kontakt na priv. Niestety z przykrością rozstaje się z niektórymi płytami ale z zadowoleniem witam nowe lampy. 😄
 11. Niusia... ale którego? Francji?
 12. Ciągle za lampami pacze i pacze, oczy wypaczam i znalazłem takie oto lampy ewidentnie oznaczone jako fabryka hyperlec brive czyli E. Może coś będzie z tych ultronów, pociecha jaka czy co.
 13. [Hidden Content] Trochę nowych płyt, stare pozycje z obniżonymi cenami. Zapraszam.
 14. Z informacji jakie znalazłem w sieci na temat tych lamp wynika, że to lampy z charakterem typowym dla Philips czy Amperex. [Hidden Content] Dobry początek zabawy z lampami.
 15. Jestem jednak szybki Bill. Rzuciłem się na te ultrony... cztery.
 16. Warto zainteresować się lampami z nadrukiem ULTRON, które były wyprodukowane w fabryce hyperlec brive we Francji? Najprawdopodobniej fabryka PHILIPS.
 17. qqrydza

  Sprzedam/kupię

  Na dobry początek potrzebuję pary lamp ECC83 / 12AX7 docelowo dwie pary ale to nie na gwałt. Jeszcze lepiej gdyby była możliwość przetestowania u siebie w systemie. Interesuje mnie telefunken, amperex, philips. Może jakieś propozycje? NOS jak najbardziej.
 18. Mam jeszcze coś takiego Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o rozsądną ofertę (priv) i jeśli będzie satysfakcjonująca dla obu stron to dobijemy targu. Pozdrawiam.
 19. "brbr nie może otrzymywać wiadomości." Na priv nie udało mi się.
 20. Takie płytki chcę odsprzedać Japońskie tłoczenia w w bardzo dobrym stanie. Wszystkie wydania jazz są dwupłytowe. Zastanawia mnie czy całość "the jazz street" może wzbudzić większe zainteresowanie niż sprzedawane pojedynczo?
 21. Jedna z koncepcji na ścianę za sprzętem.
 22. Parę nowych pozycji na aukcji. OST Silent Movie OST The Lord Of The Rings OST Tron Wendy Carlos RUSH Tom Sawyer KISS Destroyer KISS Love Gun UFO Misdemeanor Wszystkie japońskie wydania w stanie kolekcjonerskim. Część z nich w wersjach promocyjnych. [Hidden Content]
 23. Towar jest warty tyle ile ktoś jest za niego skłonny zapłacić. "Pjontka" w tym przypadku to mokry sem pedofila. 🙂
 24. [Hidden Content] vg od 79 Euro Nikt na discogs jeszcze tego nie kupił choć jak widać na stronie chętnych nie brakuje. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.