Jump to content

xetras

Użytkownicy+
 • Content Count

  4225
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1731 Audioholik^2

Metody kontaktu

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Hihifrajda przy spójnym klejeniu sprzętowej układanki.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

7857 profile views
 1. Premier już się gotuje... [Hidden Content] A na uspokojenie nastroju romantyczna nuta : Od soboty... W zakładzie pracy przerwy na posiłek trzeba będzie w wagonie kolejowym urządzać. [Hidden Content]
 2. Przecież odczyt może być zdalny (co pół roku, albo co rok - u mnie tylko woda wg zużycia, ale również zdalnie).
 3. Dźwigi na byle czym. PS. Nie umiesz pisać skrótem ? PPS. Dobrze że akurat jestem na parterze - po takiej psychodelii nie zbliżać się do okien, bo się we łbie kręci. O tej porze ? Wolę coś zrównoważonego. Nie przeszkadza że zagonione motorycznie : O kurde... Akurat dziś sezonowo zmieniłem sobie sygnaturę, a chyba się pospieszyłem z tym za bardzo.
 4. "...Пересанет кожу з жопы на лицо..." Лизгунова ze wsparciem wokalnym na festiwalu sprzed 10 lat. ... No to jeszcze na okrasę zabieramy wszystkich w trasę. Kuźma Skriabin z czasów kiedy jeszcze żył.
 5. Klasyk z Kazachstanu Fristajlo w obszernym aranżu Wracając do Jury "Choja" mimo nocnej pory (dla mnie to lepsze w godz. 7-21) .... Coś dla wieśniaków i tubylczych swojaków : Prosto z kasety kompaktowej.
 6. Gruzin w dobrej formie z pieśnią gruzińską. Znakomite wykonanie (czasem bywają słabsze filmy, ale ten chyba akurat najodpowiedniejszy).
 7. Co prawda to poranna gimnastyka i teraz nie pasuje, ale o 6 rano może ktoś sobie przypomni.
 8. Kirgizi zapodają, że zimy nie będzie.
 9. Dobra ruska muza z paskami adidaskami . (Tzn. co do electro tam jest scena ciekawsza niż u nas od dawna. Np. łyknęli dubstepy, a my nie). ..., tripa, tri pałoski, ... (Dam coś normalniejszego, jak znajdę) Przeróbka ballady Кузмы Скрябина
 10. Czy przy przewodzeniu przypadkiem nie chodzi o powierzchnię przylegania ? Czyli - wystarczy pokręcić wtykiem, bo przecież wtedy się zetrze warstwę brudu (a niestety miedź śniedzieje). Albo faktycznie mocniej dokręcić gniazdo. To, co utlenione to dodatek do kompletu problemów a raczej zwykła cecha połączenia. Wpływ zbyt małego przekroju na tłumienie pasma omówił prof. Marek Leśniewicz.
 11. Teza powinna być autora : @person sformułuj. Powtórz z tematu o konwerterach. U mnie z wiekiem mimo ubytku (4, 6, 8 kHz i zapewne też tych krótszych niż parę centymetrów ) różne syki, szelesty, świsty z gwizdka podobnie przykre - bywają. Jednak korektora charakterystyki nie potrzebuję. Unikam niektórych nagrań. Ponieważ ubytek był niby stopniowy w ciągu ostatnich lat to względnie zbyt dużej ilości basu nie odczuwam. (To, co było dekadę temu i wcześniej już uleciało.) PS. Koniec off topicu laryngologicznego 🙂
 12. Właśnie o to chodzi. Basów ubytki nie dotyczą, chyba że po urazie albo braku przewodzenia kostnego.
 13. Dowiesz się po audiogramie. Zwykle 250 500 1 k 2 k 3 k 4 k 6 k 8 k - osobno lewe i osobno prawe (próbki skalowane co 5 dB) i te pomiary najczęściej wystarczą do oceny ubytku słuchu.
 14. xetras

  Radio 357

  Właśnie te nocne jazdy z Radiostacji wspominam. Teatrzyk jednego aktora dawno zaprzestał uprawiać. Chyba wrócił do Pl, bo firmę płytową też zamknął. Danych po 2006 o nim brak.
 15. Czy Indie celowo nie zamierzają przystąpić do RCEP ? Ostatnio również i Australia do porozumienia przystąpiła.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.