Jump to content

rasputin

Użytkownicy
 • Content Count

  449
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2169 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

675 profile views
 1. bardzo, bardzo! ale za "wysokie" ujęcie jak na z biodra - wtedy takie piersi zajmowałyby cały kadr.
 2. jasne. efektem były niekończące się przenosiny z parafii do parafii - proceder udowodniony przed sądami. co oznacza zamiatanie pod dywan, vide crimen sollicitationis - czytaj krycie pedofilów.
 3. i to się akurat by zgadzało "Papież Franciszek uderzył z dużą siłą w hipokryzję księży. Przywódca Kościoła katolickiego ostrzegł wiernych przed "duszpasterską schizofrenią". Papież określił tym mianem postawę księży, którzy co innego mówią, a co innego robią. Franciszek dodał, że zbyt często księża bardziej dbają o majątek i swój status i nie są autorytetem dla wiernych." [Hidden Content]
 4. TVP o WOŚP ma do powiedzenia tyle: [Hidden Content]
 5. czy za***rdala po kolędzie czy na pogrzeb czy gdziekolwiek - zawsze po kasę. skoro dusza będzie połączona z bogiem to po jaką cholerę ciało ma czekać na zmartwychwstanie? i na marginesie poproszę o te dowody. po raz kolejny apeluję zatem o zaprzestanie korzystania ze współczesnych technologii a w przypadku choroby proszę zapomnieć o medycynie - tylko modlitwa!
 6. Rush słucham od pacholęcia, czyli circa od końca lat 70, jeden z topowych zespołów, wirtuozi ale bez zadęcia, skromni.... Rush to moje dzieciństwo, moje dorastanie, dzięki Neilowi sam przez pewien czas siedziałem za perkusją.... Dziękuję za wspaniałą, ponadczasową muzykę która w mojej opinii właściwie się nie zestarzała.... RIP [*]
 7. rozbił sie w Teheranie ukraiński Boeing. Zestrzelili przez pomyłkę? Ech, dzieje się.... [Hidden Content]
 8. przecież to artykuł sprzed 10 lat? [Hidden Content]
 9. tymczasem Australia się sfajczyła.
 10. podstępnie pominąłeś że dzięki temu karaluchy znają karate. chwalmy Pana!! [Hidden Content]
 11. co to są za drzwi za 30 tysi? złote a skromne? ps. przepraszam, nie doczytałem wpisu powyżej że kolega już zapytał.
 12. pytanie powinno być bardziej uniwersalne - po co w ogóle jest kosciół, nie tylko w Polsce. Odpowiedź moim zdaniem jest prosta: ludzie lubią słuchać pierdół i lubią w nie wierzyć, ponieważ poprawia im to samopoczucie. Damian ma 12 lat, miłosierny i kochający ludzi bóg torturuje go od 4 lat za pomocą raka mózgu. Chłopiec właśnie umiera, przedwczoraj rodzina tak opisała jego stan: "Damian z dnia na dzień jest coraz słabszy. Jest na morfinie. Bardzo niewiele mówi. Nie potrafi sam siedzieć. Nie je i nie pije samodzielnie. Nie potrafi samodzielnie połknąć tabletki. Czuje z każdym ruchem ból." Nie wątpię że ksiądz na pogrzebie powie o miłości, o nadziei i o tym że bóg jest sprawiedliwy. To chociaż w niewielkim stopniu poprawi nastrój. Gdybym to ja chłopca męczył okrutnie przez 4 lata gdzieś w piwnicy to gdyby sprawa wyszła na jaw, zostałbym żywcem pożarty przez opinię publiczną jako zwyrodnialec. Bozi wszystkie wszystkie takie rzeczy uchodzą na sucho, bozia nadal jest łaskawa i trzeba się do niej modlić. I takie pierdoły pociska kościół i takie pierdoły ludzie łykają. Ponieważ bóg chętnie pomoże gdy masz problem z porno i masturbacją co należy głosić wszem i wobec: [Hidden Content],359149 "Chcę Wam opowiedzieć także o wielkiej mocy Boga, który mnie uleczył." także chwalmy pana i co łaska na tacę.
 13. dotyczy całości przekazu mitologii chrześcijańskiej. więc nie trzeba się wysilać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.