Jump to content

xetras

Użytkownicy+
 • Content Count

  4729
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1897 Audioholik^2

Metody kontaktu

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Hihifrajda przy spójnym klejeniu sprzętowej układanki.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

9147 profile views
 1. Pierwsza pięćdziesiątka 500 Najlepszych Albumów Wszech czasów prezentuje się następująco: (te chyba mniej "rockowe"): Marvin Gaye, What’s Going On Joni Mitchell, Blue Stevie Wonder, Songs in the Key of Life Bob Dylan, Blood on the Tracks Lauryn Hill, The Miseducation of Lauryn Hill Michael Jackson, 'Thriller' Aretha Franklin, 'I Never Loved a Man the Way I Love You' Public Enemy, 'It Takes a Nation of Millions to Hold Us Back' Kanye West, 'My Beautiful Dark Twisted Fantasy' Bob Dylan, 'Highway 61 Revisited' Kendrick Lamar, 'To Pimp a
 2. Po chińsku albo po tajwańsku, na pewno po mandaryńsku. [Hidden Content] Ogólnie to na Pacyfiku chyba niespokojnie.
 3. Donosiciel ? A jak bez zgłaszania obraźliwych albo bzdurnych postów moderator ma się dowiadywać co się niewłaściwego dzieje ? Trzeba zgłaszać. Przy zgłoszeniu chyba nadal jest opcja dodania swojego komentarza.
 4. Między sobą też o kasę się kłócą. Po tym jak OFE zostały zlikwidowane, to teraz w budżecie już chyba nic się nie zgadza. Oj tam oj tam. Niech idol zagada, bo to było do niego - ja znikam 🙂
 5. Rudy reżyser będzie miał wzięcie w tym kabarecie, ale on akurat u nas działa swą charyzmą 🙂 Świadectwo swą osobą może będą świadczyć, ale korupcja już ich zżera. Po co bawić się w szczegóły? To o co mi chodzi - PiS też przecież jest unijny, to co głoszą ciemnemu ludowi to tylko mowa trawa. Tylko z tą gadką "jesteście przestępcami" to chamstwo a nie kabaret.
 6. Nie mam czasu na dukanie po angielsku, ale są także parozdaniowe komentarze na tej liście RS. Ogólnie - ona taka akuratniejsza 🙂
 7. O Bidenie jest temat obok, a przy okazji - ż a d n e m u politykowi nie warto ufać. Broń tzw. kapitolu. Przecież Sikorski tak napastliwie rozkazał.
 8. Tak sobie to tylko tu wrzucę. [Hidden Content] Przy depopulacji także maoiści są użyteczni.
 9. Zawsze można wybrać konkurencyjną z Rolling Stone. Pierwsze dziesięć miejsc (2020) What's Going On – Marvin Gaye Pet Sounds – The Beach Boys Blue – Joni Mitchell Songs in the Key of Life – Stevie Wonder Abbey Road – The Beatles Nevermind – Nirvana Rumours – Fleetwood Mac Purple Rain – Prince oraz The Revolution Blood on the Tracks – Bob Dylan The Miseducation of Lauryn Hill – Lauryn Hill Te również ulubione, tylko w innym środowisku. Widocznie ulubiona z czasów, kiedy mało komu na albumach zależało. Napisz do NME w tej sprawi
 10. "Jesteście przestępcami!" jakoś tak mianuje tych, którzy mają inne racje.
 11. Różnica jest zasadnicza: Cywil może wszystko prócz tego, czego nie wolno bo jest karane. Państwo tylko to, na co mu się pozwoli. Niestandardowa firma i formalny przepis. To drugie jest znacznie droższe.
 12. No dobra, ale badylarze albo zbieracz zegarków albo ten szczuj, czyli Radek Sikorski też wolą kartonową władzę i tylko stołki w Brukseli poczytują sobie za szczyt marzeń. Stamtąd im kapie kasa i wzorce zarządzania czerpią. PS. Przy zarządzaniu trzeba jakoś dobierać kadry a na tym poletku nadal marazm.
 13. Dla posiadaczy nadmiaru wolnego czasu linki źródłowe. NME [Hidden Content] RS [Hidden Content] Jeszcze coś. Nie zauważyłem żeby styl był jakiś "progresywny". Nikt go nie zna. Podgatunków sporo ale nie ten.
 14. Przewidziałem że będą chętni żeby go wymienić.
 15. Ale przez (przyszłą - jak przypuszczam) dekadę tej fikcji prawnej komornik może przyjść a wtedy już z policją. Zdaje się wymyślili zabór mienia. To się ma nazywać konfiskata mega rozszerzona. Nękanie plus [Hidden Content] Jest też o próbach konfiskaty prewencyjnej, kiedy po przejęciu pieniędzy niby jako dowód rzeczowy trzeba by było udowadniać że są zarobione legalnie. Tekst wart lektury. Nic mi do sakramentów świętych, ale ośmiesza ten wynalazek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.