Jump to content

Bogdik

Użytkownicy
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Metody kontaktu

 • GG
  1178000

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Sport (piłka nożna, siatkówka), muzyka (hard rock, heavy metal, rock progresywny, blues, smooth jazz).
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kultowy kabel głośnikowy Cardasa - Golden Reference 2 x 3 m w stanie bardzo dobrym. Po obu stronach oryginalne widły Cardasa. U mnie był podwieszony na stojakach PAB, ale wcześniej był podparty na podstawkach Cardas Myrtlewood, które sprzedaję na innej aukcji. Grał dużo lepiej niż bezpośrednio na podłodze, gdyż nie przenosiły się na niego drgania spowodowane pracą wooferów. Co do dźwięku, każdy audiofil wie czego się spodziewać - Hi End. Polecam do neutralnych lub chłodno brzmiących systemów. Mam go już ponad 7 lat, jestem drugim właścicielem i aktualnie dokonuję kilku zmian w swoim systemie audio. Dlatego sprzedaż Cardasa. Zachęcam do zakupu. Dzisiaj ciężko kupić tak dobry i uniwersalny kabelek w rozsądnej cenie.
 2. Cena dotyczy kompletu 4 szt. Vibrapod model 1. Zalecane obciążenie: 0.9-1.5 kg (komplet 4 izolatorów: od 3.5 do ok. 6 kg). Wymiary: 1.43 cm wysokość, 5.52 cm średnica. Vibrapody, to cenowo najbardziej przystępne nóżki antywibracyjne. Są bardzo skutecznymi podstawkami tłumiącymi rekomendowanymi przez czasopisma audiofilskie oraz np. Highfidelity. Wyglądają jak zwykła gumowa nóżka, ale w rzeczywistości to wyrafinowane urządzenie rozpraszające i pochłaniające energię wibracji. Vibrapod pod gumowym korpusem magazynuje powietrze i wykorzystuje je do izolowania umieszczonych na nich komponentów od zewnętrznych wibracji, w sposób zbliżony do platform powietrznych. Zastosowanie ich jest szerokie - począwszy od elektroniki po zestawy głośnikowe. Vibrapody przyczyniają się do poprawy dynamiki, ogniskowania i sceny dźwiękowej, wpływają na subiektywnie odczuwalny wzrost delikatności i precyzji dźwięku.
 3. Sprzedam uniwersalne podstawki Cardas Myrtlewood Blocks - 2 komplety po 6 szt. wraz z etui. Wykonano je z amerykańskiego twardego drzewa - Myrtle. Jest to najrzadsze ze wszystkich drzew i rośnie tylko w południowo-wschodnim Oregonie. Drzewo Myrtle ma unikalną strukturę włókien, dzięki czemu znakomicie nadaje się do tłumienia drgań. Są to większe z podstawek Myrtlewood o wymiarach WxSxG: 41 x 66,5 x 25,4 mm i mogą pełnić rolę nóżek izolujących pod elektronikę, kolumny, listwy zasilające. Świetnie sprawdzają się również jako podstawki pod kable głośnikowe lub zasilające. Można stosować po 3 lub 4 szt. pod każdy element. Uspokajają dźwięk i wpływają na ogólną poprawę brzmienia systemu we wszystkich jego aspektach. Estetyczne i łatwe w aplikacji. Jeden z najtańszych sposobów na poprawę dźwięku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.