Jump to content

Luk77

Klubowicz
 • Content Count

  1766
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

398 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3880 profile views
 1. Będąc użytkownikiem wielu raczej większości konstrukcji Dynaudio oraz rezygnując z tego co oni teraz proponują ,dlatego czytam z zaciekawieniem co tam bazgrolicie 😉
 2. Niestety tendencja jest do co raz to śmielszego bajkopisarstwa...Wydaje mi się że w naszych polszych klimatach ułańską fantazję trzeba filtrować . Perełki się też mogą zdarzyć . Może wydawać się to nie sprawiedliwe w stosunku np. do brytyjskiego forum gdzie niejaki Alan Shaw (branża) się udziela , pisze, podpowiada użytkownikom swych produktów aby postawili je na stołkach z Ikei i podpinali jakimikolwiek MIEDZIANYMI kablami. Tyle że to inna nacja , kultura , temperament 😉
 3. Luk77

  Klub DAYENS

  Ampino jest fajny jak ktoś nie chce się "mordować" z lampami . Do spokojnych , wieczornych odsłuchów jak znalazł . Muzyka płynie i to z takiego malutkiego klamota. Menuetto to uniwersalny , b.dobry piecyk . Zastanawia mnie tylko jaka jest różnica Menuetto vs Menuetto Custom , pod kątem dźwiękowym oczywiście. Różnica w cenie b.duża.
 4. Najlepiej gdyby Ci się udało kupić stare solidne Dynaudio stand 4. Jeśli nie znajdziesz to do Rogoz-a lub VAP.
 5. Niestety nie słuchałem Anatola . Czy to dociążenie u niego nie zamazuje czasem czytelności wyższej średnicy , góry ?
 6. Zensor 7 to duże kolumny . W jakim Ty metrażu gonisz te x14 ?
 7. Zgadza się , Focusy bardziej kapryśne co do elektroniki , ustawienia , akustyki. Można to okiełznać . Mnie w Excite x18 wlasnie podobała się ta otwartość i szybszy bas .
 8. Luk77

  Klub ATOLL

  Jesli o podstawki do Dynek to szukać starych Dynaudio stand 4. Solidne , ciężkie , konstrukcja sandwich. Bardzo je polecam do monitorów Dynaudio i nie tylko.
 9. Luk77

  Cyrus One HD

  Nie wiem jak się zgrywa z Pylon ale proponuję wziąść wersję One HD. Cyrus zna się nie tylko na wzm. ale DAC też . Będzie tutaj dobra synergia a i odpadają kable RCA ,sieciowe. Chyba ze lubisz kombinować i dobierać zewn. DAC-i , kable i sie zastanawiać czy to dobre połączenie.
 10. X18 to bardzo fajne paczki , grały u mnie wtedy z Rotel RA 1592 . Pozbyłem się ich bo zachciało mnie się Focus 160 czego pózniej mocno żałowałem. Podejrzewam x18 teraz z Cyrusem dawały by masę frajdy.
 11. Mam nadzieję że niespodzianką będzie jak Ci zagrają 🙂. Sam jestem ciekaw bo nie miałem z nimi do czynienia.
 12. Czy to aby nie uszatki ? 🙂
 13. Adaś ma zdaje się Supra Classic. Mam takowego w szafie ale po wpięciu PLY różnica u mnie spora in plus ( rozdzielczość , bas) Po zabawach z Dynkami też uważam że ich mulić nie należy .
 14. Kolega na tyle już doświadczony że powinien wiedzieć iż aby Contour 1.1 zagrały to trzeba spawarki. No chyba że z nas sobie jajka robi 😉 Budżet 2.5 tys .do tych kolumn ? No Panie , zlituj się 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.