Jump to content

Andrzej Ł

Użytkownicy
 • Content Count

  288
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

19 Neutralny

Audiostereo

19

Bocznica

0

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2413 profile views
 1. Temat już zamknięty i zakupy zrobione w październiku 2020. Finalnie mój zakup to: AW400 + EC4.8MKII. Zestaw potrzebował dużo czasu żeby zagrać poprawnie. Nie wiem jak gra EC4.7 i EC4.8, ale EC4.8 MKII po wygrzaniu jest dla w 100% satysfakcjonujące. Po początkowym zamuleniu dźwięku jakie miało miejsce po wyjęciu z kartonu, nie pozostało nic. Dźwięk zrobił się otwarty i detaliczny. W połączeniu z głośnikami ATC SCM50 to jest mój koniec poszukiwań. Jeszcze tylko do sprawdzenia SCM100, co uczynię w tym tygodniu. Myślę, że finalnie zagoszczą u mnie SCM100. Pozdrawiam
 2. Witam Jak w temacie. Jestem przed podjęciem decyzji co do zakupu wzmacniacza. Wybór padł na EC. Jestem po odsłuchu AW180+EC4.8MKII w towarzystwie Klipsch Corwall IV. Bardzo mi się spodobało to granie. Ale trochę ciągnie mnie w kierunku AW400. Różnica w cenie nie ma tu znaczenia. Pytanie do osób znających obie końcówki. Czy AW400 mają oprócz mocy, jakąś przewagę nad AW180, czy sygnatura i energia dźwięku pozostaje ta sama. Czy nie mają może jakichś bolączek. O AW180 można sporo znaleźć, a na temat AW400 ciężko. Będę wdzięczny za jakieś informacje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.