Jump to content

xetras

Użytkownicy+
 • Content Count

  3910
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1505 Audioholik^2

Metody kontaktu

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Hihifrajda przy spójnym klejeniu sprzętowej układanki.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

7246 profile views
 1. Presja zawodowych zadymiarzy typu "Antifa" nasili się. Wylezą z meliny. Może zostaną użyci jako pretekst do kolejnego łomotu. Przy okazji - i nowe podatki wejdą i wyższe mandaty, opłaty parkingowe, ceny odbioru śmieci i takie tam drobiazgi. Inflacja chyba już jest najwyższa w Europie. Cierpliwie wyczekują ci na szczytach a chaos skłania do traktowania go absurdalnie. Przede wszystkim zachowam czujność wobec najgłośniej krzyczących oszustów. Oszuści w chaosie wygrają, a z melin już wyleźli.
 2. Okazało się, że pierwsze 45 minut już wcześniej oglądałem.
 3. Niby tylko kurtka a strasznie prowokuje innych. Też noszę (akurat nie-dwustronną), ale zwyczajnie jest wygodna. Ano tak. I jeszcze Pawka Morozow będzie donosił na aferzystów z rodziny i dostanie order i zaszczyty. Bądź czujny bo bandy małolatów grasują 🙂 PS. Głównie ludzie interesują się dobrobytem materialnym, praktycznym rozwojem. Podobnie jest z małolatami. Niewielu szuka refleksji filozoficznej lub życiowej, ideowych liderów przecież nie musi być wielu.
 4. Zawodowi zadymiarze z jakiejś Antify rozstawią ich po kątach na śmietnik. Przecież zwiększą odporność, bo rzekomo (jak niektórzy cytują Nietzschego) - "co nas nie zabije to nas wzmocni". Ich epidemia się nie ima. Wątek obok jest o awanturach i polityce i to by tam bardziej pasowało, ale - To efekt rzucenia granatu w bagno. Każdego obryzga. Jestem przekonany że ktoś liczył się ze znaczną reakcją obronną (i zapewne również zaczepną).
 5. Antifa zadymi - nie bój nic. (może to o to chodzi ?)
 6. W polityce to nie uczucia przeważają. Jakoś tylko marginalnie mnie obchodzi. Może - lojalnych a może Nie wiem czy określanie hasłowo zbiorowości która jest różna, eklektyczna i niejednorodna (a sama organizacja zawsze może się rozwiązać) ma uzasadnienie . Dla mnie PiSowcy to nic nie znaczy. Są różni. (Właściwie z bliska nikogo nie znam - sympatyków czyli kibiców tej lub innej grupki waadzy publicznej mam, ale nikogo konkretnego z urzędu).
 7. Duda jak się uda czyni cuda. O - tak mi coś do łba strzeliło. Powiedzmy - np. nad urną ? Wolę plażę. Ale tym razem cmentarz, bo potem będą tłumy. Niech tam se zadymiarze się tłuką. Jakoś mam inne kierunki działań a nie te prowokowane.
 8. Antifa zrobi wp***dol - to niespodzianka tego weekendu będzie - jak przypuszczam. Oni tak świętują 🙂
 9. xetras

  Audio mity

  Wprost przeciwne podejście do tematu mam - każdy poprawia, bo inaczej byłby brak połączenia. Lepsze byłoby stałe połączenie i jak najmniej ruchomych złączy. Źle wróżysz 🙂
 10. Czyli były w to również tłocznie zaangażowane ? PS. Dzięki za szybką replikę, bo tych naganiaczy stadionowych ('Jarmark Europa') omijałem. Przypuszczałem że skoro nielegalnie, to nie przez tłocznie.
 11. 1. To dobrze. 2. Chyba to CDRy były a nie CD Audio, czyli tylko magnesowane na ciepło. 3. Póki serwis You Tube nie zaistniał na smartfonach popyt był pobudzany (również na te gorsze i kradzione). 4. Wiadomo że było to ścigane. 5. Ceny obecnie są ruchome (No Tourist - Prodigy staniało, Deutschland - Rammstein też, a cena nowego Tool to nieporozumienie, ale przecież kilkanaście lat przerwy od przedostatniej płyty było to wydawca zaszalał z ceną). Teraz na pewno nie warto, bo mobilne serwisy przejęły nabywców.
 12. Lepiej, żeby te tematyczne nie kipiały tak jak te drażliwe i bombastyczne i pompatyczne na bocznicy. Pyskówki niech pozostaną tylko w tej zakładce.
 13. O ile pamiętam warunkowo. Gdyby nie urodziło się żywe, wtedy nie jest.
 14. Kolejny cytat: "Warszawski Strajk Kobiet opublikował na swoich kontach w portalach społecznościowych adresy i numery telefonów sędzi TK Krystyny Pawłowicz, działaczki Kai Godek, posła PiS Bartłomieja Wróblewskiego oraz prezesa Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Roberta Bąkiewicza." (Cytat też z onetu)
 15. Nie jesteś na bieżąco. Teraz inne są żądania. "Liderki Strajku domagają się przede wszystkim ustąpienia dotychczasowej władzy. Tłumaczymy głos ulicy na słowa zrozumiałe dla Jarosława Kaczyńskiego. Chcemy dymisji rządu" Czyli - parcie na starcie z obu stron. (Cytat z Onetu)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.