Jump to content

kopik99

Użytkownicy
 • Content Count

  144
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

427 profile views
 1. Lub coś takiego DIY : [Hidden Content]
 2. Wieczorem jak do domu wrócę. Ale ja jej nie wlutowalem.
 3. Pimoroni nie używa i2s tylko gpio. Mam HiFiberry i z Pimoroni działa. Na przycisku według twojego linka nie dziala bo HiFiberry i inne tego typu nakładki używają i2s do konfiguracji. Sam z tym walczyłem i się poddałem.Trzeba mieć umiejętności programisty i napisać program który doda nakładkę lub przycisk jako dodatkowe urządzenie slave.Gotowców nie znalazłem. Sama malina z nakładka 3A nie będzie ciągnąć. [Hidden Content]
 4. Tak dodany przycisk używa szyny i2s. Później jest problem z nakładkami korzystającymi z i2s. Lepiej kupić Pimoroni onoff shim.
 5. Składam streamer z ekranem i chcę dodać dodatkowa funkcję oprócz telefonu. Znalazłem coś takiego z air mouse. [Hidden Content] Teoretycznie powinno działać jak klawiatura bezprzewodowa z kursorem sterowanym ruchem pilota . Byłoby to rozwiązanie idealne.Tylko nie wiem czy da się przypisać przyciski do funkcji Moode. Miał ktoś do czynienia z takim cudakiem.
 6. A kto powiedział że to x86 ? Tylko obudowa micro ATX bo ciężko znaleźć za rozsądne pieniądze taką z frontem który pomieści ekran 5 cali. W środku jest hifiberry digi+ pro. Dwa zasilacze (później będą 3). Jeden impulsowy do zasilania HDD. Drugi to klon sigmy 11 amb audio do maliny. Dysk twardy. I jest jeszcze miejsca sporo .Upchnę tam jeszcze NAS 😁
 7. Ja składam właśnie w obudowie micro ATX. [Hidden Content]. Taniej niż audio. Jest niewielka a miejsca sporo.
 8. Jakie napięcie wychodzi z filtra? Zalega mi w szufladzie jeden salas i myślałem o zasileniu digi+pro .Za słaby do zasilenia maliny bo ma tylko 400 mili Amp.
 9. Czy próbował ktoś zasilać nakładkę digi+pro salasem?
 10. Ja tam widzę tylko Volumio.Dobre i to. Dzięki. Obraz sam zrobiłem według przepisu Berryboot ale nie działa jak należy. Jest jakiś drugi sposób na problemowe obrazy systemu ale nie mam czasu przy tym siedzieć. Googluje i nie mogę znaleźć żadnego poradnika. Może przez kompresję Berryboot nie działa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.