Jump to content

xetras

Użytkownicy+
 • Content Count

  2845
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

521 Audioholik

Metody kontaktu

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Hihifrajda przy spójnym klejeniu układanki.
  Czyżby ?:
  "kabel, który zagra inaczej - bardziej zniekształci sygnał. Innej opcji nie ma- grające kable omijać jako nieprzydatne ".
  Szybsze czy wolniejsze?
  (W takim sensie, że bardziej impulsywnie reagujące na energię z innych elementów lub mniej podatne)
  Podchodzę bez uprzedzeń, bo wybór wg gustu.
  <de gustibus est disputandum>
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5078 profile views
 1. Bo przy jej pracy nie wskazane jest przebywanie w pomieszczeniu, gdzie się ona znajduje. P.S. Powtarzam się, ale chodzi o używanie ich z głową. Wracam do postu inauguracyjnego - jak to w Polsce jest unormowane i realizowane ?
 2. Po co tolerowane jest multikonto: @Chicago i @Chicago. ? To mój 2. donos publiczny. Wcześniej był o poczynaniach @lukasiak.warszawka kierowany do @Vlado. P.S. O ile mnie pamięć nie zawodzi.
 3. Zatwardzenie wzrasta, jak oceniam ton, w którym tu piszecie.
 4. Ponawiam, bo wg mnie w świetle powyższego orzeczenia od niego plagiatów brak w precedensowych systemach. I to: staje się anachronizmem lokalnego zaścianka, gdzie nic nie jest do końca. U nas zamęt. W "mediach". Czy ktoś go rozstrzyga ? Przecież obecnie temat nie istnieje, bo plagiatu brak i organizacje uzurpujące pożytki od innych zamiast twórców potencjalnie czynią to beż tytułu. Prawa ma producent.
 5. xetras

  Sci-Fiction

  Jeszcze: "Powrót z gwiazd" Lem, "Hotel pod zmarłym alpinistą" Strugaccy, "Yorgi" Ozga, Rzontkowski Całe mnóstwo materiału literackiego jest niezobrazowane wizualnie i tym lepiej. Również wiele obrazów jest nieznanych.
 6. Przedrynkowe też były - koncert noworoczny 1979 Wiener Philharmoniker Willi Boskovsky (Decca) Poza tym autor nie podaje czemu 44100, co ma system Sony U- matic wspólnego (i czemu ma coś wspólnego) z formatem. Trochę to niepełne.
 7. xetras

  Sadzenie trawy

  No to przynajmniej tutaj lanie wody z konewki niech wpłynie ....
 8. I na tym - "Stop" 🙂 A jednak - nie. Madziarowi wg mnie udały się 2 pierwsze płyty Oddziału Zamkniętego. PS. Liczę, że wreszcie po paru dniach u @Pasqual 'a złożymy i podepniemy grajka. Oby.
 9. Nie kupuj. Póki pamiętasz barwę w realu.
 10. W Łodzi również - widzisz, czułem że to smash hit. Źródło: [Hidden Content] W instrukcji masz, że podczas emisji nie możesz być w tym pomieszczeniu. Patrz powyższy komentarz do 1 wstecz postu. Nie. Aha - zachowajmy potomnym te zmagania. Jestem za.
 11. Na żółtej tablicy informacyjnej: "Emitel" S.A. ul. Klimczaka 1, 02-797 Warszawa. Tak na ogrodzeniu. Fotka w załączeniu po obróbce- wkrótce.
 12. xetras

  Polityka

  Celem uzupełnienia, u nas naukowcy powielają i paplą " wyszczepialność". To będzie "obowiązywać", bo u nas zła karma powraca. U wypasionych zwłaszcza. Na razie muszę w domu coś porobić. Nie będzie mnie. P.S. O ideałach myśl. To nie boli.
 13. xetras

  Polityka

  hehe ... Potocznie to kompletnie co innego. Wojciech Cejrowski też pieniactwo odstawia. 22 minuty i 24 sekundy: Porównaj.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.