Jump to content

sebaa1

Użytkownicy
 • Content Count

  370
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

52 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @ciechu Instalacja moode skomplikowana? Wgrywasz obraz iso na kartę SD. Kilka ustawień w przeglądarce, reboot systemu i już. Co tu skomplikowanego?
 2. Zmienił się adres IP malinki? Ustaw stały IP dla malinki na routerze przyporządkowany do adresu Mac karty sieciowej LAN lub WiFi w malince.
 3. Albo nie wiesz czym jest malinka albo sobie jaja robisz[emoji6]
 4. Według mojej wiedzy ostatnią malinką która miała regulatory liniowe była rpi 1B 512. Po zmianie rpi 1B+ mamy już niestety przetwornice (zasilacz) step down 3,3V i 1,8V. Dual step-down (buck) power supply for 3.3V and 1.8V
 5. Tak przebudowali trochę tor USB co daje mu lepszą przepustowość i nie ma wątkiego gardła co wcześniej wprowadzało zakłócenia w pracy. Stuki, puki, trzaski, szumy i inne gady[emoji6]
 6. A to już od ciebie zależy czy DAC użyty w KD jest dobrej jakości jeśli chodzi o aplikację stereo. Jeśli tak to nakładka Digi+ i jedziesz po cyfrze (coax, spdif). Jeśli nie to wybierasz nakładkę DAC i lecisz po analogu (RCA). No chyba że masz wypasione ampli KD że możesz podać sygnał cyfrowy po USB to wystarczy goła malinka.
 7. Jasne że będzie lepiej, a jeszcze jak zapuścisz Tidal Hifi to już "prawie" jakość CD otrzymasz. Cały świat robi zasilanie strony czystej z ogniw lub aku a dla ciebie nie ma to sensu. Spróbuj jak kolega[mention=43485]hudykot[/mention], to nie boli a może umilić wieczór. [emoji3]
 8. Na pewno prąd z ogniwa 18650 lepszy niż z gniazdka. Słuchałeś czy teoretyzujesz?
 9. Ja mam Tomanka i malinkę włączoną non stop już nie pamiętam który już rok i śpię spokojnie.
 10. To kup dobry zasilacz żebyś się nie bał[emoji6]
 11. Linn Kazoo to apka na androida. W moode Tidala masz już zainatalowanego w sofcie. Wpisujesz w konfiguracji login hasło i zewnętrzną aplikacją upnp możesz mieć nad tym kontrolę co i jak słuchasz.
 12. Ja używam linn kazoo do obsługi Tidala z poziomu maliny i gra to nadwyraz dobrze.
 13. Jak wcześniej działało to powinno działać także po świeżej instalacji.
 14. Może malina i moode działa tylko mdp się zawiesił.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.