Jump to content

kopik99

Użytkownicy
 • Content Count

  159
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

683 profile views
 1. Szumowski przemawia do narodu😁😁 [Hidden Content]
 2. W Amstaff Mini warto wymienić kondensator wysokotonowca na mundorf supreme. Z tym że w moim przypadku góra zrobiła się ciut za ciemna.Sprawę zalatwiła wymiana rezystora na m-resist supreme. Różnica po wymianie tych elementów jest naprawdę duża.
 3. Zbyt ograniczony jesteś żeby zrozumieć po co to powiedział .
 4. Komunista czyścił wątek tak go zabolało
 5. Przez net telewizję i pączkowanie na drzewach.
 6. Jaro_747 please chociaż jeden kontekst z mojego linka i jakiś twój kontrargument bo się nudzę.
 7. Przestań bajdurzyc o jelonkach tylko twarde argumenty dotyczące tego linka.Bajkopisarzu. Wytłumacz mi chociaż raz oświecony .
 8. Oświeć mnie wyrocznio.😆
 9. Doczytaleś moronie. Sprawdziłeś linki do stron WHO. Czy obrazków ci zabrakło.
 10. Nie myśl . Zajmij się rodziną dobrze się odzywiajcie pomóż sąsiadom. Żyj
 11. No i do tego nasz minister niezdrowia😆 Już nie wiem co go dopadło. Koronaświrus , jest opętany przez demona czy gorzałkę wali bez ustanku bo kasztan robi za mordę do odstrzału za kilka tygodni.
 12. Krótka analiza sytuacji na świecie z mojej perspektywy: Czy koronawirus istnieje: 100% Naturalny czy z laboratorium: Z laboratorium na 99% Z chińskiego czy amerykańskiego: Z jednego , drugiego czy obu co za różnica. Wypuszczony z lab? 50/50 ale prawdopodobne Czy tak zabójczy jak telewizornia pierdzieli: Raczej nie aż tak . Bo jest to temat numer 1 w tej chwili. Radził bym to za rok zestawić że śmiertelnością podobnych chorób za lata 2010-2018. Czemu? Bo nikt nie testuje w chwili obecnej próbek od osób zmarłych pod mikroskopem elektronowym.A to jest jedyną metodą potwierdzenia covid 2019 na 100%. I nie pieprzcie mi o testach z pudełka bo za cholerę nie są wiarygodne. Szczepionki Bila nas uratują: Ja osobiście będę na bosaka do Kamczatkę przed nimi uciekał Bo: [Hidden Content] Morony nauczyć się angielskiego i sprawdzić wszystkie odnośniki z tego artykułu a nie piździc o fakenews. Czy będzie recesja depresja chu*nia? Na 100% Jakiej świat jeszcze nie widział od czasu Pompejów. Czy mogę się przed nią zabezpieczyć? W pewnym stopniu tak.O ile nie siedzisz po uszy w kredytach konsumpcyjnych. Zbilansuj dochody i rozchody. Kilka dni temu na Indyjskim portalu w języku angielskim (takie też są anty fakenews morony) przeczytalem jedną z najmądrzejszych zeczy jakie kiedykolwiek czytałem a mianowicie: Nasze Potrzebuje i nasze Chce mieć. W gruncie zeczy nasze Potrzebuje nie jest aż takie straszne jeżeli chodzi o zaspokojenie podstawowych potrzeb ale to nasze Chce mieć przeraża nawet multimilionerów.. Uff... Ciąg dalszy nastąpi. Najadłem się gołąbków.Popilem browarkiem i filozofuje sobie. A co nie mogę? To tylko bocznica.
 13. Ja bym zaczął na miejscu normalnie myślących ludzi poglądy polityczne zaczął bym już olewać. Gowna które już się rozlało nie da się zatrzymać.Do zakutych łbów nie dotrze że recesja depresja czy chu*nia jest nieunikniona. PiS peło Konfederacja czy krypto komuniści nic na to NIE poradzą. Szczepionki też. Bo nikt nie wynajdzie szczepionki na biedę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.