Jump to content

sebaa1

Użytkownicy
 • Content Count

  373
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

57 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bez nerwów kolego.[emoji6] Chodzi tylko o to aby nie siać fermentu w tym naszym fajnym wątku, że bee, że wogóle całkiem do d?py ta malinka itd. Na większość twoich bolączek da się na spokojnie poradzić jak już Ci napisał[email protected] . Trochę cierpliwości i spokoju ducha i wszystko hula cacy.
 2. @DawidHare Nie obraź się ale bajki opowiadasz. Ja mam malinę włączoną do prądu non stop i żadna karta nie pada. Mam ustawione stałe IP więc moode stale dostępne i można na im polegać jak na Zawiszy. Tidal śmiga ekstra przez Linn Kazoo lub mconnect (mqa) jak kto woli. Co tam jeszcze....
 3. I jak widać na zdjęciach nie potrzebuje audiofilskich kabli[emoji6]
 4. Mam interkonekt Clear 50cm RCA-mały jack 3,5mm
 5. @ciechu Instalacja moode skomplikowana? Wgrywasz obraz iso na kartę SD. Kilka ustawień w przeglądarce, reboot systemu i już. Co tu skomplikowanego?
 6. Zmienił się adres IP malinki? Ustaw stały IP dla malinki na routerze przyporządkowany do adresu Mac karty sieciowej LAN lub WiFi w malince.
 7. Albo nie wiesz czym jest malinka albo sobie jaja robisz[emoji6]
 8. Według mojej wiedzy ostatnią malinką która miała regulatory liniowe była rpi 1B 512. Po zmianie rpi 1B+ mamy już niestety przetwornice (zasilacz) step down 3,3V i 1,8V. Dual step-down (buck) power supply for 3.3V and 1.8V
 9. Tak przebudowali trochę tor USB co daje mu lepszą przepustowość i nie ma wątkiego gardła co wcześniej wprowadzało zakłócenia w pracy. Stuki, puki, trzaski, szumy i inne gady[emoji6]
 10. A to już od ciebie zależy czy DAC użyty w KD jest dobrej jakości jeśli chodzi o aplikację stereo. Jeśli tak to nakładka Digi+ i jedziesz po cyfrze (coax, spdif). Jeśli nie to wybierasz nakładkę DAC i lecisz po analogu (RCA). No chyba że masz wypasione ampli KD że możesz podać sygnał cyfrowy po USB to wystarczy goła malinka.
 11. Jasne że będzie lepiej, a jeszcze jak zapuścisz Tidal Hifi to już "prawie" jakość CD otrzymasz. Cały świat robi zasilanie strony czystej z ogniw lub aku a dla ciebie nie ma to sensu. Spróbuj jak kolega[mention=43485]hudykot[/mention], to nie boli a może umilić wieczór. [emoji3]
 12. Na pewno prąd z ogniwa 18650 lepszy niż z gniazdka. Słuchałeś czy teoretyzujesz?
 13. Ja mam Tomanka i malinkę włączoną non stop już nie pamiętam który już rok i śpię spokojnie.
 14. To kup dobry zasilacz żebyś się nie bał[emoji6]
 15. Linn Kazoo to apka na androida. W moode Tidala masz już zainatalowanego w sofcie. Wpisujesz w konfiguracji login hasło i zewnętrzną aplikacją upnp możesz mieć nad tym kontrolę co i jak słuchasz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.