Jump to content

xetras

Użytkownicy+
 • Content Count

  3138
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

673 Audioholik

About xetras

Metody kontaktu

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Hihifrajda przy spójnym klejeniu układanki.
  Czyżby ?:
  "kabel, który zagra inaczej - bardziej zniekształci sygnał. Innej opcji nie ma- grające kable omijać jako nieprzydatne ".
  Szybsze czy wolniejsze?
  (W takim sensie, że bardziej impulsywnie reagujące na energię z innych elementów lub mniej podatne)
  Podchodzę bez uprzedzeń, bo wybór wg gustu.
  <de gustibus est disputandum>
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5688 profile views
 1. xetras

  Radio Nowy Świat

  Teraz rock jest zbyt bezczelny ? Może i się przejadł, ale szarpidruci są niezastępywalni, przynajmniej dla mnie. Niech będzie, że właściwie lepiej już "metal".* Czyli na razie do widzenia *(mnie ani black ani death nie obchodzi)
 2. xetras

  Radio Nowy Świat

  Następny (i następne nie- rockowe). Chyba se Antigamę puszczę. Albo Kobonga.
 3. A tego zwłaszcza w lato nigdy w nadmiarze. Fristajlo
 4. Pe cimpoi nawet lepsze. Znowu Sandu Ciorba i modern folk. A Dżon Łejn ma wielkie nogi (takie frywolne skojarzenie mam).
 5. xetras

  Audio mity

  Jest ktoś w zakładce Kino, kto rajcuje się tym , jak ekstremalnie podrażni sąsiadów. Sub subowi nierówny, ale nie przeszkadza chyba tylko w kinie. Sam wolę bardziej symbolicznie podchodzić do np. armat w "Uwerturze 1812".
 6. Fristajlo z Kazachstanu: (remix) [Hidden Content] Starzy Singers byli, ale z Patyczakiem jeszcze nie. (Enjoy!)
 7. Sandu Ciorba Specjalność zakładu : Pozdrawiam. Dzika dzika bomba U mnie tak było chyba z The Prodigy 'One Love' 25 lat temu.
 8. Przedwzmacniacze mają dobieraną charakterystykę korekcji RIAA, DECCA. Gdybyś miał gałkę od jej głębokości to wtedy pomiń moją sugestię, co do tego o co chodzi. Według gustu zależnie od płyty dobierasz. I tyle.
 9. Zalando od razu, kiedy nie mieli towaru i wycofałem zamówienie - całość przelali zwrotnie (chyba to nawet w nocy było ?!). O ile skorzystam z usługi - będę brał pod uwagę te (cytowane) przestrogi.
 10. xetras

  Audio mity

  Nawzajem i dzieńdoberek. Wspomniałeś o silnikach, przetwornicach, czyli suszarki, spawarki, również pralka, lodówka, odkurzacz (np. u sąsiada, na tej samej fazie). To byłby problem, ale - masz filtry (właśnie przeciwzakłóceniowe) - albo na przewodzie zasilającym dane urządzenie mogące potencjalnie być źródłem zakłóceń lub w obudowie przy wejściu przewodu. Dlatego przy cichym słuchaniu lepiej jest to robić w porach doby, kiedy jak najmniej urządzeń działa. A kiedy można głośniej , wtedy zwykle i tak zakłócenia generowane w sieci są mniej słyszalne. Wtedy i tło akustyczne jest głośniejsze. W porównaniu do zdolności percepcyjnych to i tak drobiazg. Te zależą od fizjologii, od krążenia czaszkowego (i krwi i limfy i dotlenienia i odprowadzania toksyn). No i jeszcze od psychostymulantów. Vivat napoje bajkowe (np.) Aktywizacja tych zdolności percepcyjnych zachodzi u każdego inaczej. Pozdrawiam - akurat sobie czytam o Ludwiku de Broglie i o lagranżjanach 🙂
 11. xetras

  Audio mity

  Wystarczy : Audio System Friedrich Schaffer ASR Emitter (Chyba nadal?) Bzdury. Kompletnie nie ten rząd wielkości. Wyłączone /wypięte również ? Co z tego ? Są w osobnej obudowie na podłodze poza przewodami sygnałowymi. Nie ma opcji - u mnie są 3 fazy. (nie ze wszystkich korzystam w tym samym czasie) Do chassis ? Tzn. dla mnie łączenie ekranów z uziemieniem, albo nie wiem z czym , to przerost obsesji.
 12. xetras

  Audio mity

  No i co na to poradzę, że z parzystymi akapitami się zgadzam, a z nieparzystymi - nie ? Parzyste : "narażone" "wzmacniacz" "Jakość". "Sieciówki" "część""zasilanie" - to nie powinno zaistnieć. To jakiś wymysł.
 13. xetras

  Audio mity

  Szacun. Ja jestem leń ale widzę, że instrument bezprogowy daje możliwości i stanowi większe wyzwanie. Aż tak trafnie nie udawało mi się stroić. Jedynie: "cirka ebałt" 🙂 PS. Poczekałem, aż bardziej spostrzegawczy się odniosą do sprawy.
 14. 78 tysięcy 880 baksów ? (Uff) za parę ? (Czyli 300 tysiaków złociszy ?) za monitory ? PS. Czemu mi na browserze wyskakuje JBL, czyli część korporacji Samsung obecnie ? (kiedy wybieram nazwę Westlake Audio)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.