Jump to content

sebaa1

Użytkownicy
 • Content Count

  313
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Funnykris Malina jest dziwnym acz pięknym stworzeniem. Musisz ją poznać. Polecam! Nie zapomnij, niezależnie jakiego softu będziesz używał, zainstaluj optymalizację pod audio Raspbiana. Dużo to zmienia. [Hidden Content] Nawet wyłączenie HDMI daje spokój w systemie dla audio. Także sam widzisz że "klocek do klocka" i dopiero malina pokazuje na co ją stać.
 2. Wypożycz lub kup i oddaj jak nie usłyszysz różnicy od ładowarki sieciowej. Innego wyjścia nie widzę. Skąd jesteś, napisz to może Ci ktoś użyczy do testów. Troszkę już nas jest malinomaniaków. Ważne żeby się szanować na forum i poza nim także[emoji3] Każdy ma swoje zdanie i wyraża opinie. Czytaj, pytaj ale wojny nie rozpoczynaj. Taka moja rada.[emoji6] Jeśli nie to Tomanek kiedyś miał sztuki prezentacyjne. Nie wiem jak teraz. Popytaj.
 3. Posłuchaj sam jak to gra. To zawsze najlepszy sposób. Jeśli nie usłyszysz różnicy to żyj szczęśliwie bez zmartwień tego typu. A zaoszczędzone $ wydaj na inne przyjemności[emoji6]
 4. O to każdy teraz będzie miał swój OS. A jak to wygląda w porównaniu do Moode?
 5. Jest taki na olx https://www.olx.pl/oferta/interkonekt-xlr-CID99-IDAT7pw.html
 6. Tu chodziło o to, że podłączony kabel LAN generował szum który zmierzono. Jak jest dzisiaj nie wiem bo jeszcze tego nikt nie zmierzył czy jest poprawa.
 7. Temat przewagi wifi nad lan w malinie już został dawno udokumentowany pomiarami i wykresami. Tak kilka lat do tyłu w wątku malinowym[emoji6].
 8. Nie masz wlutowanych fabrycznie 2pinów na wtyczkę na dac+pro? Tam są oznaczenia 5v +-.
 9. Moode pójdzie bez zająknięcia nawet na najstarszej malince.
 10. Tak. Karta jest niesformatowana więc nie masz dostępu do całości karty pod Windozą. Użyj odpowiedniego programu.
 11. Jeśli wiesz to tak zrób. Otwórz kartę na kompie z linuxem i zobaczysz co tam masz zainstalowane i po co. Wolne miejsce na karcie daje ci możliwość do wgrania plików graficznych, muzycznych itp. z PC po sieci z NASa lub z samby. Funkcja zwiększenia wolnego miejsca do maxa daje odpowiednia funkcja w sofcie np. Moode.
 12. Zostaw te swoje PCty na rok non stop włączone i gotowe do odtwarzania w każdej chwili i zobaczymy jaki przyjdzie rachunek za prąd. Ale zaraz odpowiesz że masz postawioną fotowoltaikę i prądu masz aż nadto i ciut ciut.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.