Jump to content

burz

Użytkownicy
 • Posts

  1300
 • oraz w archiwum

  973
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

424 Dobry

Audiostereo

264

Bocznica

160

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

burz's Achievements

 1. burz

  Myjka do płyt

  Tradycyjna myjka Knosti, ale - uwaga - płyt nie odstawiam do wyschnięcia, tylko odsysam ręczną myjką Karcher (z węższą ssawką).
 2. Zawsze możesz dosztukować, jakby co, to tylko efektowe 😉 Ja sztukowałem, bo przy zmianie ustawień zabrakło mi po około pół metra...
 3. Przy takim loftowym mieszkaniu (zresztą bardzo fajnym) z metalową konstrukcją pod sufitem martwisz się głośnikami, że będzie widać? Sorry, ale masz na tyle nietypowy układ, że tylko sprawdzenie na słuch pozwoli ci wybrać optymalne umieszczenie głośników efektowych. Ja bym zaczął jednak od pozycji bocznej. Jeśli nie starczy kabli głośnikowych, nawet na prowizoryczne podłączenie jak najkrótszą drogą, to kup coś za parę złotych na sprawdzenie. Na przykład na allegro masz 25 metrów za ok. 25 zł, chyba warto tyle wydać i mieć pewność, że wybrałeś optymalnie...
 4. Z taką konstrukcją pod sufitem masz ułatwione zadanie, aby przetestować dwa ustawienia: proponowane przez ciebie oraz z głośnikami na bokach.
 5. burz

  Sci-Fiction

  Może kogoś zainteresuje. Na polskim amazonie jest Interstellar UHD za 61 zł z przesyłką 😉 [Hidden Content]
 6. Po chwilowym rozbracie z winylami też zaczynałem z tym debutem i niebieską Grado. Na początek wystarczy 😉
 7. Dźwięk Main Zone jest wtedy dwukanałowy. Mówiąc krótko, mój marantz nie ma możliwości, by w jednej strefie mieć dwa wyświetlacze (np. tv + proj) podłączone do tego samego źródła (np. blu-ray). Dopiero model wyżej ma dwa wyjścia MAIN ZONE oraz jedno Zone2.
 8. Nic z tego. Drugie wyjście jest Zone 2.
 9. Ba, wymiana mi się marzy, ale Marantz 70XX jest na razie poza zasięgiem.
 10. Jak sądzicie, czy przekładanie kabli HDMI z tv na proj i odwrotnie (sprzęt wyłączony, ale na czuwaniu) będzie bezpieczne dla gniazda HDMI w amplitunerze?
 11. Ale za to już 100 stron jest!
 12. Niestety emulator EDID nie rozwiązał problemu. Do przetestowania jest jeszcze splitter z downscalerem: [Hidden Content] Na razie pozostanę przy najprostszym rozwiązaniu - przed projekcją ręcznie przełożę kabel HDMI na wyjściu amplitunera, z tv na projektor.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.