Jump to content

xetras

Użytkownicy+
 • Content Count

  5167
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2058 Audioholik^2

1 Follower

Metody kontaktu

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Hihifrajda przy spójnym klejeniu sprzętowej układanki.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

10498 profile views
 1. Kino (oraz DSP) rulz! Satelitki, centralka i sub. 21 wiek (niestety). Co innego robi wrażenie. PS. Albo system wbudowany w ściany. Zasadniczy powód tego stanu rzeczy to szczupłość miejsca.
 2. Pojawiły się również (z ofertami od ~1900 do ~2300) Adam Audio Studio Pro SP 5 . W zasadzie to nowość producenta głośników. Pod linkiem felieton: https://youtu.be/PVK3YHrbHGI
 3. Czy ktoś ma rozeznanie co do Final Audio Design Sonorous III ? (Właściwie przecież limit kosztu został podniesiony do 4 000, to jeszcze - Final Audio Design Sonorous VI też się w limicie mieszczą). Uwzględniwszy moje wymagania i styl słuchania jaki wolę takie Sennheiser HD 25 (który szczegółowo - tego nie pamiętam) miały coś w sobie, ale cisnęły uszy. Uszy o wysokości 7 cm i trochę odstające w sam raz mieszczą mi się do Ultrasone Pro 900i , gdzie Φ kołowego otworu wewnętrznego poduszek to 6 cm. Mogłyby mieć głębsze wnętrze, ale za to trzeba będzie zapłacić.
 4. Mnie głównie piosenki obchodzą (a nie jakieś organy).
 5. Dzięki - 36 dB/okt. (ciekawy byłem jaki to jest rząd wielkości).
 6. Akai ASE 30 z przełomu lat 70/80 ważyły 2/3 kg czyli jeszcze więcej. Da się.
 7. Właściwie to niewiele jednak mnie obchodzi, ale długie fale akustyczne > 18 1/2 metra*, czyli < 20 Hz to ciekawostka o której warto by trochę mieć pojęcia. * raczej tylko w akustyce otwartej są obecne (czyli na wolnym powietrzu, albo w halach, stadionach, lub amfiteatrach).
 8. Modne panienki singielki wolą pieska do towarzystwa i do zakochania od faceta. Poza podkreślonymi błędami nic nie rozumiem z reszty. Że co : "nie istnieje żadna częstotliwość, której wielkość jest podawana w hz." ? Jako pojęcie istnieje. Możesz jako autor zgłosić (na panel moderacyjny) temat do przeniesienia i do poprawy tytułu. A dobroć jaka ? Albo inaczej - spadek na filtrze o ile dB/oktawę ?
 9. Tu w miarę słyszalny, bo wolniej i wybrzmiewa. A tu zbyt gęsty puls (krótka jazda, bo nie komfortowo). I tak wolę poprzednią płytę.
 10. To co publika wyczynia z kawałkami Prodigy to osobna kategoria. Ruska samoróbka.
 11. W połowie pierwszej minuty pojawia się didżejski bas. Klubowe przyciąganie.
 12. Bardzo ładne udawanie szarpanej linii basowej, nostalgia za disco ?
 13. Dzięki za podpowiedzi po odsłuchach. O tej niemieckiej Lake People kompletnie nie słyszałem, podobnie jak o kanadyjskiej Grace Design, a po Pass Labs nie oczekiwałem takiego "maleństwa". Jak jest z dostępnością w Polsce ich wyrobów ?
 14. Producent Ian Kitkpatrick wkleił tu nostalgiczną linię basu : (Dua Lipa - Don't Start Now)
 15. xetras

  Parodie muzyczne

  Bardziej wirtuozeria niż parodia fankowego Italiańca z Tajwanu: Davide (Davie) Biale Warto też oryginał przypomnieć (" I'm blinded by the lights..") [Hidden Content]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.