Jump to content

xetras

Użytkownicy+
 • Content Count

  4225
 • Joined

 • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie o sprzęcie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by xetras

 1. Przecież odczyt może być zdalny (co pół roku, albo co rok - u mnie tylko woda wg zużycia, ale również zdalnie).
 2. Dźwigi na byle czym. PS. Nie umiesz pisać skrótem ? PPS. Dobrze że akurat jestem na parterze - po takiej psychodelii nie zbliżać się do okien, bo się we łbie kręci. O tej porze ? Wolę coś zrównoważonego. Nie przeszkadza że zagonione motorycznie : O kurde... Akurat dziś sezonowo zmieniłem sobie sygnaturę, a chyba się pospieszyłem z tym za bardzo.
 3. "...Пересанет кожу з жопы на лицо..." Лизгунова ze wsparciem wokalnym na festiwalu sprzed 10 lat. ... No to jeszcze na okrasę zabieramy wszystkich w trasę. Kuźma Skriabin z czasów kiedy jeszcze żył.
 4. Klasyk z Kazachstanu Fristajlo w obszernym aranżu Wracając do Jury "Choja" mimo nocnej pory (dla mnie to lepsze w godz. 7-21) .... Coś dla wieśniaków i tubylczych swojaków : Prosto z kasety kompaktowej.
 5. Gruzin w dobrej formie z pieśnią gruzińską. Znakomite wykonanie (czasem bywają słabsze filmy, ale ten chyba akurat najodpowiedniejszy).
 6. Co prawda to poranna gimnastyka i teraz nie pasuje, ale o 6 rano może ktoś sobie przypomni.
 7. Kirgizi zapodają, że zimy nie będzie.
 8. Dobra ruska muza z paskami adidaskami . (Tzn. co do electro tam jest scena ciekawsza niż u nas od dawna. Np. łyknęli dubstepy, a my nie). ..., tripa, tri pałoski, ... (Dam coś normalniejszego, jak znajdę) Przeróbka ballady Кузмы Скрябина
 9. Czy przy przewodzeniu przypadkiem nie chodzi o powierzchnię przylegania ? Czyli - wystarczy pokręcić wtykiem, bo przecież wtedy się zetrze warstwę brudu (a niestety miedź śniedzieje). Albo faktycznie mocniej dokręcić gniazdo. To, co utlenione to dodatek do kompletu problemów a raczej zwykła cecha połączenia. Wpływ zbyt małego przekroju na tłumienie pasma omówił prof. Marek Leśniewicz.
 10. Teza powinna być autora : @person sformułuj. Powtórz z tematu o konwerterach. U mnie z wiekiem mimo ubytku (4, 6, 8 kHz i zapewne też tych krótszych niż parę centymetrów ) różne syki, szelesty, świsty z gwizdka podobnie przykre - bywają. Jednak korektora charakterystyki nie potrzebuję. Unikam niektórych nagrań. Ponieważ ubytek był niby stopniowy w ciągu ostatnich lat to względnie zbyt dużej ilości basu nie odczuwam. (To, co było dekadę temu i wcześniej już uleciało.) PS. Koniec off topicu laryngologicznego 🙂
 11. Właśnie o to chodzi. Basów ubytki nie dotyczą, chyba że po urazie albo braku przewodzenia kostnego.
 12. Dowiesz się po audiogramie. Zwykle 250 500 1 k 2 k 3 k 4 k 6 k 8 k - osobno lewe i osobno prawe (próbki skalowane co 5 dB) i te pomiary najczęściej wystarczą do oceny ubytku słuchu.
 13. xetras

  Radio 357

  Właśnie te nocne jazdy z Radiostacji wspominam. Teatrzyk jednego aktora dawno zaprzestał uprawiać. Chyba wrócił do Pl, bo firmę płytową też zamknął. Danych po 2006 o nim brak.
 14. Czy Indie celowo nie zamierzają przystąpić do RCEP ? Ostatnio również i Australia do porozumienia przystąpiła.
 15. xetras

  Sci-Fiction

  Mimo scenografii teatralnej, infantylnych ludzkich relacji (taki to był styl) hard SF jeszcze może się ogarnie (Kontakt, Kula - te były świetne). Przydałby się powiedzmy np. "Ostatni brzeg". PS. Sejm uchwalił rok 2021 rokiem Lema, ale to raczej eseistyka i zabawy za mało.
 16. To co wyżej jest odpowiednio nabuzowane.
 17. Ostatnio ponownie nagranego "Burning Heart" - Vandenberg. Stare lepsze.
 18. To eurodens , czyli house. Klubowa.
 19. Czysto burskiej - dodałbym. Takim slangiem jadą, że aż niezrozumiałym. Ze Szwecji ?
 20. To od gapienia się w te ich ogrody jak np. 龍安寺 (Ryoan ji). Czy to wynik abenomiki czy jakuza ich tak gniecie ?
 21. To ja już wolę три полоски, zwłaszcza przed snem. Uspokaja.
 22. Miliony kandydatów do tego jest, żeby być męczennikami. Zajęli już wszystkie miejsca. Spocisz się i będziesz wyczerpany aż do utraty sił. Napluła na niego, żeby klękł i zmiękł. Jakaś tam chyba inna, ja ich nie rozróżniam.
 23. Oj tam. Nikt nie wyłapuje że ci obecni technokraci u władzy grają na przeczekanie. Pewnie do ogłoszenia tzw. wielkiego resetu, oddłużenia, czegoś tam (nie wiem jak to nazwą). Ilość tematów zastępczych (futerka, macice, weto, przekręty, konstytucja, losowanie władzy, itede ..) jest taka że każdego nakręca i polaryzuje - chyba każdego. Działanie bez działania - taki styl.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.