Jump to content

fitester

Użytkownicy
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

117 profile views
 1. fitester

  Wymiana kolumn.

  Pomyśl nad zakupem subwoofera SVS PB-1000 a będziesz na bank zadowolony.
 2. Cześć, myślę że zdecydowanie rozważ zakup DAP'a z AptxHD, zawsze to urządzenie stworzone typowo do muzyki a telefon to kilka urządzeń w jednym.
 3. Zdecydowanie bierz SVS PB2000 sam używam i jestem bardzo zadowolony.
 4. Pomyśl nad Klipsch SPL-150 lub SVS PB2000, oba mieszczą się w Twoim budżecie i jeszcze nawet zostanie $ w kieszeni 🙂
 5. Ja zamiast zaproponowanego przez Ciebie sprzętu doradzę Ci pomyśleć nad Cambridge Audio CXA60 i myślę że będzie to lepsze rozwiązanie a kolumny wybrałeś całkiem zacne 🙂
 6. Powiedz jeszcze z czego chcesz puszczać tą muzykę, czy rozważasz zakup odtwarzacza CD czy ma to być np Tidal lub TV ? Jeśli chodzi o kolumny to polecam Ci STX Electrino 150 w tym metrażu oraz do podanych gatunków muzycznych sprawdzą się dobrze, do tego potrzebujesz aplituner stereo i tu polecam DENON AVR-X250BT zapewne jeszcze do tego jakiś odtwarzacz płyt CD.
 7. Jak rozumiem ma to być zestaw tylko do muzyki?
 8. Myślę że nie odkryję tutaj Ameryki jak jednak doradzę Ci abyś na początek rozważył zmianę kolumn w tym budżecie możesz pomyśleć o nowych TAGA Harmony TAV-616F lub stx f360n które są co prawda kosztują ponad 1000 zł ale mogę polecić Ci sklep w którym ponegocjujesz ich cenę.
 9. Moim skromnym zdaniem proponowanie systemu 5.1 dla pokoju 10m2, szczególnie że kolega EndriuZ wspominał że zestaw ma być do odsłuchów muzyki a nie ma służycz do oglądania filmów czy grania w gry. Ja ze swojej strony proponuję rozważenie kolumn podstawkowych, wzmacniacza i cd, jeśli chodzi o kolumny podstawkowe to polecam Klipsch Reference Base R-51M plus Denon AVR-X250 lub zintegrowany wzmacniacz stereo Onkyo A-9110 i do tego Onkyo C-7030 ewentualnie Pioneer PD-30AE. Trochę nadwyrężysz budżet ale myślę że warto 🙂
 10. Dopytam bo piszesz że ma być to zakup na lata, czy ma to być docelowo stereo czy będziesz planować rozbudowę zestawu?
 11. Witam, zacznijmy od tego co chcesz zmienić jeśli chodzi o brzmienie, co przeszkadza Ci w Twoim zestawie i jaki chcesz na to przeznaczyć budżet?
 12. Witam, czy głównym źródłem obrazu/dźwięku ma być youtube? Pytam ponieważ dźwięk na youtube nie jest najwyższej jakości i nie wykorzystasz w 100% potencjału sprzętu. Kolumny które wybrałeś są moim zdaniem dobrym wyborem, natomiast zastanowiłbym się nad zmianą tejYamahy.
 13. Cześć, może zacznijmy od początku i podstawowego pytania tzn jakim budżetem dysponujesz na zmianę amplitunera/wzmacniacza lub kolumn?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.