Jump to content

xetras

Użytkownicy+
 • Content Count

  5916
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

2352 Audioholik^2

Audiostereo

1101

Bocznica

1251

1 Follower

Karta premium

Metody kontaktu

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Hihifrajda przy spójnym klejeniu sprzętowej układanki.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

11892 profile views
 1. Dekodowanie jest według własnego taktowania - pakietowo. Jeszcze coś - rozkodowują, a powstałe przy tym błędy filtr ma wycinać.
 2. Sam tego konwertera nie używam. Na koncertach w otwartej przestrzeni jeszcze da się wytrzymać, a nie tylko mi te peaki przeszkadzają. Problem jest (bo publika glównie młoda i lubi się wyszumić), ale nasila się zwłaszcza gdy słucha się w domu, a ściany są z żelbetu. Tego nie robią. Całościowo - mają wpływ. Powtórzę ściągę : "BŁĘDY TRANSMISJI Źródła błędów mogą wynikać z: - tłumienia sygnałów i redukcji pasma - odbić od niedopasowanych końców linii - niestabilności zegara taktującego - zakłóceń Tłumienie i redukcja pas
 3. Nawet nie znałem zagadnienia. Czyli - samego pojęcia. Czyli już wiem, czemu wprowadzili active volume control w smartfonach i serwisach z muzyką. To złośliwa reakcja producentów na zastaną sytuację, ale logiczna.
 4. Sądy to "mafia" - twarde dowody są pomijane. Nowaka wypuścili mimo istnienia śladów DNA na opakowaniach, gdzie był kesz. No właśnie . Jakiś tam pieniądz do rozliczeń międzynarodowych określą.
 5. Tylko że mafia (globalną) ma obawy przed zdalną cyfrową walutą i wstrzymuje proces. Na razie zabezpieczają dodruki bilionów na inwestycje.
 6. O sygnałach cyfrowych chyba wspominałeś ? Czyli - o kodach ? Co to jest ?
 7. Chyba konwerter nie dodaje do zdemodulowanego sygnału swoich przesunięć fazowych ? Posłużę się ściągą : "BŁĘDY TRANSMISJI Źródła błędów mogą wynikać z: - tłumienia sygnałów i redukcji pasma - odbić od niedopasowanych końców linii - niestabilności zegara taktującego - zakłóceń Tłumienie i redukcja pasma mogą powodować zmniejszanie poziomu sygnału do wartości nierozróżnialnych przez odbiornik. INTERFERENCJE MIĘDZYSYMBOLOWE Linia transmisyjna działa jak filtr dolnoprzepustowy. Ograniczenia szerokości pasma powodują nachylenie kształtu fali. " d3
 8. A nie widać depresji schyłkowych władców ? Najbardziej cieszy akurat Niemców - ogarniają wtedy więcej.
 9. Biden z pewnością nie wciągnie Putina w coś wbrew chińskiej ekspansji.
 10. Byle było odporne na czarowanie wróżów ("Maciejów", lub kogoś tam - joginów, hare kr*szna, itede). PS. Bierność Macrona, Johnsona, Bidena powoduje wzrost znaczenia Putina, Li Penga. Gdzie inwestorzy grają zwyżkowo ? (Trochę geologicznie mi się skojarzyło).
 11. Ideał maja w postaci państwa z kartonu, gdzie kamienicznik z układu pozbawia bezkarnie życia doczesnego. Nikt wtedy nie miał zaufania. Vide - spalenie Jolanty Brzeskiej. Dlatego PO jako takie dla mnie od samego założenia nie istnieje (w moich realiach). Klubowo kanapowe lizusostwo i przypochlebianie się kompletnie nie skutkuje.
 12. Gdyby tak było jak sugeruje, nie mogłyby być stosowane w diagnostyce medycznej.
 13. Dekoduje, czyli odczytuje (ale urządzenie z algorytmem software'u). Granie wskazywałoby na niestabilność. Czyli przybywanie stanów nieustalonych.
 14. W tym artykule na archimago.blogspot.com autor tak napisał: " To end this lengthy rant in a happier way, let's appreciate how elegant a floating-point data format is." Czy jest w praktyce to stosowane ? Może tak być. Chyba ostatnio ocenia się konieczność tej programowej (w software) ? Sugestia jak zrozumiałem jest taka , że w wyniku softwarowej obróbki "Californication" i "Death Magnetic" nie muszą być śmieciem 🙂 (Przy okazji - te przykłady mi są obojętne)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.