Jump to content

Andrzej Ł

Użytkownicy
 • Content Count

  287
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2231 profile views
 1. Witam Jak w temacie. Jestem przed podjęciem decyzji co do zakupu wzmacniacza. Wybór padł na EC. Jestem po odsłuchu AW180+EC4.8MKII w towarzystwie Klipsch Corwall IV. Bardzo mi się spodobało to granie. Ale trochę ciągnie mnie w kierunku AW400. Różnica w cenie nie ma tu znaczenia. Pytanie do osób znających obie końcówki. Czy AW400 mają oprócz mocy, jakąś przewagę nad AW180, czy sygnatura i energia dźwięku pozostaje ta sama. Czy nie mają może jakichś bolączek. O AW180 można sporo znaleźć, a na temat AW400 ciężko. Będę wdzięczny za jakieś informacje.
 2. W teorii wygląda to tak. Nie analizowałem Twoich konkretnych klocków. Wzmacniacz stereo powinien mieć możliwość przełączenia go w tryb końcówki mocy - najlepiej z pozycji panela frontowego lub pilota. Do wzmacniacza stereo podłączasz głośniki frontowe. Pre-out front z amplitunera KD podłączasz we wzmacniaczu stereo w main in, direct in, zależy od producenta jak to nazwał, generalnie na końcówkę mocy we wzmacniaczu stereo. Jak słuchasz stereo, używasz wzmacniacza stereo jako standardowej integry. Jak chcesz załączyć KD, wówczas przełączasz wzmacniacz stereo w tryb końcówki mocy, włąc
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.