Jump to content

sirjacor

Użytkownicy
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

388 profile views
 1. Dzięki: - TOPHiFi za konkrety - a czterem weteranom forumowym za wysiłek i czas poświęcony na edukację forumową 😂
 2. Dzięki, no to mam pytania: - rozumiem, że urządzeniem steruję z aplikacji w telefonie poprzez bluetooth? - czy mogę na tym urządzeniu poprzez aplikację wejść na swoje konto spotify? - radia są mi całkowicie zbędne, ale co oznacza dwukierunkowy bluetooth? - czy jakkolwiek mogę urządzenia używać tylko do przesłania dźwięku z komórki do wzmacniacza? Tzn. z jakiejś innej aplikacji którą mam w telefonie a nie ma w samym urządzeniu? Choćby youtube itp.? - jak jest zasilany ten odtwarzacz? Zasilacz? bateria? - co do tego drugiego urządzenia audio pro link1 - nie widzę że
 3. Kochani, przeszukałem forum, ale nawet jeśli coś znalazłem to nie zrozumiałem odpowiedzi :) Bardzo proszę o podpowiedź zrozumiałą dla laika na proste pytanie: Mam wzmacniacz NAD C326bee - jak bezprzewodowo puścić na nim muzykę z telefonu (głównie spotify)? Mam Huawei P30 i wynalazłem, że ten telefon ma coś takiego: Bluetooth 5.0, BLE, SBC, AAC, aptX, aptX HD, LDAC and HWA Audio. Co mam dokupić? Interesuje mnie coś co nie pogorszy jakości dźwięku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.