Jump to content

rasputin

Użytkownicy
 • Content Count

  442
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2035 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

576 profile views
 1. chyba the residents pasuje do tego tematu, otóż ukazał się The Mole Box który zawiera nie tylko dotychczas trudno dostępny Mark of The Mole ale cała trylogię plus dodatkowy materiał koncertowy, w sumie 6CD, prawie 7 godzin odjechanej muzy. jest także na spotify.
 2. dzięki za rekomendację. Coraz bardziej moją uwagę przykuwa gra na basie w wykonaniu Micka Karn.
 3. new wave, new romantic mieści się w ramach tego wątku? W każdym razie, zespół Japan i płyta "Tin Drum" - nietuzinkowa, niebanalna, której trzeba dać szansę. Vibrato Sylviana również nie wszystkim przypadnie do gustu, niemniej jednak polecam przynajmniej spróbować.
 4. po dwóch tygodniach słuchania: arcydzieła pt. Aenima nie przebija ale i tak jest to znakomity krążek. 100% Toola, bez zbędnej napinki, jak nic się nie zmieni to płyta roku 2019.
 5. na razie przesłuchałem tylko kilka razy, zdecydowanie za mało. Na pierwszy rzut ucha jest dobrze, zobaczymy jak będzie dalej. Mam wrażenie że nagrali płytę bez zadęcia i bez potrzeby udowadniania czegokolwiek komukolwiek.
 6. w każdym razie jest tracklista, premiera 30 sierpnia: https://www.terazmuzyka.pl/aktualnosci/czytaj/tool-ujawnil-trackliste-i-szczegoly-utworow-na-fear-inoculum.html wersja cyfrowa zawiera 3 numery więcej.........
 7. a tymczasem Tool jest na spotify
 8. i nawet liczy sobie 5 sezonów. Dramat generalnie - infantylne to i po prostu kretyńskie, odpadłem po kilku pierwszych odcinkach, także nie pomogę w wyjaśnieniu fenomenu. Ale co się dziwić - będący kwintesencją beztreściowej, głupiej amerykańskiej komediowej papki "dobre miejsce" tez ma wysokie oceny i kilka sezonów.
 9. starasz się rozwijać, poszukujesz nowych środków wyrazu a tu się okazuje że......
 10. zamykał oczy 😉
 11. king crimson wystawił swoja dyskografię m.in na spotify, taka sytuacja jeśli chodzi o najczęściej słuchane, oprócz starless wszystko pierwszy album.... frustrujące...?
 12. Stranger things 3 - obejrzane z 10 letnim synem któremu bardzo się podobało, moim zdaniem słabiutkie, naciągane i naiwne ale nie chciałem robić dziecku przykrości. Wyraźnie skończył się pomysł na serię no i wątek z rosjanami...............
 13. mi niestety do końca nie podszedł - fajny pomysł i nawet niezłe rozwinięcie, natomiast zakończenie woła w mojej opinii o pomstę. Ale wszystko kwestia gustu 😉
 14. kurde, bez powtórnego obejrzenia pierwszego sezonu Dark chyba się nie obejdzie... Zacząłem dwójkę i poległem na pierwszym odcinku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.