Jump to content

rasputin

Użytkownicy
 • Content Count

  490
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

rasputin last won the day on February 21

rasputin had the most liked content!

Community Reputation

3539 Audioholik^n-1

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1171 profile views
 1. "W umowie ujęto też codzienne transmisje porannej Mszy Świętej o godz. 7.00 w TVP1" Wcześnie. ale niektórzy zdążą jeszcze przed robotą.
 2. lubię jeszcze słowo "szuja" - bardzo górnolotne. nie jest przypadkiem z francuskiego?
 3. jakie to szczęście że wśród hetero jest zero oszołomstwa.
 4. brawo Norwegia, jest hate nie ma kasy. proste i mam nadzieję że skuteczne [Hidden Content]
 5. nie poznali się w Kanadzie na Rydzu. znaczy dali się zmanipulować lewackiej ideologii. 😉
 6. w zasadzie "wypowiedzi" imć Jacchusi nie komentuję, zatem chcąc pozostać w miarę konsekwentnym ograniczę się jedynie do wklejenia stosownego linku. [Hidden Content]
 7. Przesłuchałem Tangenta, mówię takim kapelom stanowcze nie. Strasznie wtórne, wręcz epigońskie - ELP, Yes, Gentle Giant, Caravan. Moim zdaniem szkoda czasu i lepiej sięgnąć po oryginały. ale co kto lubi, de gustibus non est disputandum.
 8. jasne. rozumiem że Twoja wypowiedź miała charakter satyryczny, zgodnie z tytułem wątku. [Hidden Content]
 9. wielokrotnie podkreślałem że moim zdaniem niewierzący mają prawo do negacji tego co głoszą katolicy. Muszę przyznać że jest to trudne w kontekście szacunku. Zasłonię się troszeczkę niewątpliwym dla mnie autorytetem jakim jest Einstein: "Słowo „Bóg” jest dla mnie niczym więcej niż wyrazem i produktem ludzkich słabości, Biblia zbiorem wielu dostojnych, ale i tak prymitywnych legend, które są ponadto bardzo dziecinne. W moim przypadku, żadna interpretacja [Biblii], bez znaczenia jak subtelna, nie może tego zmienić. Dla mnie pierwotny judaizm, tak jak wszystkie inne religie, jest ucieleśnieni
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.